thmwag1
29.06.04, 07:35
Dziewczyny pocieszcie mnie jeśli wam się uda. Jestem w ciąży dość długo, jak
dokładnie to nie wiem bo miałam nieregularne miesiączki. Jedno co wiem, to
to, że jak byłam tydzień temu na usg w teoretycznie 8 tc, to nie było nic
widać oprócz pęcherzyka, pani doktor postraszyła mnie że to chyba puste jajo
płodowe,w ten poniedziałek pokazał się w pęcherzyku maleńki ludziczek (3mm)
ale oczywiście akcji serduszka nie widać. Może nie martwiłabym się tak
bardzo, gdyby nie to, że jego wielkość wskazuje na 7 tc, a wielkość
pęcherzyka na 9tc.
Czy może jest wśród nas któraś która tak miała i potem było wszystko dobrze?
Napiszcie proszę. Boję się przyszłego tygodnia jak wyroku na to maleństwo.
Pozdrawiam