hesperia1 31.07.11, 14:10 Co to może być?Można to przenieść na działkę?Samotny kwiatek wygląda dość smutnawo i jest trochę przywiędnięty,jednak rosnące w większej ilości wyglądały dość ładnie. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
leloop Re: Znalezione w krzakach. 31.07.11, 14:36 ładne to :) ja nie wiem ale Horpyna na pewno wie :) wygląda mi kokoryczowato ale tym nie należy się sugerować bo mnie wszystko o takich liściach z kokoryczą się kojarzy ;) Odpowiedz Link
leloop Re: Znalezione w krzakach. 31.07.11, 14:39 no i nie kokorycz tylko kokoryczka ;) Odpowiedz Link
horpyna4 Re: Znalezione w krzakach. 31.07.11, 14:59 Wydaje mi się, że to raczej coś gożdzikowatego. Jakaś mydlnica? Niestety na zdjęciu nie widać wyraźnie kwiatów. Odpowiedz Link
horpyna4 Re: kwiat 31.07.11, 19:52 Ciekawe... taki chyba już trochę przekwitający. Jakiej jest mniej więcej wielkości (średnicy)? Odpowiedz Link
hesperia1 Re: kwiat 31.07.11, 20:20 Trochę większe od pięciozłotówki.Dość niskie-40cm. Odpowiedz Link
hesperia1 Re: Znalezione w krzakach. 31.07.11, 20:38 To by nawet pasowało,choć może to niedokładnie ta.Dzięki Horpyno:) www.ztn.com.pl/galerie/slides/gozdzikowate%20Mydlnica%20lekarska.html Odpowiedz Link
lellapolella Re: Znalezione w krzakach. 31.07.11, 22:54 Jeżeli to faktycznie mydlnica, bo niby tak, choć jakoś niezupełnie, to miej na nią oko: szybko się zadomowi a dom ma jak Cygan- gdzie nie spojrzy, tam jego;) Odpowiedz Link