IP: *.dip.t-dialin.net 04.08.01, 00:12
Zycza Ci ny tyn nowy rok zycia colkyj kopy(to je 365)szczynsliwych i
maszkytnych dni , a to co Ci sie dzisiej bydzie sniolo to niych Ci sie sprawdzi
i w zyciu . Mysla ze jeszcze niy spisz . Jo czekol ekstra do dwanostyj , ale
terozki tysz juz ida nynac . A niy fajruj za wiela . Jeszcze roz STO LOT i


Pyrsk !
Obserwuj wątek
    • Gość: meg Re: Do Emmy IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 04.08.01, 06:22
      wszystkiego najlepszego życzę krajance (które to, jeśli wolno?)
      • Gość: Emma Re: Do Emmy IP: *.dip.t-dialin.net 04.08.01, 10:08
        DZIEKUJE BARDZO!!! No coz, juz 20 raz obchodze moje 18-urodziny (tzn. 38) i
        jestem zalamana. Od czasu jak pamietam, pierwszy raz pada deszcz na moje
        urodziny. Czyzby niebo tez plakalo, ze ten czas tak szybko leci?
        • Gość: Ballest Re: Do Emmy IP: 62.67.3.* 04.08.01, 10:33
          Tez sie dolaczom do tych zyczen a przede wszystkim zdrowia zycze
          • Gość: Ballest Re: Do Emmy IP: 195.122.190.* 04.08.01, 11:18
            Jak my to godali, zodnou HUWA nie dozyje tego wieku
        • Gość: meg Re: Do Emmy IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 04.08.01, 12:25
          Gość portalu: Emma napisał(a):

          > No coz, juz 20 raz obchodze moje 18-urodziny (tzn. 38)

          Moja przyjaciółka powiedziała o tychże urodzinach - obchodzę 19 w drugim okrążeniu
        • Gość: Szwager Re: Do Emmy IP: *.dip.t-dialin.net 04.08.01, 13:44
          niy martw sie , jo je rok starszy od Ciebie a u nos prawie leje jak pieron .

          Pyrsk !
    • Gość: andy Re: Do Emmy IP: 10.240.5.* / *.fe.bosch.de 06.08.01, 07:33
      jo andy z poludnia tys sie przylonczom do tych gratalacji.
      WSIEWO CHORESZEWO!!!!
      wszystkigo nojplepszego do solynizantki "lwicy"

      a teros posuchej "malolacie": jo kiedys slyszol takie mondre zdanie, richtig
      mondre:

      ich bin dem Gott für jedes Jahr dankbar.

      pra ze to wszysko teraz inacy wyglondo, cza sie ino punkt siedzynio lobrocic,
      to i punkt widzynio jest inny.

      a pogoda tu "u nos" w Stuttgarcie" jest dzisioj OK.

      no to pyrsk!!!!!!
    • Gość: Emma Re: Do Emmy IP: *.dip.t-dialin.net 07.08.01, 23:50
      Ja nie chce znowu o tych MOICH URODZINACH, bo to i tak juz "musztarda po
      obiedzie", ja juz nawet kaca wyleczylam i mieszkanie wysprzatalam (jako tako).
      Chcialabym tylko podziekowac wszystkim za mile zyczenia, pozdrowienia i cytaty.
      Znam tez pare, szczegolnie ten mi sie podoba: "Altwerden ist wie auf einen Berg
      steigen. Je höher man kommt, desto mehr Kräfte sind verbraucht, aber um so
      weiter sieht man." (Ingmar Bergman)

      Andy, ja wiem, ze w Stuttgarcie jest zawsze pogoda.... ale tylko dla bogatych,
      albo .... szczesliwych.
      • Gość: andy Re: Do Emmy IP: 10.4.4.* / *.fe.bosch.de 08.08.01, 07:23
        ani jo bogaty ( pora zer mi z zadku jesce brakuje) ani szczynsliwy (no moze
        troszka)
        ze wszystkigo w zyciu to mi sie nojbarzi dziecka udali.
        a poza tym zycie moje niy jes uslane rozami, raczy kolcami do nich
        wszysko mi sie udo ale po takich przebojach, ze nikomu niy zycza, ale widocznie
        tak to juz musi byc, widocznie tam ftos na gorze sie to wymyslyl.
        cale szczynscie ze mom mocne nerwy i tak wartko sie niy zalamuja, a jak jus to
        na 5 minut. Nic mi w zyciu niy przyszlo latwo, nawet s podtawowki mie pora razy
        wyciepywali (rejonizacja), a to byl dopiero poczatek!!!!!

        pozdrowienia dla "lwicy" :-)))
      • Gość: Szwager Re: Do Emmy IP: *.dip.t-dialin.net 08.08.01, 09:28
        Widza ze zmiyniomy temat , Z gyburstaku przelazymy na starosc . No to sam jedyn
        konsek odymie .

        Jako je starosc ?
        Je ino jak rdza ?
        Abo zmynczono
        Niy szuko juz dnia
        A mozno ajnfach
        Jak wino we szkle
        Buketym wyplywo
        I wypelnio sie
        Je jak ulywa
        Zaskoczola cie
        Abo poleku
        Wyciszo dnie
        Jak mom to poznac ?
        Jak poczuc tyn czas ?
        Kery przilazi
        I dopelnio nas
        Mysla ,co starosc
        To radosc i trud
        Co synsu dodaje
        Jak wzywo nos Bug .


        Pyrsk !
    • Gość: Emma Re: Do Emmy IP: *.dip.t-dialin.net 08.08.01, 10:26
      Chopcy! A Wy co tacy melancholijni i powazni z samego rana? A tak a propos, czy
      Wy nie pracujecie, ze o tej porze mozecie spokojnie w internecie siedziec?
      • Gość: Hanys Re: Do Emmy IP: *.lit.hamburg.de 08.08.01, 10:47
        Droga Emmo!
        Aczkolwiek spoznione to nie mniej serdeczne zyczenia urodzinowe od Hanyska.
        Ze tak powiem: Trudnosci obiektywne spowodowane nadmiarem wody ognistej nie
        pozwolily mi osobiscie pogratulowac Tobie w dniu Twoich urodzin, aczkolwiek
        taki mialem zamiar... Mea culpa, mea maxima culpa...
        Po naszymu: Kupa szczynscio i slodyczy Hanysek Ciebie zycy...
        Hm, no coz - urodziny, ktore swietowalas to tylko kolejne z calej dekady, w
        ktorej czlowiek podobno juz wie czego chce i w ktorej otuleni lekka mgielka
        melancholii myslimy o tym, ze czego sie dotychczas nie dokonalo, tego sie juz
        chyba nie dokona...:-)
        Sprobuje nie odejsc przedwczesnie do mojej Walhalli za dwa lata - i na Twa
        okragla rocznice zadzwonic - a zyczenia mozna Tobie skladac, poniewaz nietaktem
        jest tylko skladanie zyczen urodzinowych niezameznym kobietom po przekroczeniu
        pewnego wiekowego Rubikonu...
        Pozdrowienia i kusiki na oba policzki
    • Gość: Emma Re: Do Emmy IP: *.dip.t-dialin.net 08.08.01, 11:08
      Hallo "Hanysek"!
      Dziekuje bardzo! "Lepiej pozno niz wcale" - ale od kogos, kto ma dopiero 21
      lat, nie mozna sie przeciez spodziewac, ze wie co robi, mysli, mowi, pisze...
      albo, ze ogolnie przyjete zasady "dobrego wychowania" juz tez i do niego
      dotarly. No coz... zycie przed Toba, wiec ucz sie pilnie!
      • Gość: Hanys Re: Do Emmy IP: *.lit.hamburg.de 08.08.01, 11:28
        Droga Pani Emmo!
        Popiolem posypalem swoja glowe po owej subtelnej reprymendzie, ktora mnie jakze
        nieoczekiwanie spotkala z Pani strony...
        A propos mojego wieku - no coz, jeden z Wielkich polskiej literatury twierdzil
        juz przed wiekami: "...aby rozum byl przy mlodosci".
        Jesli chodzi o moje "dobre wychowanie" - Pani Emmo, czy nie docenia Pani
        bezgranicznej wprost szczerosci, z ktora przyznalem sie co bylo powodem tak
        spoznionych zyczen z mojej strony? Ale prosze nie tracic nadzieji - Hanysek to
        mlody czlowiek, wiec mozna jego charakter jeszcze odpowiednio uksztaltowac - co
        prawda nie tak, aby stal sie wzorem cnot i swietlana postacia dobrego
        wychowania jak Pani Emma, ale Hanysek nie traci nadziei...
        Pozdrowienia dla Pani Emmy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka