Gość: SKWIKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 12:06 prosze o odpowiedź :-) co sądzicie o ginekologu który przyjmuje w przychoidni na uboczu? niestety nie udało mi sie znaleźć go ani na złej ani na dobrej liście ginekologów :-( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kobieta Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. IP: 193.0.117.* 08.03.05, 14:00 bardzo dobry jest ginekolog, który przyjmuje na Polnej Róży (na samym końcu ulicy), nazywa się Sikora, mnie do niego zaprowadzono i ja też już kilka koleżanek do niego zaprowadziłam Odpowiedz Link Zgłoś
ina1 Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. 08.03.05, 14:00 Polecam przychodnie IZIS - przy stacji metra Ursynow. A tam pania dr Ciesielską. Najlepsza lekarka jaką w życiu znałam. Chyba poleciłam ją już wszystkim swoim koleżankom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka1976 Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.05, 18:29 Jest dobry ginekolog w nowej przychodni przy Gandhi 11 do tej pory przyjmował na Bemowie, ale teraz jest już dużo bliżej :-) mają też kobietę ginekologa, ale nie pamiętam jak się nazywa; tel. do recepcji 544 26 00 Aga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: małaa Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.03.05, 23:11 Kiedys chodzilam na Ubocze bo mialam blisko,ale teraz juz nie!Lekarze odwalaja chalture i traktuja pacjentow na zasadzie: wszystko ok,badania niepotrzebne,nastepny prosze.Szkoda gadac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: margoo Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. IP: *.eranet.pl 11.03.05, 10:39 Zgadzam się w 100% - byłam tam dwa razy i czułam się jak za "dawnych dobrych czasów" - najpierw musiałam czekać w kolejce (chociaż zapisy są na okresloną godzine), a potem lekarka zamieniła ze mna moze dwa zdania, wypisałą receptę i "następny proszę" :-/ Nigdy więcej... Teraz chodzę do dr Prandeckiej na ul. Małej Łąki i jest super. Odpowiedz Link Zgłoś
zulus13 Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. 11.03.05, 19:26 Również nie polecam ginekologów w przychodniu Na Uboczu. Długie terminy, mimo zapisania się na godzinę trzeba odsiedzieć swoje, Nie mozna dostać recepty na kontynuację leczenia bez zapisania się na normalną wizytę. Położne są niesympatyczne i ze wszystkiego robią olbrzymi problem. Lekarz ginekolog- mężczyzna jest bardzo niesympatyczny (miałam z nim problemy jak był kierownikiem przychodni). Nie robią USG w trakcie wizyty. Polecam Klinikę Consilium przy ul.Postępu - trochę drogo - wizyta 100 zł(już niedługo mają się przenieść na Ursynów) i tam dra Korzyckiego. Chodzę do niego od ok.12 lat (z krótką przerwą), prowadził moją zagrożoną ciążę. Jest bardzo sympatyczny, Przy każdej wizycie robi USG. Receptę na kontynuację leczenia można załatwić telefonicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mała Mi Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. IP: *.aster.pl 14.03.05, 09:47 Dr Ciszewski - pewnie o niego chodzi - faktycznie niesympatyczny - zawsze spięty i chyba nie lubi swoich pacjentek - może w ogóle nie lubi ludzi? Wygląda na niegłupiego, choć trudno mi na 100% powiedzieć, bo nie miałam żadnych poważnych problemów, więc w moim przypadku niespecjalnie mógł się wykazać (albo nie wykazać). Nie lubi badać, ani kierować na badania. Odpowiedz Link Zgłoś