Dodaj do ulubionych

skad tyle jadu?

04.01.06, 12:14
sluchajcie, o co chodzi z tym jadem? co chwile ktos zarzuca drugiemu jad a
nikt chyba nie wie o co chodzi. czy ktos (zwlaszcza z tych uzywajacych
sformulowania) moze mi wyjasnic co oznacza wyrazenie, ze w kims jest duzo
jadu? to jakas mantra?
Obserwuj wątek
    • mama_kotula Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:18
      big_grinDDDDDDD jesteś żałosna, współczuję twojemu dziecku wink))))))
      • katrem Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:18
        a o co chodzi?
    • kamakszi Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:19
      no jak to jad, u żmij jest, suk podłych i złośliwych, co swym ostrym jęzorem muszą machać i plują naokół jadem i nienawiścią, szczególnie na niewinne zafasolkowane mamusieńki.... ;P
      • mama_kotula Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:20
        A najbardziej jadowite to takie z utraconą młodością wink)))
        • przeciwcialo Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:22
          smile))
        • agmani Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:22
          Widac, ze mamusiom nie jestes. Moja fasolinka bardzo Cie zaluje. big_grinDDD
          • mama_kotula Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:24
            agmani napisała:

            > Widac, ze mamusiom nie jestes. Moja fasolinka bardzo Cie zaluje. big_grinDDD
            Ło matko. Chyba to przekażę moim dzieciom wink)))
            • agmani Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:26
              Przekaz szybko, zanim nas wymodeLuja.
            • agmani Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:31
              Przekaz szybko zanim nas wymodeluja...
          • kamakszi Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:27
            mamusiOM??? że co, w hołdzie?
            czy po prostu masz dysnosówkowość? :]
            • mama_kotula Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:34
              kamakszi napisała:

              > mamusiOM??? że co, w hołdzie?
              > czy po prostu masz dysnosówkowość? :]
              A ja myślę, że to zgodnie z najnowszym trendĘ wink)))))
              • agmani Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:36
                Bo ja już jestem taka trędi... Z wrazenia polską klawiature nastawiłam ...
    • kamakszi Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:33
      kurde..........
      ale jad nam wycięła modelatorka iteraz nie wiadomo o co w tymwątku w ogóle chodzi.... :]
      • mama_kotula Jak to o co? O jad przecie ;))))) 04.01.06, 12:34
        Wymodelowała nas, no wink)))))
        • agmani Re: Jak to o co? O jad przecie ;))))) 04.01.06, 12:38
          Mnie juz dwa razy. Moze to modelka, a nie modelatorka i dlatego lubi modelowac?
          • mama_kotula Re: Jak to o co? O jad przecie ;))))) 04.01.06, 12:41
            Jenyyy... a może lubi modele do sklejania? Tak jak ja? Ło matko, już ją lubię.
      • laminja Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:43
        już nie moderatorka-modelatorka tylko ADMIN wink
    • asiulka1976 mama_katula i agmani 04.01.06, 12:43
      wasza rozmowa przerodzi się zaraz w prywatną pogawędkę, kontynuujcie ją poza forum.
      • mama_kotula Re: mama_katula i agmani 04.01.06, 12:46
        Wow! Pod wrażeniem jestem, szanowna pani modelator. Tak trzymaj, gnębić
        trollizm! Na pochybel!
        • mama_kotula Re: mama_katula i agmani 04.01.06, 12:47
          BTW, poza umiejętnością pisania przydaje się umiejętność czytania.
          Mój nick to "mama_kOtula".
      • laminja Re: mama_katula i agmani 04.01.06, 12:47
        czy to odnośnie wątku powitalnego na forum Szpitale?
    • shamsa Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:43
      robicie sobie jaja a to bylo pytanie do ekspertow w sprawie jadu a nie samych
      jadowitych zmij. wspolczuje waszym dzieciom
      • jamile Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:44
        shamsa jak zwykle jestes żałosna
      • marychna31 Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:52
        Ja wprost szaleję na punkcie "współczucia" dla dzieci niepoprawnych matek!
        Napisz mi też coś takiego, błagam!!!!!!
        • mama_kotula Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:54
          Ech tam, po prostu żałosna jesteś i tyle. Wyładowujesz swoje frustracje i
          dajesz upust swemu wielkiemu EGO.
          A i pewnie masz utraconą młodość wink
          • marychna31 Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:58
            BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!

            (to też fajny argument, co nie?wink )
            • mama_kotula Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:59
              I jeszcze mój ulubiony: BRAK SŁÓW.
    • sineira Re: skad tyle jadu? 04.01.06, 12:49
      Z moich obserwacji wynika, że w pisaniu o jadzie celują panie pozbawione
      poczucia humoru oraz dystansu do własnej osoby. A także jednostki mało
      inteligentne, nie potrafiące rozpoznać ironii nawet po wskazaniu jej palcem.
      Rzadko - niezmiernie rzadko - diagnoza "jesteś pełna jadu" stawiana jest w
      przypadkach uzasadnionych.
    • mama_kotula Admin, admin, gdzie jest admin? 04.01.06, 13:23
      Toż przecież wątek niezgodny z tematyką forum - nożyczki szykować!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka