Dodaj do ulubionych

rozbiorka pieca

08.07.08, 16:36
rozbieram piec kaflowy i nie bardzo wiem, co zrobic z gruzem. czy ktos ma
jakies doswiadczenie w tej kwestii? jakie firmy, ceny itd.
dzieki za wszelka pomoc.

przy okazji: jak ktos chce calkiem niezle, brazowe kafle z wzorkiem to oddam
za darmo, jak ktos sie zajmie rozbiorka i tym gruzem ;)
Obserwuj wątek
    • Gość: bolowik Re: rozbiorka pieca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.08, 22:26

      przedni s ciebie biznessman!!

      i w dodatku dobroczynca co kafelki darmo daje hej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka