Dodaj do ulubionych

Demo kratka

05.06.19, 21:55
Wszyscy mamy przed oczami widok p. prezesa gdy kroczy dumnie z podniesioną głową nie odpowiadając na pytania dziennikarzy. Wiadomo, PiS. Wszyscy mamy przed oczyma p. Szydło, gdy maszerowała obok protestujących niepełnosprawnych nie racząc z nimi rozmawiać. Wiadomo, PiS. P. prezydent pytana przez dziennikarza na jedno pytanie odmówiła odpowiedzi, no drugie odpowiedziała ni w pięć ni w dziewięć "Przepraszam pana bardzo. Zaprosiłam was na śniadanie". Wiadomo? Nie. To była p. Dulkiewicz. Ta sama, którą oburzył happening zorganizowany przez dziewuchy podczas Marszu Równości do tego stopnia, że wysmażyła list w tej sprawie, żeby żaden klecha nie miał wątpliwości, że jest grzeczną parafianką.

Aż serce rośnie na widok tych wszystkich dwojących się i trojących ludzi w pocie czoła pracujących na zwycięstwo PiS-u.
Obserwuj wątek
  • oby.watel Demo krata 08.06.19, 22:53
   Przed wyborami pełna geba frazesów o wolności, godności, tolerancji. A po wyborach nawet członek SLD pada na kolana i ryczy "zabraniam!"

   Prezydent Rzeszowa tow. Tadeusz Ferenc poinformował we wtorek o zakazie organizacji Marszu Równości. Jego rzecznik Maciej Chłodnicki wyjaśniał, że na decyzję wpłynęły względy bezpieczeństwa. Z tych samych względów prezydent nie zezwolił również na 29 kontrmanifestacji, które zaplanowano na ten sam dzień, 22 czerwca.

   Od decyzji prezydenta Rzeszowa zakazującej manifestacji odwołał się do sądu organizator Marszu Równości. Do tego odwołania przyłączył się Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar i w piśmie procesowym skierowanym do Sądu Okręgowego w Rzeszowie wniósł o uchylenie decyzji o zakazie manifestacji. RPO uznał, że zakaz narusza Prawo o zgromadzeniach, Konstytucję i Konwencję o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności.


   Na czym polega różnica między prezydentem z PO, SLD, PSL i PiS-u? Trzaskowski ma odwagę nie tylko nie zakazywać marszu, ale stanąć na jego czele, choć psy wieszają na nim wszyscy równo...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka