Dodaj do ulubionych

lektury do matury ;)

16.11.17, 08:19
właśnie wróciłam z ojczyzny skąd oprócz walizki cebulek, kilku doniczek oraz butelki spirytusu przytargałam biblioteczkę. będę miała co położyć (sobie) pod choinkę ;)
może komuś podpasują tytuły
"Prywatne życie łąki" - John Lewis-Stempel
"Lab girl" - Hope Jahren
"Inteligencja kwiatów" - Maurice Maeterlinck
i trochę z innej beczki ale ciągle o naturze
"Rekin i baran" - Marta i Adam Biernat
książki pięknie i starannie wydane, idealne na gwiazdkowe prezenty.
polecam księgarnię Tania książka. książki są naprawdę tańsze niż w księgarniach stacjonarnych a jak się zamówi za stówę i więcej to można wybrać dostawę gratis. wysyłają nawet za granice w rozsądnych cenach. w razie problemów sympatyczny kontakt z obsługą klienta, wiec same plusy i to wcale nie jest kryptoreklama, tylko z życia wzięte ;)
Obserwuj wątek
    • dorkasz1 Re: lektury do matury ;) 16.11.17, 10:21
      No ciekawam bardzo. Pewnie sobie jakąś wybiorę pod choinkę, szczególnie, że postanowiłam w tym roku załatwić się z prezentami już w listopadzie. W ubiegłym roku był taki bałagan z przesyłkami, że niewiele brakowało, a musiałabym lecieć na dwa dni przed Wigilią do sklepów. Zwykle staram się w przedświątecznym tygodniu nie ruszać z domu.
      Ciekawa jestem szczególnie "Prywatnego życia łąki", bo bardzo reklamowane "Sekretne życie drzew" kompletnie do mnie nie przemówiło.
      • leloop Re: lektury do matury ;) 16.11.17, 11:34
        to zaczęłam już czytać i podoba mi się bo nie jest wydumana. zwykła opowieść, napisana ładnym językiem o tym co widać, pogłębiona o informacje przyrodnicze, historyczne, obyczajowe tego akurat obszaru. opisywany jest rok życia na łące, miesiąc po miesiącu. na razie przerabiam zimę i już nie mogę się doczekać wiosny ;)
        drzew nie zdążyłam przeczytać, po przeczytaniu opinii fachowczyni, która jednak wie, odstąpiłam od zamiaru.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka