Dodaj do ulubionych

medycyna estetyczna

31.05.13, 19:25
Mam pytanie...
W prezencie mojej mamie z okazji Dnia Matki z UK przywieziono 2ml kwasu hialuronowego RESTYLANE PERLANE czy i za jaką kwotę lekarz medycyny estetycznej może wykonać aplikacje
Obserwuj wątek
    • Gość: Rose87 Re: medycyna estetyczna IP: 91.230.98.* 02.01.22, 20:52
      Moim zdaniem żaden szanujący się lekarz nie wykona zabiegu preparatem, którego sam nie zakupił - ze względów bezpieczeństwa. Ja chodzę na zabiegi i zawsze preparat ma pan doktor. Jak ktoś poszukuje sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie, to polecam Klinikę Sfera, www.klinikasfera.pl/lekarz-medycyny-estetycznej/.
    • Gość: Werooo Re: medycyna estetyczna IP: 91.230.98.* 03.05.22, 21:29
      Z tego co się orientuję i co też dziewczyny piszą, mało który lekarz wykona zabieg niesprawdzonym preparatem. Jak chodzi o kliniki medycyny estetycznej godne polecenia, to ze swojej strony mogę zostawić Ci namiar na Klinikę Sfera www.klinikasfera.pl/, bo to naprawdę godne polecenie miejsce.
    • Gość: GraceFull Re: medycyna estetyczna IP: *.home.aster.pl 03.06.22, 10:33
      Dziewczyny, po jakim czasie miałyście efekty z botoksu? Czytam w necie, że kilka-kilkanaście dni. Rozważam właśnie zabieg z botoksem, bo mam przed sobą ważną uroczystość rodzinną i chcę pięknie wyglądać, ale zastanawiam się, kiedy efekt będzie widoczny? I jak chodzi o Warszawę, to rozumiem, że najlepiej się wybrać do Kliniki Sfera?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka