Dodaj do ulubionych

Oddanie centrum Gliwic pod hipermarkety to zdrada

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 12:56
Oddanie gruntow pod budowe zagranicznych hipermaketow, ktore wykoncza do zera
rodzimy handel, jest pospolita zdrada! Temu panu Frankiewiczowi juz
dziekujemy. Niech idzie za lade sprzedawac telewizory w hipermarkecie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Paweł Re: Oddanie centrum Gliwic pod hipermarkety to zd IP: *.gl.digi.pl 29.05.08, 13:06
      A kogo obchodzi tandetny, badziewny lokalny handlarz? Nie potrafi handlować to niech spada na Madagaskar. To jest 200tys miasto leżące w jednej z największych europejskich aglomeracji. Mieszkańcy miasta chcą Focusa i chcą Frankiewicza co pokazują przy każdych wyborach od kilkunastu lat.
      • Gość: godawica anna maruda go home IP: *.he-dsl2plus.de 29.05.08, 13:11
        podpisuje sie 100%
    • quilheure Re: Oddanie centrum Gliwic pod hipermarkety to zd 29.05.08, 13:24
      No powiedz kto normalny będzie jechał do centrum i płacił za parking a potem
      kupował badziewia jak z balcerka ? Wszędzie jest to samo. Bez klimatyzacji i w
      spalinach.
    • pr51 zdrada anny 29.05.08, 14:22
      Oddanie annie głosu na Forum to zdrada.

      > Oddanie gruntow pod budowe zagranicznych hipermaketow

      Jak sie tak wymądrzasz, to napisz, czemu tych gruntów nie chcą
      rodzime hipermarkety? Czemu tylko obcy potrafią robić dobre
      interesy? Wszyscy czytaja te same podręczniki, dostaja takie same
      tytuły po szkole czy studiach, a potem co? Potem pstro.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka