Dodaj do ulubionych

GUTEN TAG-do wszystkich z DE

05.10.05, 18:56
To, że naziści zamierzali zamordować nie tylko Żydów, lecz także polską
inteligencję
A BALLEST - to największy nazista
Obserwuj wątek
    • rodak3 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 05.10.05, 19:10
      www.dw-world.de/dw/image/0,1587,1493415_6,00.jpg
    • rodak3 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 05.10.05, 19:11
      roxanne.typepad.com/rantrave/images/nazis.jpg
    • rodak3 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 05.10.05, 19:12
      sozial-herausgefordert.de/bilder/laut-gegen-nazis.jpeg
      • ballest To powiedzial Lanzmann! 05.10.05, 19:51
        "- Pan uważa za niestosowny sam fakt, że Polak robi film o Zagładzie?

        - Nie chcę tego rozstrzygać, ale ja nigdy nie zdobyłbym się na taką
        bezczelność, by zrobić film o Palestyńczykach."

        www.niniwa2.cad.pl/BIKONT.HTM
        Wiec prosze o cisze, a nie piszcie o Zydach, bo sami ZYDZI was za winnych
        uwazaja, w tej samej mierze co Niemcow !
        • sss9 Re: To powiedzial Lanzmann! 05.10.05, 19:53
          znowu przesunąłeś margines swojej głupoty.
    • sloneczko1 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 05.10.05, 22:03
      Guten Tag ,a może Guten Abend?
      • ballest A on krzyczał: "Wszyscy jesteście kapo" 05.10.05, 22:10
        ;)

        Fajnie krzyczal!

        Prawda SSSmanie

        "Podobne tezy powtarzał wielokrotnie: "Wybrano Polskę na miejsce Ostatecznego
        Rozwiązania, ponieważ tu było najwięcej Żydów, najlepsza sieć kolejowa, a też
        Niemcy mogli liczyć na aprobujące milczenie ludności"; "Obozy śmierci nie
        byłyby możliwe we Francji"; "Niemcy mogły się oprzeć na agresywnie
        antysemickiej Polsce"; "Żeby to wytrzymać, żeby wytrzymać to, że to wtedy
        wytrzymali, Polacy muszą dalej nienawidzić";

        - Niektórzy z tych Polaków, których pokazałem w filmie, są antysemitami, nie
        może pani negować oczywistości - mówi mi Lanzmann. - To, co opowiadali w
        Chełmnie, o tych walizkach pełnych złota, rondlach z podwójnym dnem, gdzie były
        schowane kosztowności... Żyd, złoto, krew Chrystusa, oni ten antysemityzm
        wyssali z mlekiem matki i douczyli się go na lekcjach katechizmu.

        - Jest taki stereotyp, że każdy katolik wyssał antysemityzm z mlekiem matki, i
        jest inny, że każdy Żyd ma dużo złota i jest sprytny. Operując jednym
        stereotypem, uruchamia pan drugi.

        - To nie to samo! Jeden stereotyp nie zabija, drugi jest zabójczy.

        - To Polacy zabijali Żydów?

        - Polska była miejscem, gdzie możliwe było przeprowadzenie Ostatecznego
        Rozwiązania. "

        Lepiej TOBIE!

        www.niniwa2.cad.pl/BIKONT.HTM
    • sloneczko1 NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:05
      mordercom różnej maści---------i wśród innych narodów są naziści--rozejrzyj się
      Rodaku3--czyżbyś ich nie widział wśród Nas?????????????????????????????????
      • ballest Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:11
        Zapomnial o labedach!
        • sloneczko1 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:14
          ballest napisała:

          > Zapomnial o labedach!
          kto zapomniał o Łabędach?tam było tak samo?
          • ballest Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:19
            mlodziki zamordowali bestialsko malzenstwo!
            • sloneczko1 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:24
              godosz o tym co było tam ostatnio? czy o wojnie?
              • szwager_z_laband Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:27
                po wojnie

                pow wojnie bou oboz bez kerego gehynna przeszuo 50000 ludzi, a to co Ballest mo
                na mysli to bouo niydowno
                • sloneczko1 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:31
                  wiym,ale niykiere niy chcom to przijonć do wiadomości---ale dzieci i wnuki tych
                  katow niy som winne tymu i niy mogymy ich sondzić za winy ojcow
                  • sloneczko1 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:32
                    mogymy sie yno starać,żeby zaś sie takie coś niy stało
                    • szwager_z_laband Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:33
                      zgodzom sie z tobom na 100% :)
                  • szwager_z_laband Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 05.10.05, 22:33
                    myslisz ze take Gertychy abo Kaczynske to zrozumiom?
      • sss9 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 06.10.05, 14:07
        sloneczko1 napisała:

        > mordercom różnej maści---------i wśród innych narodów są naziści--rozejrzyj się
        > Rodaku3--czyżbyś ich nie widział wśród Nas?????????????????????????????????

        skoro tak mówisz solarium1... a tak dla pewności możesz wskazać, które z was ?
        • henry.morgenthau_jr.jr Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 06.10.05, 14:14
          sss9 napisał:

          > skoro tak mówisz solarium1...

          aka smolarium1 :))))


          Bye !
          Against fascism !
          HENRY MORGENTHAU jr. jr.
          • sss9 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 06.10.05, 14:16
            henry.morgenthau_jr.jr napisał:

            > sss9 napisał:
            >
            > > skoro tak mówisz solarium1...
            >
            > aka smolarium1 :))))
            >

            :))) kto wie czy nie właściwsze... ;)
          • sloneczko1 Henry---Ty też popatrz sobie w lusterko 06.10.05, 15:10
            może coś zauważysz..........
        • sloneczko1 Re: NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE 06.10.05, 15:06
          sss9 napisał:

          > sloneczko1 napisała:
          >
          > > mordercom różnej maści---------i wśród innych narodów są naziści--rozejrz
          > yj się
          > > Rodaku3--czyżbyś ich nie widział wśród Nas???????????????????????????????
          > ??
          >
          > skoro tak mówisz solarium1... a tak dla pewności możesz wskazać, które z was ?
          masz lusterko? to zerknij do niego od czasu do
          czasu..........a może sie dowiesz.............
          • sss9 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 15:12
            sloneczko1 napisała:

            > sss9 napisał:
            >
            > > sloneczko1 napisała:
            > >
            > > > mordercom różnej maści---------i wśród innych narodów są naziści--r
            > ozejrz
            > > yj się
            > > > Rodaku3--czyżbyś ich nie widział wśród Nas?????????????????????????
            > ??????
            > > ??
            > >
            > > skoro tak mówisz solarium1... a tak dla pewności możesz wskazać, które z
            > was ?
            > masz lusterko? to zerknij do niego od czasu do
            > czasu..........a może sie dowiesz.............
            _-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-^^^^^^^^^^^^^^^^^^-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

            mam lusterko! ale bym ja wolał abyś ty mi
            pedziala ................ kto z was jest ### no , sama wiesz , bo o nich pisałaś
            *******o mnie tu nie ma mowy*******
            • sss9 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 15:16
              NIE WSTYDŹ SIA ! inni też już................domyślają sia , że coś ukrywasz
              ___ prawda musi wyjść na wierzch___

              ************************ prawdy nie da sia ukryć *********************************

              <<<<<<<<<<<<<musisz>>>>>>>nam<<<<<<<<wszystkim>>>>>>>>>>>>powiedzieć!!!!!!!!!!!!!!
              • sloneczko1 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 15:35
                sss9 napisał:prawdy nie da sia ukryć
                • sss9 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 18:21
                  sloneczko1 napisała:

                  > sss9 napisał:prawdy nie da sia ukryć

                  sss9 wie co napisał, a ty ---------------------
            • sloneczko1 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 15:34
              > mam lusterko! ale bym ja wolał abyś ty mi
              > pedziala ................ kto z was jest ### no , sama wiesz , bo o nich pisała
              > ś
              > *******o mnie tu nie ma mowy*******
              czyli nie jesteś nasz? a czyj? można wiedzieć? jesteś tu tylko
              gościem? to się zachowuj jak gość
              W największych śląskich szpitalach łóżka są puste. Szpitale
              nie przyjmują pacjentów, bo skończyły się kontrakty z NFZ
              --wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2954114.html
              • sss9 Re: TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK 06.10.05, 18:45
                sloneczko1 napisała:

                > > mam lusterko! ale bym ja wolał abyś ty mi
                > > pedziala ................ kto z was jest ### no , sama wiesz , bo o nich
                > pisała
                > > ś
                > > *******o mnie tu nie ma mowy*******
                >
                > czyli nie jesteś nasz? a czyj? można wiedzieć? jesteś tu tylko
                > gościem? to się zachowuj jak gość
                > W największych śląskich szpitalach łóżka są puste. Szpitale
                > nie przyjmują pacjentów, bo skończyły się kontrakty z NFZ
                > --wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2954114.html

                nie jestem wasz, innych też nie. jestem sam sobie sterem, żeglarzem... nie jest
                mi potrzebna plemienna wspólnota, jaką tu tworzycie, sloncoki - bo nie jestem
                gatunkiem wymierającym, nie mam kompleksów i nie czuję się zagrożony i oszukany
                przez cały świat. jestem najzwyczajniej u siebie i nie muszę tego udowadniać.
                :))))))))))))))))))))))
                ----
                • sloneczko1 no Tchórzu SSS9--może teraz nabierzesz odwagi? 06.10.05, 21:48
                  • sloneczko1 i spotkasz sie ze mną----co?albo dalej będziesz 06.10.05, 21:50
                    ukrywał się tu?
                    • sloneczko1 Tchórzu --SSS9--wyjdziesz z ukrycia? 06.10.05, 21:51
                      • sloneczko1 po tych postach jesteś dla mnie mnie niż zero!!!!! 06.10.05, 21:57
                        Myślisz może, że więcej coś znaczysz
                        Bo masz rozum, dwie ręce i chęć
                        Twoje miejsce na Ziemi tłumaczy
                        Zaliczona matura na pięć
                        Są tacy - to nie żart,
                        dla których jesteś wart

                        Mniej niż zero
                        Mniej niż zero
                        Mniej niż zero
                        Mniej niż zero
                        • sss9 Re:))) słomiarium1 / 1kg gwoździ ? :))) 07.10.05, 08:41
                          "wyjdź, spotkaj się ze mną, tchórzu..." ??? może jeszcze razem zaśpiewamy ? :)))
                          schlałaś się czy łykasz nielegalne tablety ? :)))
                        • betoniarz-zbrodniarz Re: 08.10.05, 11:14
                          solar... o, pardon, sloneczko1, wróć raczej do własnej poezji, może ona da ci
                          ulgę w cierpieniu...
                          • sloneczko1 betoniarz-zbrodniarz---tak do mnie mówisz po tym?? 08.10.05, 11:38
                            Pamiętam tę pierwszą noc, tych parę chwil, które spędzilismy razem. Bezgwiezdne
                            niebo, rozświetlane tylko błskami petard, otulało moje ciało przenikającym
                            chłodem...
                            Przez chwile stałeś przy mnie w milczeniu.... i gdy nasze oczy się spotkały
                            chwyciłeś moją dłoń... To piękne uczucie tak owładęło mój umysł, że poszłam za
                            głosem serca.
                            Wiem...
                            Nie powinnam była tego robić. Wiedziałam przecież, że tylko się mną bawisz, ale
                            od tak dawna marzyłam o tej chwili...
                            Zapomniałam o tym gdy Twoje usta dotknęły moich... Ale ta błoga rozkosz trwała
                            mtylko chwilę. Gdy pojechałam do domu zapomniałeś...
                            Poszedłeś do innej. I od tej pory już się nie odzywasz choć widujemy się
                            codziennie... chciałam być tylko Twoim aniołem lecz Ty wyrwałes mi skrzydła i
                            już nie mogę latać.
                            • Gość: Pit Re: betoniarz-zbrodniarz---tak do mnie mówisz po IP: 150.254.85.* 08.10.05, 11:42
                              sloneczko1 napisała:

                              > Pamiętam tę pierwszą noc, tych parę chwil, które spędzilismy razem.
                              Bezgwiezdne
                              > niebo, rozświetlane tylko błskami petard, otulało moje ciało przenikającym
                              > chłodem...
                              > Przez chwile stałeś przy mnie w milczeniu.... i gdy nasze oczy się spotkały
                              > chwyciłeś moją dłoń... To piękne uczucie tak owładęło mój umysł, że poszłam za
                              > głosem serca.
                              > Wiem...
                              > Nie powinnam była tego robić. Wiedziałam przecież, że tylko się mną bawisz,
                              ale
                              > od tak dawna marzyłam o tej chwili...
                              > Zapomniałam o tym gdy Twoje usta dotknęły moich... Ale ta błoga rozkosz trwała
                              > mtylko chwilę. Gdy pojechałam do domu zapomniałeś...
                              > Poszedłeś do innej. I od tej pory już się nie odzywasz choć widujemy się
                              > codziennie... chciałam być tylko Twoim aniołem lecz Ty wyrwałes mi skrzydła i
                              > już nie mogę latać.

                              No, no, rzeczywiscie zbrodniarz z tego Betoniarza.
    • rodak3 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 06.10.05, 14:11
      DO ballest :

      Dumpftröte
      Dreckschwein
      Dickarsch
      Drecksack
      Dreckiger Drecksack
      Depp
      Dorfdepp
      Dumpfbacke
      Dreckschleuder
      Dödel
      Dummbeutel
      Drecksau
      Dreckspack
      Dösbaddel
      Dummer August
      Dreckspatz
      Dummbatz
      Dummbrummsel
      Doofmann
      Doofmops
      Dreckschwein
      Dummschwätzer
      Dreikäsehoch
      Dreckstall
      • ballest Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 08.10.05, 11:07
        Myha, dlaczego wywalaja nasze watki pisane w jezyku niemieckim a polskich
        nazistow nie ?
        • myha1 Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 08.10.05, 11:09
          widocznie naruszyliscie netykiete lub regulamin
        • przeznaczony Re: GUTEN TAG-do wszystkich z DE 08.10.05, 11:09
          Życzę Ci
          naprawdę dobrego partnera do rozmowy.
          Niech będzie to człowiek,
          który intuicyjnie wyczuwa,
          jakich pytań oczekujesz
          i który naprawdę potrafi słuchać.
          Niech rozmowa z nim
          pomoże Ci uporządkować to,
          co wymaga uporządkowania.
          I Ty bądź dobrym słuchaczem dla kogoś.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka