uffo
01.12.10, 02:23
zbliza sie chyba juz 82 rocznica urodzin tego znakomitego Wolnego Strzelca, lingwisty, lewicowego....anarchisty, dysydenta, filozofa, aktywisty, czy jakiej by tam latki mu nie przyczepic, wspanialego czlowieka o pogladach nietuzinkowych, ciekawych, i osobiscie mi bliskich, szczegolnie w kontekscie anarchistyczno-lewicowym (zazwyczaj ludzie prychaja na idee anrchizmu, jako nierealnosc i niepraktycznosc).
www.youtube.com/watch?v=oUUkwmTmYqM&feature=related
www.youtube.com/watch?v=K4Tq4VE8eHQ&feature=related
www.youtube.com/watch?v=YDHBvQRyOr0
www.youtube.com/watch?v=g-3_iVdpvQw&feature=related