Dodaj do ulubionych

Natascha McElhone

24.03.17, 21:35
Natascha McElhone: nagrała film o zmarłym mężu, by pogodzić się z tragedią
Aktorka obdarzona nietuzinkową, wyjątkową urodą sympatię publiczności zdobyła zwłaszcza dzięki roli ukochanej głównego bohatera z "Truman Show". Natascha McElhone trzyma się z dala od świateł reflektorów, nie wikła się w żadne skandale i unika mediów. Zwłaszcza od kiedy niemal dziesięć lat temu z powodu osobistej tragedii znalazła się w centrum ich zainteresowania.
Obserwuj wątek
   • rawik-is-me Re: Natascha McElhone 24.03.17, 21:37
    Prywatnie aktorka wiodła niezwykle szczęśliwe i udane życie rodzinne. 19 maja 1998 roku poślubiła chirurga plastycznego, doktora Martina Hirigoyena Kelly'ego. Poznali się, gdy McElhone miała 16 lat. Pracowała wówczas w restauracji i jeden z barmanów zaprosił ją do siebie. Dziewczyna propozycję przyjęła, ale romansu żadnego nie było, bowiem w drogę wszedł im współlokator barmana - Kelly.

    - Kiedy otworzył mi drzwi, straciłam mowę - opowiadała. - On nic nie dał po sobie poznać, ale później mówił, że jemu też stanęło serce. Aż trudno w to uwierzyć. Miał wtedy 21 lat, był studentem medycyny i odnosił pierwsze sukcesy w zawodzie.

    Na poważnie zaczęli spotykać się w 1996 roku - byli dla siebie bardzo wyrozumiali; on nie protestował, kiedy McElhone wyjeżdżała kręcić film, ona zaś cierpliwie czekała, kiedy Kelly podróżował, między innymi w ramach organizacji "Lekarze Bez Granic". Zachwycała się jego wrażliwością i dobrym sercem; planowali nawet, że kiedyś zamieszkają w jednym z ubogich krajów i założą tam szkołę.
    • rawik-is-me Re: Natascha McElhone 24.03.17, 21:40
     Po dwóch latach po ślubie urodził się ich syn Theodore, a po kolejnych trzech - Otis. Nikt się nie spodziewał, że ta sielanka nie będzie trwała wiecznie.

     20 maja 2008 roku, dzień po ich dziesiątej rocznicy ślubu, Kelly, po ciężkim dniu w pracy, wrócił do swojego domu w Londynie. Od razu chwycił za telefon, by zadzwonić do żony, która przebywała wtedy w Los Angeles, gdzie brała udział w zdjęciach do drugiego sezonu "Californication". Niestety, nie udało mu się połączyć; McElhone była zajęta i trafił na jej automatyczną sekretarkę. Nagrał małżonce wiadomość, w której informował, że nie może się doczekać swojego przylotu do Stanów (mieli tam, z niewielkim opóźnieniem, świętować rocznicę) i podkreślał, jak bardzo cieszy się na myśl o kolejnym dziecku - McElhone była bowiem wówczas w czwartym miesiącu ciąży.

     - To była bardzo radosna wiadomość. Dziękuję za nią Bogu - mówiła później aktorka. Nie spodziewała się, że będą to ostatnie słowa, jakie usłyszy od swojego męża.
     • rawik-is-me Re: Natascha McElhone 24.03.17, 21:41
      Kelly rozłączył się i kilkanaście minut później był już martwy. Znajomych lekarza zaniepokoił fakt, że mężczyzna nie odbierał telefonu, więc jeden z jego przyjaciół udał się z wizytą i znalazł ciało mężczyzny leżące w korytarzu. Natychmiast wezwano pogotowie, podjęto próbę reanimacji, ale wszystkie wysiłki lekarzy okazały się daremne. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci była kardiomiopatia rozstrzeniowa.

      Próbowano skontaktować się z McElhone, ale aktorka wciąż była na planie i przez wiele godzin nie odbierała telefonu, nieświadoma rozgrywającej się w Londynie tragedii.

      Dopiero podczas przerwy wzięła do ręki telefon i na początku odsłuchała radosną wiadomość od męża. Dlatego następna, od jego przyjaciela Neila, w której prosił o pilny kontakt, wcale jej nie zaniepokoiła.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka