1_kobietka
29.04.13, 22:02
Witam wszystkich .
Dnia 29 kwietnia z ulicy Słowackiego zaginęła mała czarna kotka - ok. 6 miesięczna. Koteczka jest bardzo miła i na pewno spokojnie dała się komuś złapać , jeśli chodziła po ulicy . Jeśli ktoś znalazł taką kotkę prosimy o zwrot - tęskni za nią bardzo chłopiec który ją wykarmił od małego . Znalazcę proszę o kontakt 504-801-302 lub 509-652-822 lub na forum.
Dziękuję za wszelkie informacje.