Gość: Szwager
IP: *.dip.t-dialin.net
04.08.01, 00:12
Zycza Ci ny tyn nowy rok zycia colkyj kopy(to je 365)szczynsliwych i
maszkytnych dni , a to co Ci sie dzisiej bydzie sniolo to niych Ci sie sprawdzi
i w zyciu . Mysla ze jeszcze niy spisz . Jo czekol ekstra do dwanostyj , ale
terozki tysz juz ida nynac . A niy fajruj za wiela . Jeszcze roz STO LOT i
Pyrsk !