lilith8
19.05.04, 13:28
Czy ktos ma takie samy objawy nerwicy lękowej jak ja, tzn. dyskomfort w
oddychaniu, niemozność złapania pełnego oddechu, chęć ciągłego ziewania co
daje uczucie komfortu, lęk przed uduszeniem się ? Koszmar.........jak jestem
czymś zaabsorbowana problemy z oddychaniem znikają, a jak sobie o tym
przypomne to dziadostwo wraca.