Dodaj do ulubionych

śniła mi się

30.01.12, 09:16
10 metrowa trawa stipa jakaśtam. zbierałam jej nasiona wielkości piłki do rugby ;)
Obserwuj wątek
    • se_nka0 Re: śniła mi się 30.01.12, 09:21
      Sen mara - rozglądaj się dobrze :)
    • yoma Re: śniła mi się 30.01.12, 12:27
      Stypa owocująca kokosem, no nieżle :)
      • lellapolella Re: śniła mi się 30.01.12, 15:51
        trza się będzie zrzucić na wysyłkę nasion, z takimi wielkimi łatwo nie będzie;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka