Dodaj do ulubionych

gwoli informacji

18.08.15, 00:10
koleżanka Dorkasz otworzyła sklep "Pomidorka", kto fejsbuczy może zajrzeć i polubić, kto w pobliżu niech robi zakupy :)
kolega Newill żyje i ma się dobrze chociaż daleko ma ciągle do swojego ogrodu, ma nadzieje, ze RO jeszcze odżyje ;)
Obserwuj wątek
      • se_nka0 Re: gwoli informacji 10.04.16, 20:21
        ,,.....psy, koty... - to jak u mnie. Najlepiej na działce rosną koty :D

Piękny wybór masz Dorkaszku w sklepie :)
        Dobrze, ze daleko ode mnie bo emerytura poszła by na roślinki ;) :D
            • dorkasz1 Re: gwoli informacji 11.04.16, 21:30
              Moja Duszko, strona na razie istnieje tylko na fejzbuku. Przecież mam tylko trzech informatyków...
              Zmierzam wielkimi krokami ku sklepowi internetowemu, więc będzie wykaz roślin i wszystko. A póki co, można pytać mailowo dorka@pomidorka.pl
              No i większość staram się mieć obfocone i umieszczone na FB. Do krzewów i drzew jeszcze nie dotarłam. Dzisiaj zaczęliśmy przesadzanie maluchów pelargoniowych. Małe, a dzielne, już kwitną :)
              • d.wludyka Re: gwoli informacji 12.04.16, 14:26
                Ja się nie nadaję do oglądania, zaraz bym coś kupiła.
                Co prawda na róże mam już szlaban, to jak widzę tę listę na stronie...
                I dzwonki widziałam...
                Chyba dobrze, że mam daleko.
                  • d.wludyka Re: gwoli informacji 13.04.16, 21:49
                    Właśnie weszłam do domu. Udało mi się upchnąć w ogrodzie 4 róże (jeszcze ok 30 czeka w donicach na znalezienie im miejscówki) i 2 rhododendrony (przypadkiem trafiłam na wyprzedaż i kupiłam 7, diabli wiedzą po co), nie kuś więc proszę, bo naprawdę przyjadę, chociaż trochę mi do Ciebie daleko.

Tak szczerze mówiąc to nie mam już zupełnie na nic miejsca w ogrodzie, mój plan na ten rok, to zrobienie ładnej różanki - róże już mam (nie wiem kiedy uzbierałam 100), teraz szukam im towarzystwa. Mam sporo swojego bukszpanu i lawendy, marzyło mi się osteospermum, rozwary , dzwonki i lilie. Z tych ostatnich mam głównie pomidory (ale już tylko ok. 10) .
                    Masz może lilie, bo mam ochotę, a jeszcze się opieram?
                    I jeszcze chciałabym białego rozchodnika.

Zajrzę zaraz na facebooka, jeżeli tam nie ma, to poproszę o listę dostępnych bylin na maila: d.wludyka@gmail.com

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka