fartowny
17.11.10, 20:18
Nie sadzicie, że kampania SISu polegająca m. in. na wrzucaniu i rozdawaniu kolejnych ulotek
z pseudo-sensacjami przynosi stowarzyszeniu tylko same straty, bo trochę to jest denerwujące.
Nawet młody chłopak, który wręczył mi kolejny papierek z wypocinami chętnych do władzy na pytanie czy mu nie wstyd z tym ganiać po mieście odpowiedział, że wstyd.