rodak3 05.10.05, 18:56 To, że naziści zamierzali zamordować nie tylko Żydów, lecz także polską inteligencję A BALLEST - to największy nazista Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rodak3 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 05.10.05, 19:10 www.dw-world.de/dw/image/0,1587,1493415_6,00.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
rodak3 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 05.10.05, 19:11 roxanne.typepad.com/rantrave/images/nazis.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
rodak3 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 05.10.05, 19:12 sozial-herausgefordert.de/bilder/laut-gegen-nazis.jpeg Odpowiedz Link Zgłoś
ballest To powiedzial Lanzmann! 05.10.05, 19:51 "- Pan uważa za niestosowny sam fakt, że Polak robi film o Zagładzie? - Nie chcę tego rozstrzygać, ale ja nigdy nie zdobyłbym się na taką bezczelność, by zrobić film o Palestyńczykach." www.niniwa2.cad.pl/BIKONT.HTM Wiec prosze o cisze, a nie piszcie o Zydach, bo sami ZYDZI was za winnych uwazaja, w tej samej mierze co Niemcow ! Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: To powiedzial Lanzmann! 05.10.05, 19:53 znowu przesunąłeś margines swojej głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 05.10.05, 22:03 Guten Tag ,a może Guten Abend? Odpowiedz Link Zgłoś
ballest A on krzyczał: "Wszyscy jesteście kapo" 05.10.05, 22:10 ;) Fajnie krzyczal! Prawda SSSmanie "Podobne tezy powtarzał wielokrotnie: "Wybrano Polskę na miejsce Ostatecznego Rozwiązania, ponieważ tu było najwięcej Żydów, najlepsza sieć kolejowa, a też Niemcy mogli liczyć na aprobujące milczenie ludności"; "Obozy śmierci nie byłyby możliwe we Francji"; "Niemcy mogły się oprzeć na agresywnie antysemickiej Polsce"; "Żeby to wytrzymać, żeby wytrzymać to, że to wtedy wytrzymali, Polacy muszą dalej nienawidzić"; - Niektórzy z tych Polaków, których pokazałem w filmie, są antysemitami, nie może pani negować oczywistości - mówi mi Lanzmann. - To, co opowiadali w Chełmnie, o tych walizkach pełnych złota, rondlach z podwójnym dnem, gdzie były schowane kosztowności... Żyd, złoto, krew Chrystusa, oni ten antysemityzm wyssali z mlekiem matki i douczyli się go na lekcjach katechizmu. - Jest taki stereotyp, że każdy katolik wyssał antysemityzm z mlekiem matki, i jest inny, że każdy Żyd ma dużo złota i jest sprytny. Operując jednym stereotypem, uruchamia pan drugi. - To nie to samo! Jeden stereotyp nie zabija, drugi jest zabójczy. - To Polacy zabijali Żydów? - Polska była miejscem, gdzie możliwe było przeprowadzenie Ostatecznego Rozwiązania. " Lepiej TOBIE! www.niniwa2.cad.pl/BIKONT.HTM Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:05 mordercom różnej maści---------i wśród innych narodów są naziści--rozejrzyj się Rodaku3--czyżbyś ich nie widział wśród Nas????????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:11 Zapomnial o labedach! Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:14 ballest napisała: > Zapomnial o labedach! kto zapomniał o Łabędach?tam było tak samo? Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:19 mlodziki zamordowali bestialsko malzenstwo! Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:24 godosz o tym co było tam ostatnio? czy o wojnie? Odpowiedz Link Zgłoś
szwager_z_laband Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:27 po wojnie pow wojnie bou oboz bez kerego gehynna przeszuo 50000 ludzi, a to co Ballest mo na mysli to bouo niydowno Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:31 wiym,ale niykiere niy chcom to przijonć do wiadomości---ale dzieci i wnuki tych katow niy som winne tymu i niy mogymy ich sondzić za winy ojcow Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:32 mogymy sie yno starać,żeby zaś sie takie coś niy stało Odpowiedz Link Zgłoś
szwager_z_laband Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:33 zgodzom sie z tobom na 100% :) Odpowiedz Link Zgłoś
szwager_z_laband Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:33 myslisz ze take Gertychy abo Kaczynske to zrozumiom? Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 06.10.05, 14:07 sloneczko1 napisała: > mordercom różnej maści---------i wśród innych narodów są naziści--rozejrzyj się > Rodaku3--czyżbyś ich nie widział wśród Nas????????????????????????????????? skoro tak mówisz solarium1... a tak dla pewności możesz wskazać, które z was ? Odpowiedz Link Zgłoś
henry.morgenthau_jr.jr Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 06.10.05, 14:14 sss9 napisał: > skoro tak mówisz solarium1... aka smolarium1 :)))) Bye ! Against fascism ! HENRY MORGENTHAU jr. jr. Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 06.10.05, 14:16 henry.morgenthau_jr.jr napisał: > sss9 napisał: > > > skoro tak mówisz solarium1... > > aka smolarium1 :)))) > :))) kto wie czy nie właściwsze... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Henry---Ty też popatrz sobie w lusterko 06.10.05, 15:10 może coś zauważysz.......... Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 06.10.05, 15:06 sss9 napisał: > sloneczko1 napisała: > > > mordercom różnej maści---------i wśród innych narodów są naziści--rozejrz > yj się > > Rodaku3--czyżbyś ich nie widział wśród Nas??????????????????????????????? > ?? > > skoro tak mówisz solarium1... a tak dla pewności możesz wskazać, które z was ? masz lusterko? to zerknij do niego od czasu do czasu..........a może sie dowiesz............. Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 15:12 sloneczko1 napisała: > sss9 napisał: > > > sloneczko1 napisała: > > > > > mordercom różnej maści---------i wśród innych narodów są naziści--r > ozejrz > > yj się > > > Rodaku3--czyżbyś ich nie widział wśród Nas????????????????????????? > ?????? > > ?? > > > > skoro tak mówisz solarium1... a tak dla pewności możesz wskazać, które z > was ? > masz lusterko? to zerknij do niego od czasu do > czasu..........a może sie dowiesz............. _-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-^^^^^^^^^^^^^^^^^^-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_ mam lusterko! ale bym ja wolał abyś ty mi pedziala ................ kto z was jest ### no , sama wiesz , bo o nich pisałaś *******o mnie tu nie ma mowy******* Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 15:16 NIE WSTYDŹ SIA ! inni też już................domyślają sia , że coś ukrywasz ___ prawda musi wyjść na wierzch___ ************************ prawdy nie da sia ukryć ********************************* <<<<<<<<<<<<<musisz>>>>>>>nam<<<<<<<<wszystkim>>>>>>>>>>>>powiedzieć!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 15:35 sss9 napisał:prawdy nie da sia ukryć Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 18:21 sloneczko1 napisała: > sss9 napisał:prawdy nie da sia ukryć sss9 wie co napisał, a ty --------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 15:34 > mam lusterko! ale bym ja wolał abyś ty mi > pedziala ................ kto z was jest ### no , sama wiesz , bo o nich pisała > ś > *******o mnie tu nie ma mowy******* czyli nie jesteś nasz? a czyj? można wiedzieć? jesteś tu tylko gościem? to się zachowuj jak gość W największych śląskich szpitalach łóżka są puste. Szpitale nie przyjmują pacjentów, bo skończyły się kontrakty z NFZ --wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2954114.html Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 18:45 sloneczko1 napisała: > > mam lusterko! ale bym ja wolał abyś ty mi > > pedziala ................ kto z was jest ### no , sama wiesz , bo o nich > pisała > > ś > > *******o mnie tu nie ma mowy******* > > czyli nie jesteś nasz? a czyj? można wiedzieć? jesteś tu tylko > gościem? to się zachowuj jak gość > W największych śląskich szpitalach łóżka są puste. Szpitale > nie przyjmują pacjentów, bo skończyły się kontrakty z NFZ > --wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2954114.html nie jestem wasz, innych też nie. jestem sam sobie sterem, żeglarzem... nie jest mi potrzebna plemienna wspólnota, jaką tu tworzycie, sloncoki - bo nie jestem gatunkiem wymierającym, nie mam kompleksów i nie czuję się zagrożony i oszukany przez cały świat. jestem najzwyczajniej u siebie i nie muszę tego udowadniać. :)))))))))))))))))))))) ---- Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 i spotkasz sie ze mną----co?albo dalej będziesz 06.10.05, 21:50 ukrywał się tu? Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 po tych postach jesteś dla mnie mnie niż zero!!!!! 06.10.05, 21:57 Myślisz może, że więcej coś znaczysz Bo masz rozum, dwie ręce i chęć Twoje miejsce na Ziemi tłumaczy Zaliczona matura na pięć Są tacy - to nie żart, dla których jesteś wart Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re:))) słomiarium1 / 1kg gwoździ ? :))) 07.10.05, 08:41 "wyjdź, spotkaj się ze mną, tchórzu..." ??? może jeszcze razem zaśpiewamy ? :))) schlałaś się czy łykasz nielegalne tablety ? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
betoniarz-zbrodniarz Re: 08.10.05, 11:14 solar... o, pardon, sloneczko1, wróć raczej do własnej poezji, może ona da ci ulgę w cierpieniu... Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 betoniarz-zbrodniarz---tak do mnie mówisz po tym?? 08.10.05, 11:38 Pamiętam tę pierwszą noc, tych parę chwil, które spędzilismy razem. Bezgwiezdne niebo, rozświetlane tylko błskami petard, otulało moje ciało przenikającym chłodem... Przez chwile stałeś przy mnie w milczeniu.... i gdy nasze oczy się spotkały chwyciłeś moją dłoń... To piękne uczucie tak owładęło mój umysł, że poszłam za głosem serca. Wiem... Nie powinnam była tego robić. Wiedziałam przecież, że tylko się mną bawisz, ale od tak dawna marzyłam o tej chwili... Zapomniałam o tym gdy Twoje usta dotknęły moich... Ale ta błoga rozkosz trwała mtylko chwilę. Gdy pojechałam do domu zapomniałeś... Poszedłeś do innej. I od tej pory już się nie odzywasz choć widujemy się codziennie... chciałam być tylko Twoim aniołem lecz Ty wyrwałes mi skrzydła i już nie mogę latać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: betoniarz-zbrodniarz---tak do mnie mówisz po IP: 150.254.85.* 08.10.05, 11:42 sloneczko1 napisała: > Pamiętam tę pierwszą noc, tych parę chwil, które spędzilismy razem. Bezgwiezdne > niebo, rozświetlane tylko błskami petard, otulało moje ciało przenikającym > chłodem... > Przez chwile stałeś przy mnie w milczeniu.... i gdy nasze oczy się spotkały > chwyciłeś moją dłoń... To piękne uczucie tak owładęło mój umysł, że poszłam za > głosem serca. > Wiem... > Nie powinnam była tego robić. Wiedziałam przecież, że tylko się mną bawisz, ale > od tak dawna marzyłam o tej chwili... > Zapomniałam o tym gdy Twoje usta dotknęły moich... Ale ta błoga rozkosz trwała > mtylko chwilę. Gdy pojechałam do domu zapomniałeś... > Poszedłeś do innej. I od tej pory już się nie odzywasz choć widujemy się > codziennie... chciałam być tylko Twoim aniołem lecz Ty wyrwałes mi skrzydła i > już nie mogę latać. No, no, rzeczywiscie zbrodniarz z tego Betoniarza. Odpowiedz Link Zgłoś
rodak3 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 06.10.05, 14:11 DO ballest : Dumpftröte Dreckschwein Dickarsch Drecksack Dreckiger Drecksack Depp Dorfdepp Dumpfbacke Dreckschleuder Dödel Dummbeutel Drecksau Dreckspack Dösbaddel Dummer August Dreckspatz Dummbatz Dummbrummsel Doofmann Doofmops Dreckschwein Dummschwätzer Dreikäsehoch Dreckstall Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 08.10.05, 11:07 Myha, dlaczego wywalaja nasze watki pisane w jezyku niemieckim a polskich nazistow nie ? Odpowiedz Link Zgłoś
myha1 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 08.10.05, 11:09 widocznie naruszyliscie netykiete lub regulamin Odpowiedz Link Zgłoś
przeznaczony Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 08.10.05, 11:09 Życzę Ci naprawdę dobrego partnera do rozmowy. Niech będzie to człowiek, który intuicyjnie wyczuwa, jakich pytań oczekujesz i który naprawdę potrafi słuchać. Niech rozmowa z nim pomoże Ci uporządkować to, co wymaga uporządkowania. I Ty bądź dobrym słuchaczem dla kogoś. Odpowiedz Link Zgłoś