akinow51
18.09.04, 17:02
Mój 3 miesięczny synek jak tylko może wpatruje się jak zaczarowany w
telewizje. Przekonana o złym wpływie telewizji na oczy i (nie wiem, na co
jeszcze) nie pozwalam mu na to. Jednak zaczęłam się zastanawiać czy telewizja
nie może służyć jako bardzo pouczająca zabawka dla dziecka, tyle tam
obrazków, które z pewnością wpływają na mózg dziecka i zmuszają go do
większego wysiłku. Nie mówię żeby pozwolić takiemu dziecku wpatrywać się w
telewizor przez cały czas. Ale jakby troszeczkę sobie popatrzył to chyba nie
jest bardzo źle? Co o tym myślicie?