Dodaj do ulubionych

Na innym forum znalazlam

05.08.05, 22:46
no i musze az tutaj Wam pokazac
muzyka.interia.pl/teledyski/
O. Szomańska i P. Branny: Niech mówią, że to nie jest miłość - z oratorium Tu
es Petrus

no po prostu cudo - slucham non stop od 10 minut :)
Obserwuj wątek
    • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 05.08.05, 23:12
      link super!
      • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 15:23
        O. W tekstach z linków pisza, że to będzie w Sopocie. A zachwyty ludzi z forum
        pozwalaja przypuszczać, że to będzie wielkie wydarzenie. Te zachwyty!

        Feber! Zgódź się, żeby przenieść ten wątek do TbO, albo załóż tam taki sam!
        To fajne jest bardzo!
        • feber Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 21:38
          no pewnie, ze sie zgadzam :)
          nawet sprobuje sama to zrobic, a jak mi nie wyjdzie, to poprawcie :)
          • around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 22:25
            Nic nie piłam a w oczach mi się dwoi :))))))))))))))
            • around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 22:28
              Jest, znika, a nie może być tu i tu?
              • feber Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 22:41
                ja to nie wiem, ja tu tylko sprzatam
              • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 22:45
                dzięki:)))

                a tu piszą o klipie....
                muzyka.interia.pl/info/infid/652650/
                i - hehe mój 'ulubieniec':
                "Paweł Deląg też tutaj wystąpił i nawet za nieduże pieniądze"
                ma swoja droga facet dystans do siebie:)
                • feber Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 23:16
                  czytalam
                  urzekl mnie fragment "nawet za nieduże pieniądze" :)
                  jakos nie lubie Delaga
                  • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 23:26
                    bo i trudno go lubić
                    • miss2 Re: Na innym forum znalazlam 07.08.05, 09:25
                      Tu jest adres oficjalnej strony oratorium www.tu-es-petrus.pl/ ( nie
                      wiem jak zrobić to czerwone).
                      • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 07.08.05, 12:21
                        zrobiło się!

                        [skopiować, albo wpisać i adres
                        a potem enterem odstęp jednego wiersza, bo program serwera GW dokleja]
                        • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 07.08.05, 12:22
                          hehe, wycięło! musze drukowanymi.
                          miało być: albo wpisać HTTP:// i adres.....
                          • pomme Re: Na innym forum znalazlam 07.08.05, 14:53
                            śliczne to....
    • aasiek Re: Na innym forum znalazlam 07.08.05, 17:09
      A ja dziękuję za tego linka, bo oprócz wspomnianego "Niech mówią..." znalazłam
      jeszcze parę fajnych teledysków, których raczej bym na muzycznych kanałach nie
      uświadczyła... (chodzi mi zwłaszcza o "Somewhere Else" Razorlight, na 10. albo
      14. podstronie, jeśli kogoś to interesuje :)).
    • titerlitury Błagam, powiedzcie, ze żartujecie... 08.08.05, 13:26
      • romy_sznajder Re: Błagam, powiedzcie, ze żartujecie... 08.08.05, 14:06
        Żartujemy
        • titerlitury Re: Błagam, powiedzcie, ze żartujecie... 08.08.05, 14:42
          Uffff
    • forumowicz_pospolity Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 15:07
      zara to mówta - podoba się wam to czy nie? bo juz się pogubiłem
      a przeziębienie i ogólnie osłabienie nie pomaga mi w obczajeniu

      dla mnie to jest balansowanie na granicy kiczu, takie jakieś
      uwznioślone disco polo, ale ja mogę tego słuchać bez obrzydzenia

      zresztą słuchałem tego oratorium jak było jakis czas temu w tv
      i IMHO jest tam parę fajnych momentów, troszku tandety kryjącej się
      za parawanem orkiestry symfonicznej - no nierówna rzecz moim zdaniem
      ale mam ochotę przesłuchać jeszcze raz co najmniej żeby się przysłuchac
      dokładniej

      swoją droga nie jest to popularny gatunek w Polsce i spore ryzyko że
      dla mas okaże się za mało przystępne a zaprawionym w bojach melomanom
      postawi włosy na głowie:)


      • feber Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 15:12
        to sie jeszcze nie wyleczyles?
        no ladnie...
        • forumowicz_pospolity Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 15:14
          feber napisała:

          > to sie jeszcze nie wyleczyles?
          > no ladnie...
          >

          nie zmieniać mi tu tematu:)!

          no cherlak ze mnie, to musze mieć troche czasu na wyjscie z tego rozbicia
    • figurka_z_porcelany Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 15:47
      Może wyrażę myśl niepopularną, ale nie rzuciło mnie na kolana. Nie dostrzegłam
      żadnego nadzwyczajnego przesłania w treści, a sama kompozycja też nie porywa -
      kilka powtarzających się fraz, tyle że z rozbudowaną aranżacją no i kupa ludzi
      zaangażowanych do chóru. Po prostu inna maniera i tyle. Głos wokalistki
      czysty, dość mocny - ale barwa bezbarwna na tyle, że w mojej pamięci raczej
      się nie zapisze. Z wokalistą gorzej, niebezpiecznie przybliżony do maniery,
      której skrajnym przykładem jest dykcja niejakiego Piaska. W sumie i utwór i
      teledysk zupełnie mi obojętny. No, chyba że dyrygent, ładniutki taki, hehe...
      • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 16:01
        kompozytor i producent. rubik.
        www.rubik.pl/
        chodzi o to, że jak na sopot, to jest cos.
        • titerlitury Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 16:02
          romy_sznajder napisała:

          > kompozytor i producent. rubik.
          > www.rubik.pl/
          > chodzi o to, że jak na sopot, to jest cos.


          przepraszam, ale "co", konkretnie????
          • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 16:23
            no ten żart:)
            • titerlitury Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 16:32
              to prosze juz nie operowac półsłówkami...
              pieśń ta, bedąca wyjatkiem z oratorium utwierdza mnie w przekonaniu, ze TVP
              chce zrobić w Sopocie festiwal kabaretowy. Proponuję jeszcze zaprosić Antosia
              Szprychę wraz z Ziótką.
              • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 16:39
                wyjątek z oratorium, ale w wersji sopockiej.
                dla tych, co mają gusta wyrafinowane - wiadomo, ze to z oratorium, dla tych
                innych - teledysk z Delągiem.
                jak na sopot - strzał w dziesiatkę.
                • around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 18:03
                  W całym teledysku najbardziej podoba mi się dyrygent Rubik :)
                  Utwór kojarzy mi się z muzyką do bajek Walta Disneya,
                  taki hymn na wiele głosów.
                  Do Sopotu chyba pasuje.
                  • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 18:31
                    dyrygent rubik apetyczny:) mnie już nawet nie razi ten kalifornijski blond.
                    fajny człowiek sie wydaje. i na maila odpisał.
                    • around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 19:14
                      noooo i ten uśmiech. potrafi śmiać się oczami, uwielbiam to :)))
                      • titerlitury Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 09:12
                        nie podniecajcie się dziewczyny, bo z kilimatra widac, że preferuje chłopieta;)
                        • around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 09:46
                          No i co z tego, Michael Stipe jest gejem i tego nie ukrywa,
                          a jak wszyscy tu wiedzą kocham go na zabój.
                          A co do Rubika, wygląd o niczym nie świadczy, a fajniutki jest i już !
                        • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 09:55
                          o! bo pracuje z chórami?
                          • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 09:57
                            btw.
                            podniecić dk VIa, ~cę, ~cisz, ~nieć, ~cił, ~cony — podniecać ndk I, ~am, ~asz,
                            ~ają, ~aj, ~ał, ~any
                            1. «wywołać stan pobudzenia nerwowego, uczuciowego, zmysłowego; pobudzić,
                            ożywić»
                            Był ożywiony, podniecony.
                            Perspektywa wycieczki podnieciła wszystkich.
                            2. «wzmóc intensywność czegoś, zwiększyć, podsycić»
                            Podniecić ambicję, wyobraźnię.
                            Podniecić nadzieję na coś.
                            Spacer podniecił ich apetyty.
                            3. przestarz. «zachęcić do czegoś; namówić, podburzyć»
                            Podniecić do działania, do walki.
                            podniecić się — podniecać się
                            1. strona zwrotna czas. podniecić — podniecać, zwykle w zn. 1
                            Podniecała się własnym krzykiem.
                            2. «zostać podnieconym, wpaść w ożywienie»
                            Widownia się podnieciła.

                            To raczej nie to.
                            • around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 10:04
                              No chyba raczej nie :)
                        • gryfb Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 10:08
                          titerlitury napisała:

                          > nie podniecajcie się dziewczyny, bo z kilimatra widac, że preferuje
                          chłopieta;)

                          Na tej swoje stroniczce w dziale O MNIE -> CIEKAWOSTKI-> W OCZEKIWANIU NA FORUM
                          Pan Piotruś napisał, że kręca go kobitki, że jest hetero...
                          I co ja teraz zrobię??? :(((((
                          • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 10:24
                            ja bym zaufała treści strony, a nie wzrokowi forumowiczki.
                            kręcą go? znaczy podniecają:)?

                            • gryfb Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 10:30
                              romy_sznajder napisała:

                              > ja bym zaufała treści strony, a nie wzrokowi forumowiczki.
                              > kręcą go? znaczy podniecają:)?

                              Nie wiem czy podniecają....
                              Tak nasmarował:
                              "Nieraz czytam, ze jestem gejem i nieraz, ze jestem "playboyem". I sie smieje z
                              tego, bo ludzie juz tacy sa. Ale czas rozwiac watpliwosci.... jestem........ no
                              niestety, zmartwie tutaj moze pare osob szukajacych sensacji - jestem hetero:)
                              No niestety, kobiety i motocykle to oprocz muzyki moje najwieksze pasje:)"
                              • romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 10:41
                                pasjonują!

                                tak to bywa, jak sie ocenia preferencje z kilometra.
                                ja z takiej odległości płci mogę nie odróznić.
    • romy_sznajder sopot 20.08.05, 17:22
      zalogowałam sie kiedys na forum Piotra Rubika i dostałam dziś takie dwa maile:
      @1.

      "Okazuje się, że podobno firmy płytowe wynajęły ludzi za pieniądze do głosowania
      na ich zespoły... Jest to dla nas smutne, ale wierzę, że mamy jeszcze szanse.
      Głosujcie kochani i namówcie znajomych:) Nie poddamy się do
      końca!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      Jest to email wysłany do Ciebie przez administratora "rubik.pl :: forum". Jeżeli
      uznasz go za spam, jest obraźliwy lub w jakikolwiek sposób Cię niepokoi
      skontaktuj się z webmasterem forum pod adresem: admin@rubik.pl Dołącz do
      wiadomości cały ten email (wraz z nagłówkami)."

      2@.

      "sms oczywiście pod numer 7398 o treści 10. Walczymy do końca:)"

      to jest wysyłane do fanów, albo takich jak ja [bardzo pana Piotra szanuję, ale
      do uwielbienia niektórych tamtych forumowiczów mi daleko] i wygląda mi na
      prawdziwa informację. nie znam się na sopocie, ale do firm płytowych to podobne.
      nawet nie wiem, kto jeszcze w sopocie zagra, ale aż taka sciema? feeee....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka