Gość: orange IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 00:24 moja ukochana pani kosmetyczka znikneła z salonu a włascicielka twierdzi, że nie ma na nia namiarów.bardzo prosze o polecenie super kosmetyczki z Krakowa z góry bardzo dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sympatyczna7 Re: Kraków-kosmetyczka super poszukiwana:-))))) 02.04.05, 08:38 Ja byłam w Mimozie na Gołębiej u Zagórnej (chyba Monika), nie pamiętam imienia i byłam bardzo zadowolona.. Salon jest super cisza i spokoj, mozna sie zrelaksować.. Robiłam zabieg oczyszczania twarzy z maseczką z alg.. Zapłaciłam ok.120 zł (już ze zniżką dla studentów). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prelka Re: Kraków-kosmetyczka super poszukiwana:-))))) IP: *.lama.net.pl 03.04.05, 00:24 Polecam,pani Agata Krok tel.0122940122 Kościuszki53/28 Kraków www.biotiq.com.pl Prywatny gabinat w miszkaniu przeznaczonym na ten cel.Profesjonalna kosmetyczka,profesjonalne kosmetyki RVS,Matis,miła,kameralna atmosfera przy relaksacyjnej muzyce.Pobyt u pani trwa mniejwięcej ok. 1,5 godziny,dostajesz pantofelki,pani przykrywa Cię kocykiem a po zabiegach czujesz się jak nowa narodzona.Ja płacę za oczyszczanie,masaż twarzy oraz głowy i maseczki relaksujące,drenujące i naprawcze ok.120pln. za wizytę.Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarka Re: Kraków-kosmetyczka super poszukiwana:-))))) IP: *.autocom.pl 03.04.05, 16:57 polecam P. Wiolette Górke z "Mirage" w DH Wanda i p. Monike Zapało z II Pułku Lotniczego k. Carrefoura. Profesjonalizm, profesjonalizm................ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ptysia Re: Kraków-kosmetyczka super poszukiwana:-))))) IP: *.devs.futuro.pl 04.04.05, 08:41 Polecam kosmetyczki: Monikę i Anie z salonu w TLK MED, ul. Cystersow 16, tel. 294 20 30, pracuja glownie na kosmetykach Babor ale nie tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Kraków-kosmetyczka super poszukiwana:-))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:48 a to sa jakies dobre kosmetyki bo nie słyszałam o nich-długo sie lakier trzyma?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wanienka Re: Kraków-kosmetyczka super poszukiwana:-))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 11:11 a jesli chodzi o regulowanie brwi? kto ma do tego wg was reke? bylam raz u takiej jednej, ktora skubala mi te brwi niemal z linijka i zamiast nadac im fajny pasujacy ksztalt wyskubala mi tylko te ktore odrastaly, tak to ja sama moglam se zrobic. Odpowiedz Link Zgłoś