mamba30 03.10.06, 14:36 sami widzicie, ile uzbieraliśmy kasy, powinno jeszcze trochę spłynąć. teraz powiedzcie, czy poratujemy z tych pieniędzy P. Danusię w kwestii tego cholernego r-ku z Tepsy??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niedzwiedzica_sousie Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:37 hej, no przecież na leki potrzeba ponad 6 stów!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:38 ale to proces falowy.... dlatego sie pytam Was, bo to wszystkich kasa.... Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:39 wg mnie lekarstwa przede wszystkim. Odpowiedz Link
mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:46 niedzwiedzica_sousie napisała: > wg mnie lekarstwa przede wszystkim. masz oczywiście rację, już mamy 335 zł. a wiem, że jeszcze od kilku osób wpłybie, bo się deklarowali. Myślałam, żeby może chociaż 100 zł. dołożyć, sama już nie wiem.... Odpowiedz Link
mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:44 zadzwonili z tej #@#^%$% TPSA z ofertą darmowe weekendy i wieczory, że niby taka korzystna. Ale zapomnieli dodać, że darmowe tylko na połączenia do TPSA. Pani Danusia przez 1 miesiąc korzystała z Tych "darmowych" wieczorów, dzwoniła dużo do pewnej fundacji, która pomaga zorganizować jedzenie dla dziczków. Ale nr operatora rozpoczynał się na 4..... przyszedł 1 r-k i dopiero wtedy się okazało, że darmowe to nie darmowe... musi zapłacić 180,00 zł. (((( Odpowiedz Link
messer3009 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:44 ja nie bardzo wiem o co kaman, ale jesli macie kase dla starszej pani to jej dajcie, sama se wyda, niech poszaleje jeszcze, a jak chcecie tp-sie placic cokolwiek to powiem tylko smierc frajerom ps. ciesze sie, ze komus pomagacie ja sie nie dorzuce, bo teraz naprawde nie mam z czego Odpowiedz Link
mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:45 ale jak nie zapłaci, to Jej tel. odłączą. Ona nie może nie mieć, bo to jest Jej kontakt z wieloma ludźmi, którzy Jej pomagają - lekarze, fundacje - Ona się zajmuje ponad 100 kotów. Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:47 no ale jeśli ty jej pomagasz w kwestii leków i jedzenia, to może sama się upora jakoś z tym rachunkiem? zresztą - jeden pies, pieniądze są dla niej. ja przekazałam je tobie i nie mam już żadnych roszczeń, znasz sytuację i wiesz najlepiej co zrobić. Odpowiedz Link
mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:48 upora się kosztem innych lekarstw, innej opcji nie ma... Bierze dziennie jeszcze 14 innych tabletek. Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych. Odpowiedz Link
messer3009 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:44 ja nie bardzo wiem o co kaman, ale jesli macie kase dla starszej pani to jej dajcie, sama se wyda, niech poszaleje jeszcze, a jak chcecie tp-sie placic cokolwiek to powiem tylko smierc frajerom ps. ciesze sie, ze komus pomagacie ja sie nie dorzuce, bo teraz naprawde nie mam z czego Odpowiedz Link
kryzysowa_narzeczona75 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:50 rob jak uwazasz. Powiem tylko co mysle - leki przede wszystkim, a z tepsa to moze jakies pisemko wyskrobac o rozlozeniu na raty i opisac ciezko sytuacje finansowa. Powinni chyba pojsc na to, albom naiwna. Mambina... jak zrobisz, bedize dobrze. W razie czego w przyszlym miesiacu tez mozna po trochu sie zrzucic, prawda? Odpowiedz Link
mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:54 chyba jesteś naiwna, to banda złodzieji i degeneratów. Dam Ci przykład - miałam u nich tel. przepisaliśmy go na firmę Pytona, potem On chciał w miejscu biura, ale po m-cu okazało się, że nie mogą tam tego zrobić. Na całe szczęście ja robię opłaty, bo #$%$^%^ przysłali mi 3 r-ki ( w tym czasie miałam już astera), które zapłaciłam, a potem dokładnie takie same 3 na firmę. Gdybym ich nie przechwyciła, to bysmy je podwójnie zapłacili. Może ktoś ma jakiś pomysł co z tepsą zrobić, czy można to reklamować? Ale wątpię, nie Ona pierwsza została zrobiona w bambuko.... Ano leki przede wszystkim, wiem.... tylko tak sobie pomyślałam... Odpowiedz Link
mmagi niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezygnuje 03.10.06, 14:53 z tej usługi,jak ktos mało gada to sie to wogóle nie opłaca Odpowiedz Link
mamba30 Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 14:55 porozmawiam z P. Danusią, jak będę następnym razem. Teraz robimy tak, że P. Danusia jak potrzebuje porozmawiać ze mną to dzwoni, a ja za momencik do Niej oddzwaniam... Odpowiedz Link
mmagi Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 14:58 po za tym od razu dostała wiekszy abonament,to w jej przypadku naprawde jest zbedne Odpowiedz Link
mamba30 Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 14:59 mmagi napisała: > po za tym od razu dostała wiekszy abonament,to w jej przypadku naprawde jest > zbedne ano sama widzisz, zakręcili kobietę na maxa..... specjalnie tak chamy robią, żerują na naiwności starszych osób Odpowiedz Link
mmagi Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 15:06 no ja mam inne zdanie i uwazam ze ludzie sami sa za to odpowiedzialni ze sie daja Odpowiedz Link
mamba30 Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 15:07 rację masz, ale nie każdy umie się odnaleźć w tym bełkocie handlowców, zwłaszcza starsi ludzie Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 15:08 mmagi napisała: > no ja mam inne zdanie i uwazam ze ludzie sami sa za to odpowiedzialni ze sie > daja fakt. moja mama ma 71 lat,ale jest czujna. od kilku lat nie zmienia taryfy w TP, choc do niej ciagle wydzwaniaja i namawiaja. wykupila taryfe Tania czy Niedroga, nie pamietam, w kazdym razie jest niski abonament. a to najwazniejsze. Odpowiedz Link
mamba30 o to 03.10.06, 14:56 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35293&w=49695138&a=49695797 Odpowiedz Link
monalisa.pl ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda sie 03.10.06, 14:57 go uregulowac innym razem! tpsa nie odcina tak szybko tel albo niech jej na raty rozlozą! a z emerytury jej nie styknie na te raty za tel? w koncu ma juz niby załatwione leki i kase na karme to moze cos z tej emerytury styknie nie wiem nie wazne ja dzis wysyalam 10 zł wiem ze to nie duzo ale na tyle mnie w tej chwili stac Odpowiedz Link
mamba30 Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:00 zobaczymy, spróbuję się porozumieć z TPSA w tej sprawie.... dzięki za kaskę, Ty to pewnie Ania w takim razie?? Odpowiedz Link
mamba30 Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:06 he he..... poznam Wasze imiona dzieki tej akcji )))) Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:00 monalisa.pl napisała: > go uregulowac innym razem! tpsa nie odcina tak szybko tel > albo niech jej na raty rozlozą! > a z emerytury jej nie styknie na te raty za tel? > w koncu ma juz niby załatwione leki i kase na karme to moze cos z tej emerytury > > styknie > nie wiem nie wazne > ja dzis wysyalam 10 zł wiem ze to nie duzo ale na tyle mnie w tej chwili stac mozna wyslac jeszcze w przyszlym miesiacu. wydaje mi sie, ze lepiej mniej a czesciej. Odpowiedz Link
monalisa.pl Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:04 pewnie ze lepiej mniej a czesciej a jak kogos stac to i wiecej a czesciej Odpowiedz Link
kryzysowa_narzeczona75 Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:07 tez tak mysle. Jest tez przyszly miesiac i przyszly... Odpowiedz Link
mamba30 Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:11 kryzysowa_narzeczona75 napisała: > tez tak mysle. Jest tez przyszly miesiac i przyszly... > No to co mam zrobić??? jest już prawie 400 zeta minus 100 na leki.... Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:11 mamba30 napisała: > kryzysowa_narzeczona75 napisała: > > > tez tak mysle. Jest tez przyszly miesiac i przyszly... > > > No to co mam zrobić??? jest już prawie 400 zeta minus 100 na leki.... > to wykup jej za wszystko leki na zapas! Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu stacj 03.10.06, 15:12 i sobie kupi komorke? Odpowiedz Link
mamba30 Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:18 no coś Ty, za drogo by Ja połączenia wynosiły, chocia.ż z 2 strony teraz mają takie promocje..... Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:19 mamba30 napisała: > no coś Ty, za drogo by Ja połączenia wynosiły, chocia.ż z 2 strony teraz mają > takie promocje..... trezba by skalkulowac. Odpowiedz Link
monalisa.pl Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:18 wlasnie - olac tpsa i niech kupi sobie na karte kom! Odpowiedz Link
mamba30 Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:22 nie miałam nigdy na kartę, ale powiedzcie mi, czy te na karte nie są droższe w połączeniach, niż na abonament?? Odpowiedz Link
monalisa.pl Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:25 tel mozna kupic na grosze (mam na mysli uzywany) a karta kosztuje naprawde mało (20, 30 zł) co do polaczen to wiadomo jest drogo jesli ma sie karte ale chyba lepiej zeby byl z nia jakis kontakt w razie co ale niestety do fundacji juz sobie nie podzwoni bo ja rachunki zerza i bedzie musiala karte za karat uzupelniac wiec juz sama nie wiem co lepsze rach rozlozony na raty to tez przerabane bo placic trzeba rate i na biezaco rach lipa Odpowiedz Link
mamba30 Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:28 ano właśnie, spróbuję jeszcze jak radził Raduch - do rzecznika praw konsumenckich... Odpowiedz Link
monalisa.pl Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:36 to nie ma sensu! to nic nie da w umowie bylo napewno napisane o tym tylko ze malym druczkiem a pani D pewnie podpisala nie doczytala i juz oni zeruja na starszych ludziach oj bardzo (tpsa oczywiscie) nie wiem zrobisz jak uwazasz ale ja mysle ze z tpsa nie wygracie w tej kwestii Odpowiedz Link
mamba30 Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:17 kobieta_na_pasach napisał: > to wykup jej za wszystko leki na zapas! miała tylko receptę na 2 opak. czyli m-na kurację. Ma przyjśc na kontrolę.... Odpowiedz Link