Dodaj do ulubionych

Konto w szwajcarskim banku

08.12.05, 17:49
Jak założyć? Czy jest to możliwe w Polsce?
Dziękuję za odpowiedzi.

Obserwuj wątek
    • Gość: zez Re: Konto w szwajcarskim banku IP: *.chello.pl 09.12.05, 00:11
      Nic prostszego, tylko po co? Szwajcarzy od końca lat 90.tych ochoczo informują
      nasze władze o kontach obywateli RP, szczególnie tych mniej majętnych
      (średniaków). Więc przed fiskusem, ani prokuratorem nie uciekniesz. W dodatku
      podatek od zysków kapitałowych wynosi tam aż 35%, oprocentowanie kont i lokat
      jest symboliczne, wyniki funduszy inwestycyjnych oferowanych przez banki też są
      do d.u.p.y. Wiele banków w Szwajcarii dyskryminuje Polaków i Rosjan albo w
      ogóle nie chcąc otwierać im kont, albo żądając b. wysokich sum na wejściu. Jak
      cię rajcuje żeby mieć konto w Szwajcarii to możesz spróbowac w jakimś tanim
      banku dla proli np. migrosbank.ch Dokumenty poświadczone notarialnie i
      przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego musisz przesłać pocztą do Szwajcarii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka