Dodaj do ulubionych

pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 12:06
prosze o odpowiedź :-)
co sądzicie o ginekologu który przyjmuje w przychoidni na uboczu? niestety nie udało mi sie znaleźć go ani na złej ani na dobrej liście ginekologów :-(
Obserwuj wątek
    • Gość: kobieta Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. IP: 193.0.117.* 08.03.05, 14:00
      bardzo dobry jest ginekolog, który przyjmuje na Polnej Róży (na samym końcu
      ulicy), nazywa się Sikora, mnie do niego zaprowadzono i ja też już kilka
      koleżanek do niego zaprowadziłam
    • ina1 Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. 08.03.05, 14:00
      Polecam przychodnie IZIS - przy stacji metra Ursynow.
      A tam pania dr Ciesielską.
      Najlepsza lekarka jaką w życiu znałam.
      Chyba poleciłam ją już wszystkim swoim koleżankom.
    • Gość: Agnieszka1976 Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.05, 18:29
      Jest dobry ginekolog w nowej przychodni przy Gandhi 11
      do tej pory przyjmował na Bemowie,
      ale teraz jest już dużo bliżej :-)
      mają też kobietę ginekologa, ale nie pamiętam jak się nazywa;
      tel. do recepcji 544 26 00
      Aga
    • Gość: małaa Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.03.05, 23:11
      Kiedys chodzilam na Ubocze bo mialam blisko,ale teraz juz nie!Lekarze odwalaja
      chalture i traktuja pacjentow na zasadzie: wszystko ok,badania
      niepotrzebne,nastepny prosze.Szkoda gadac...
      • Gość: margoo Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. IP: *.eranet.pl 11.03.05, 10:39
        Zgadzam się w 100% - byłam tam dwa razy i czułam się jak za "dawnych dobrych
        czasów" - najpierw musiałam czekać w kolejce (chociaż zapisy są na okresloną
        godzine), a potem lekarka zamieniła ze mna moze dwa zdania, wypisałą receptę
        i "następny proszę" :-/
        Nigdy więcej...
        Teraz chodzę do dr Prandeckiej na ul. Małej Łąki i jest super.
        • zulus13 Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. 11.03.05, 10:52
          • zulus13 Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. 11.03.05, 19:26
            Również nie polecam ginekologów w przychodniu Na Uboczu. Długie terminy, mimo
            zapisania się na godzinę trzeba odsiedzieć swoje, Nie mozna dostać recepty na
            kontynuację leczenia bez zapisania się na normalną wizytę. Położne są
            niesympatyczne i ze wszystkiego robią olbrzymi problem. Lekarz ginekolog-
            mężczyzna jest bardzo niesympatyczny (miałam z nim problemy jak był
            kierownikiem przychodni). Nie robią USG w trakcie wizyty.
            Polecam Klinikę Consilium przy ul.Postępu - trochę drogo - wizyta 100 zł(już
            niedługo mają się przenieść na Ursynów) i tam dra Korzyckiego. Chodzę do niego
            od ok.12 lat (z krótką przerwą), prowadził moją zagrożoną ciążę. Jest bardzo
            sympatyczny, Przy każdej wizycie robi USG. Receptę na kontynuację leczenia
            można załatwić telefonicznie.
    • Gość: Mała Mi Re: pytanie do kobiet o ginekologa na ursynowie.. IP: *.aster.pl 14.03.05, 09:47
      Dr Ciszewski - pewnie o niego chodzi - faktycznie niesympatyczny - zawsze
      spięty i chyba nie lubi swoich pacjentek - może w ogóle nie lubi ludzi? Wygląda
      na niegłupiego, choć trudno mi na 100% powiedzieć, bo nie miałam żadnych
      poważnych problemów, więc w moim przypadku niespecjalnie mógł się wykazać (albo
      nie wykazać). Nie lubi badać, ani kierować na badania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka