Dodaj do ulubionych

co zrobić????

03.10.06, 14:36
sami widzicie, ile uzbieraliśmy kasy, powinno jeszcze trochę spłynąć. teraz
powiedzcie, czy poratujemy z tych pieniędzy P. Danusię w kwestii tego
cholernego r-ku z Tepsy???
Obserwuj wątek
    • niedzwiedzica_sousie Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:37
      hej, no przecież na leki potrzeba ponad 6 stów!!!!!!!!!!
      • mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:38
        ale to proces falowy.... dlatego sie pytam Was, bo to wszystkich kasa....
        • niedzwiedzica_sousie Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:39
          wg mnie lekarstwa przede wszystkim.
          • mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:46
            niedzwiedzica_sousie napisała:

            > wg mnie lekarstwa przede wszystkim.

            masz oczywiście rację, już mamy 335 zł. a wiem, że jeszcze od kilku osób
            wpłybie, bo się deklarowali. Myślałam, żeby może chociaż 100 zł. dołożyć, sama
            już nie wiem....
    • tictac11 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:41
      a co z tym rachunkiem było??
      • mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:44
        zadzwonili z tej #@#^%$% TPSA z ofertą darmowe weekendy i wieczory, że niby
        taka korzystna. Ale zapomnieli dodać, że darmowe tylko na połączenia do TPSA.
        Pani Danusia przez 1 miesiąc korzystała z Tych "darmowych" wieczorów, dzwoniła
        dużo do pewnej fundacji, która pomaga zorganizować jedzenie dla dziczków. Ale
        nr operatora rozpoczynał się na 4..... przyszedł 1 r-k i dopiero wtedy się
        okazało, że darmowe to nie darmowe... musi zapłacić 180,00 zł. sad((((
    • messer3009 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:44
      ja nie bardzo wiem o co kaman, ale jesli macie kase dla starszej pani to jej dajcie, sama se wyda, niech
      poszaleje jeszcze, a jak chcecie tp-sie placic cokolwiek to powiem tylko smierc frajerom
      ps. ciesze sie, ze komus pomagaciesmile ja sie nie dorzuce, bo teraz naprawde nie mam z czego
      • mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:45
        ale jak nie zapłaci, to Jej tel. odłączą. Ona nie może nie mieć, bo to jest Jej
        kontakt z wieloma ludźmi, którzy Jej pomagają - lekarze, fundacje - Ona się
        zajmuje ponad 100 kotów.
        • niedzwiedzica_sousie Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:47
          no ale jeśli ty jej pomagasz w kwestii leków i jedzenia, to może sama się upora
          jakoś z tym rachunkiem? zresztą - jeden pies, pieniądze są dla niej. ja
          przekazałam je tobie i nie mam już żadnych roszczeń, znasz sytuację i wiesz
          najlepiej co zrobić.
          • mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:48
            upora się kosztem innych lekarstw, innej opcji nie ma... Bierze dziennie
            jeszcze 14 innych tabletek. Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych.
    • messer3009 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:44
      ja nie bardzo wiem o co kaman, ale jesli macie kase dla starszej pani to jej dajcie, sama se wyda, niech
      poszaleje jeszcze, a jak chcecie tp-sie placic cokolwiek to powiem tylko smierc frajerom
      ps. ciesze sie, ze komus pomagaciesmile ja sie nie dorzuce, bo teraz naprawde nie mam z czego
    • kryzysowa_narzeczona75 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:50
      rob jak uwazasz. Powiem tylko co mysle - leki przede wszystkim, a z tepsa to
      moze jakies pisemko wyskrobac o rozlozeniu na raty i opisac ciezko sytuacje
      finansowa. Powinni chyba pojsc na to, albom naiwna.
      Mambina... jak zrobisz, bedize dobrze. W razie czego w przyszlym miesiacu tez
      mozna po trochu sie zrzucic, prawda?
      • mamba30 Re: co zrobić???? 03.10.06, 14:54
        chyba jesteś naiwna, to banda złodzieji i degeneratów. Dam Ci przykład - miałam
        u nich tel. przepisaliśmy go na firmę Pytona, potem On chciał w miejscu biura,
        ale po m-cu okazało się, że nie mogą tam tego zrobić. Na całe szczęście ja
        robię opłaty, bo #$%$^%^ przysłali mi 3 r-ki ( w tym czasie miałam już astera),
        które zapłaciłam, a potem dokładnie takie same 3 na firmę. Gdybym ich nie
        przechwyciła, to bysmy je podwójnie zapłacili. Może ktoś ma jakiś pomysł co z
        tepsą zrobić, czy można to reklamować? Ale wątpię, nie Ona pierwsza została
        zrobiona w bambuko....

        Ano leki przede wszystkim, wiem.... tylko tak sobie pomyślałam...
    • mmagi niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezygnuje 03.10.06, 14:53
      z tej usługi,jak ktos mało gada to sie to wogóle nie opłacasmile
      • mamba30 Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 14:55
        porozmawiam z P. Danusią, jak będę następnym razem. Teraz robimy tak, że P.
        Danusia jak potrzebuje porozmawiać ze mną to dzwoni, a ja za momencik do Niej
        oddzwaniam...
        • mmagi Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 14:58
          po za tym od razu dostała wiekszy abonament,to w jej przypadku naprawde jest
          zbednesmile
          • mamba30 Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 14:59
            mmagi napisała:

            > po za tym od razu dostała wiekszy abonament,to w jej przypadku naprawde jest
            > zbednesmile

            ano sama widzisz, zakręcili kobietę na maxa..... specjalnie tak chamy robią,
            żerują na naiwności starszych osób
            • mmagi Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 15:06
              no ja mam inne zdanie i uwazam ze ludzie sami sa za to odpowiedzialni ze sie
              dajasmile
              • mamba30 Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 15:07
                rację masz, ale nie każdy umie się odnaleźć w tym bełkocie handlowców,
                zwłaszcza starsi ludzie
              • kobieta_na_pasach Re: niech ona do nich przy Tobie zadzwoni i zrezy 03.10.06, 15:08
                mmagi napisała:

                > no ja mam inne zdanie i uwazam ze ludzie sami sa za to odpowiedzialni ze sie
                > dajasmile

                fakt. moja mama ma 71 lat,ale jest czujna. od kilku lat nie zmienia taryfy w TP,
                choc do niej ciagle wydzwaniaja i namawiaja. wykupila taryfe Tania czy Niedroga,
                nie pamietam, w kazdym razie jest niski abonament. a to najwazniejsze.
    • monalisa.pl a o co chodzi? 03.10.06, 14:54

      • mamba30 o to 03.10.06, 14:56
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35293&w=49695138&a=49695797
      • monalisa.pl ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda sie 03.10.06, 14:57
        go uregulowac innym razem! tpsa nie odcina tak szybko tel
        albo niech jej na raty rozlozą!
        a z emerytury jej nie styknie na te raty za tel?
        w koncu ma juz niby załatwione leki i kase na karme to moze cos z tej emerytury
        styknie
        nie wiem nie wazne
        ja dzis wysyalam 10 zł wiem ze to nie duzo ale na tyle mnie w tej chwili stac
        • mamba30 Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:00
          zobaczymy, spróbuję się porozumieć z TPSA w tej sprawie....

          dzięki za kaskę, Ty to pewnie Ania w takim razie??smile
          • monalisa.pl Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:04
            jessmile
            • mamba30 Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:06
              he he..... poznam Wasze imiona dzieki tej akcji smile))))
        • kobieta_na_pasach Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:00
          monalisa.pl napisała:

          > go uregulowac innym razem! tpsa nie odcina tak szybko tel
          > albo niech jej na raty rozlozą!
          > a z emerytury jej nie styknie na te raty za tel?
          > w koncu ma juz niby załatwione leki i kase na karme to moze cos z tej emerytury
          >
          > styknie
          > nie wiem nie wazne
          > ja dzis wysyalam 10 zł wiem ze to nie duzo ale na tyle mnie w tej chwili stac

          mozna wyslac jeszcze w przyszlym miesiacu. wydaje mi sie, ze lepiej mniej a
          czesciej.
          • monalisa.pl Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:04
            pewnie ze lepiej mniej a czesciej
            a jak kogos stac to i wiecej a czesciej
          • kryzysowa_narzeczona75 Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:07
            tez tak mysle. Jest tez przyszly miesiac i przyszly... smile
            • mamba30 Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:11
              kryzysowa_narzeczona75 napisała:

              > tez tak mysle. Jest tez przyszly miesiac i przyszly... smile
              >
              No to co mam zrobić??? jest już prawie 400 zeta minus 100 na leki....
              • kobieta_na_pasach Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:11
                mamba30 napisała:

                > kryzysowa_narzeczona75 napisała:
                >
                > > tez tak mysle. Jest tez przyszly miesiac i przyszly... smile
                > >
                > No to co mam zrobić??? jest już prawie 400 zeta minus 100 na leki....
                >

                to wykup jej za wszystko leki na zapas!
                • kobieta_na_pasach a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu stacj 03.10.06, 15:12
                  i sobie kupi komorke?
                  • mamba30 Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:18
                    no coś Ty, za drogo by Ja połączenia wynosiły, chocia.ż z 2 strony teraz mają
                    takie promocje.....
                    • kobieta_na_pasach Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:19
                      mamba30 napisała:

                      > no coś Ty, za drogo by Ja połączenia wynosiły, chocia.ż z 2 strony teraz mają
                      > takie promocje.....

                      trezba by skalkulowac.
                  • monalisa.pl Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:18
                    wlasnie - olac tpsa i niech kupi sobie na karte kom!
                    • mamba30 Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:22
                      nie miałam nigdy na kartę, ale powiedzcie mi, czy te na karte nie są droższe w
                      połączeniach, niż na abonament??
                      • monalisa.pl Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:25
                        tel mozna kupic na grosze (mam na mysli uzywany) a karta kosztuje naprawde mało
                        (20, 30 zł) co do polaczen to wiadomo jest drogo jesli ma sie karte ale chyba
                        lepiej zeby byl z nia jakis kontakt w razie co ale niestety do fundacji juz
                        sobie nie podzwoni bo ja rachunki zerza i bedzie musiala karte za karat
                        uzupelniac
                        wiec juz sama nie wiem co lepsze
                        rach rozlozony na raty to tez przerabane bo placic trzeba rate i na biezaco rach
                        lipa
                        • mamba30 Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:28
                          ano właśnie, spróbuję jeszcze jak radził Raduch - do rzecznika praw
                          konsumenckich...
                          • monalisa.pl Re: a moze niech p.Danusia zrezygnuje z telefonu 03.10.06, 15:36
                            to nie ma sensu! to nic nie da
                            w umowie bylo napewno napisane o tym tylko ze malym druczkiem a pani D pewnie
                            podpisala nie doczytala i juz
                            oni zeruja na starszych ludziach oj bardzo (tpsa oczywiscie)
                            nie wiem zrobisz jak uwazasz ale ja mysle ze z tpsa nie wygracie w tej kwestii
                • mamba30 Re: ok czaję! daj na leki - rach olac, moze uda s 03.10.06, 15:17
                  kobieta_na_pasach napisał:

                  > to wykup jej za wszystko leki na zapas!

                  miała tylko receptę na 2 opak. czyli m-na kurację. Ma przyjśc na kontrolę....
    • pszczolaasia Mambino masz @ na gazetowym;-)) 03.10.06, 15:17

      • mamba30 Re: Mambino masz @ na gazetowym;-)) 03.10.06, 15:18
        lecę sprawdzam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka