feber 05.08.05, 22:46 no i musze az tutaj Wam pokazac muzyka.interia.pl/teledyski/ O. Szomańska i P. Branny: Niech mówią, że to nie jest miłość - z oratorium Tu es Petrus no po prostu cudo - slucham non stop od 10 minut :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 15:23 O. W tekstach z linków pisza, że to będzie w Sopocie. A zachwyty ludzi z forum pozwalaja przypuszczać, że to będzie wielkie wydarzenie. Te zachwyty! Feber! Zgódź się, żeby przenieść ten wątek do TbO, albo załóż tam taki sam! To fajne jest bardzo! Odpowiedz Link Zgłoś
feber Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 21:38 no pewnie, ze sie zgadzam :) nawet sprobuje sama to zrobic, a jak mi nie wyjdzie, to poprawcie :) Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 22:25 Nic nie piłam a w oczach mi się dwoi :)))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 22:28 Jest, znika, a nie może być tu i tu? Odpowiedz Link Zgłoś
feber Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 22:41 ja to nie wiem, ja tu tylko sprzatam Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 22:45 dzięki:))) a tu piszą o klipie.... muzyka.interia.pl/info/infid/652650/ i - hehe mój 'ulubieniec': "Paweł Deląg też tutaj wystąpił i nawet za nieduże pieniądze" ma swoja droga facet dystans do siebie:) Odpowiedz Link Zgłoś
feber Re: Na innym forum znalazlam 06.08.05, 23:16 czytalam urzekl mnie fragment "nawet za nieduże pieniądze" :) jakos nie lubie Delaga Odpowiedz Link Zgłoś
miss2 Re: Na innym forum znalazlam 07.08.05, 09:25 Tu jest adres oficjalnej strony oratorium www.tu-es-petrus.pl/ ( nie wiem jak zrobić to czerwone). Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 07.08.05, 12:21 zrobiło się! [skopiować, albo wpisać i adres a potem enterem odstęp jednego wiersza, bo program serwera GW dokleja] Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 07.08.05, 12:22 hehe, wycięło! musze drukowanymi. miało być: albo wpisać HTTP:// i adres..... Odpowiedz Link Zgłoś
aasiek Re: Na innym forum znalazlam 07.08.05, 17:09 A ja dziękuję za tego linka, bo oprócz wspomnianego "Niech mówią..." znalazłam jeszcze parę fajnych teledysków, których raczej bym na muzycznych kanałach nie uświadczyła... (chodzi mi zwłaszcza o "Somewhere Else" Razorlight, na 10. albo 14. podstronie, jeśli kogoś to interesuje :)). Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Błagam, powiedzcie, ze żartujecie... 08.08.05, 14:06 Żartujemy Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 15:07 zara to mówta - podoba się wam to czy nie? bo juz się pogubiłem a przeziębienie i ogólnie osłabienie nie pomaga mi w obczajeniu dla mnie to jest balansowanie na granicy kiczu, takie jakieś uwznioślone disco polo, ale ja mogę tego słuchać bez obrzydzenia zresztą słuchałem tego oratorium jak było jakis czas temu w tv i IMHO jest tam parę fajnych momentów, troszku tandety kryjącej się za parawanem orkiestry symfonicznej - no nierówna rzecz moim zdaniem ale mam ochotę przesłuchać jeszcze raz co najmniej żeby się przysłuchac dokładniej swoją droga nie jest to popularny gatunek w Polsce i spore ryzyko że dla mas okaże się za mało przystępne a zaprawionym w bojach melomanom postawi włosy na głowie:) Odpowiedz Link Zgłoś
feber Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 15:12 to sie jeszcze nie wyleczyles? no ladnie... Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 15:14 feber napisała: > to sie jeszcze nie wyleczyles? > no ladnie... > nie zmieniać mi tu tematu:)! no cherlak ze mnie, to musze mieć troche czasu na wyjscie z tego rozbicia Odpowiedz Link Zgłoś
figurka_z_porcelany Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 15:47 Może wyrażę myśl niepopularną, ale nie rzuciło mnie na kolana. Nie dostrzegłam żadnego nadzwyczajnego przesłania w treści, a sama kompozycja też nie porywa - kilka powtarzających się fraz, tyle że z rozbudowaną aranżacją no i kupa ludzi zaangażowanych do chóru. Po prostu inna maniera i tyle. Głos wokalistki czysty, dość mocny - ale barwa bezbarwna na tyle, że w mojej pamięci raczej się nie zapisze. Z wokalistą gorzej, niebezpiecznie przybliżony do maniery, której skrajnym przykładem jest dykcja niejakiego Piaska. W sumie i utwór i teledysk zupełnie mi obojętny. No, chyba że dyrygent, ładniutki taki, hehe... Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 16:01 kompozytor i producent. rubik. www.rubik.pl/ chodzi o to, że jak na sopot, to jest cos. Odpowiedz Link Zgłoś
titerlitury Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 16:02 romy_sznajder napisała: > kompozytor i producent. rubik. > www.rubik.pl/ > chodzi o to, że jak na sopot, to jest cos. przepraszam, ale "co", konkretnie???? Odpowiedz Link Zgłoś
titerlitury Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 16:32 to prosze juz nie operowac półsłówkami... pieśń ta, bedąca wyjatkiem z oratorium utwierdza mnie w przekonaniu, ze TVP chce zrobić w Sopocie festiwal kabaretowy. Proponuję jeszcze zaprosić Antosia Szprychę wraz z Ziótką. Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 16:39 wyjątek z oratorium, ale w wersji sopockiej. dla tych, co mają gusta wyrafinowane - wiadomo, ze to z oratorium, dla tych innych - teledysk z Delągiem. jak na sopot - strzał w dziesiatkę. Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 18:03 W całym teledysku najbardziej podoba mi się dyrygent Rubik :) Utwór kojarzy mi się z muzyką do bajek Walta Disneya, taki hymn na wiele głosów. Do Sopotu chyba pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 18:31 dyrygent rubik apetyczny:) mnie już nawet nie razi ten kalifornijski blond. fajny człowiek sie wydaje. i na maila odpisał. Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 08.08.05, 19:14 noooo i ten uśmiech. potrafi śmiać się oczami, uwielbiam to :))) Odpowiedz Link Zgłoś
titerlitury Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 09:12 nie podniecajcie się dziewczyny, bo z kilimatra widac, że preferuje chłopieta;) Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 09:46 No i co z tego, Michael Stipe jest gejem i tego nie ukrywa, a jak wszyscy tu wiedzą kocham go na zabój. A co do Rubika, wygląd o niczym nie świadczy, a fajniutki jest i już ! Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 09:55 o! bo pracuje z chórami? Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 09:57 btw. podniecić dk VIa, ~cę, ~cisz, ~nieć, ~cił, ~cony — podniecać ndk I, ~am, ~asz, ~ają, ~aj, ~ał, ~any 1. «wywołać stan pobudzenia nerwowego, uczuciowego, zmysłowego; pobudzić, ożywić» Był ożywiony, podniecony. Perspektywa wycieczki podnieciła wszystkich. 2. «wzmóc intensywność czegoś, zwiększyć, podsycić» Podniecić ambicję, wyobraźnię. Podniecić nadzieję na coś. Spacer podniecił ich apetyty. 3. przestarz. «zachęcić do czegoś; namówić, podburzyć» Podniecić do działania, do walki. podniecić się — podniecać się 1. strona zwrotna czas. podniecić — podniecać, zwykle w zn. 1 Podniecała się własnym krzykiem. 2. «zostać podnieconym, wpaść w ożywienie» Widownia się podnieciła. To raczej nie to. Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 10:04 No chyba raczej nie :) Odpowiedz Link Zgłoś
gryfb Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 10:08 titerlitury napisała: > nie podniecajcie się dziewczyny, bo z kilimatra widac, że preferuje chłopieta;) Na tej swoje stroniczce w dziale O MNIE -> CIEKAWOSTKI-> W OCZEKIWANIU NA FORUM Pan Piotruś napisał, że kręca go kobitki, że jest hetero... I co ja teraz zrobię??? :((((( Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 10:24 ja bym zaufała treści strony, a nie wzrokowi forumowiczki. kręcą go? znaczy podniecają:)? Odpowiedz Link Zgłoś
gryfb Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 10:30 romy_sznajder napisała: > ja bym zaufała treści strony, a nie wzrokowi forumowiczki. > kręcą go? znaczy podniecają:)? Nie wiem czy podniecają.... Tak nasmarował: "Nieraz czytam, ze jestem gejem i nieraz, ze jestem "playboyem". I sie smieje z tego, bo ludzie juz tacy sa. Ale czas rozwiac watpliwosci.... jestem........ no niestety, zmartwie tutaj moze pare osob szukajacych sensacji - jestem hetero:) No niestety, kobiety i motocykle to oprocz muzyki moje najwieksze pasje:)" Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Na innym forum znalazlam 09.08.05, 10:41 pasjonują! tak to bywa, jak sie ocenia preferencje z kilometra. ja z takiej odległości płci mogę nie odróznić. Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder sopot 20.08.05, 17:22 zalogowałam sie kiedys na forum Piotra Rubika i dostałam dziś takie dwa maile: @1. "Okazuje się, że podobno firmy płytowe wynajęły ludzi za pieniądze do głosowania na ich zespoły... Jest to dla nas smutne, ale wierzę, że mamy jeszcze szanse. Głosujcie kochani i namówcie znajomych:) Nie poddamy się do końca!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jest to email wysłany do Ciebie przez administratora "rubik.pl :: forum". Jeżeli uznasz go za spam, jest obraźliwy lub w jakikolwiek sposób Cię niepokoi skontaktuj się z webmasterem forum pod adresem: admin@rubik.pl Dołącz do wiadomości cały ten email (wraz z nagłówkami)." 2@. "sms oczywiście pod numer 7398 o treści 10. Walczymy do końca:)" to jest wysyłane do fanów, albo takich jak ja [bardzo pana Piotra szanuję, ale do uwielbienia niektórych tamtych forumowiczów mi daleko] i wygląda mi na prawdziwa informację. nie znam się na sopocie, ale do firm płytowych to podobne. nawet nie wiem, kto jeszcze w sopocie zagra, ale aż taka sciema? feeee.... Odpowiedz Link Zgłoś