Dodaj do ulubionych

Znalezione w krzakach.

31.07.11, 14:10
Co to może być?Można to przenieść na działkę?Samotny kwiatek wygląda dość smutnawo i jest trochę przywiędnięty,jednak rosnące w większej ilości wyglądały dość ładnie.
https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vi/qi/zkme/8wzLDUOcobobLuNBZB.jpg
https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vi/qi/zkme/9avdOw4rcJMpsakNxB.jpg
https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vi/qi/zkme/AC9lsMOeqlD8lNQ0VB.jpg


Obserwuj wątek
    • leloop Re: Znalezione w krzakach. 31.07.11, 14:36
      ładne to :)
      ja nie wiem ale Horpyna na pewno wie :) wygląda mi kokoryczowato ale tym nie należy się sugerować bo mnie wszystko o takich liściach z kokoryczą się kojarzy ;)
      • leloop Re: Znalezione w krzakach. 31.07.11, 14:39
        no i nie kokorycz tylko kokoryczka ;)
        • horpyna4 Re: Znalezione w krzakach. 31.07.11, 14:59
          Wydaje mi się, że to raczej coś gożdzikowatego. Jakaś mydlnica? Niestety na zdjęciu nie widać wyraźnie kwiatów.
          • hesperia1 kwiat 31.07.11, 18:10
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vi/qi/zkme/t0F84NqfQ0x7aGJmqB.jpg
            • horpyna4 Re: kwiat 31.07.11, 19:52
              Ciekawe... taki chyba już trochę przekwitający. Jakiej jest mniej więcej wielkości (średnicy)?
              • bei Re: kwiat 31.07.11, 20:00
                Nie wiem co to- ale PIĘKNE!
              • hesperia1 Re: kwiat 31.07.11, 20:20
                Trochę większe od pięciozłotówki.Dość niskie-40cm.
          • hesperia1 Re: Znalezione w krzakach. 31.07.11, 20:38
            To by nawet pasowało,choć może to niedokładnie ta.Dzięki Horpyno:)
            www.ztn.com.pl/galerie/slides/gozdzikowate%20Mydlnica%20lekarska.html
            • lellapolella Re: Znalezione w krzakach. 31.07.11, 22:54
              Jeżeli to faktycznie mydlnica, bo niby tak, choć jakoś niezupełnie, to miej na nią oko: szybko się zadomowi a dom ma jak Cygan- gdzie nie spojrzy, tam jego;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka