milena9911 Re: karty mowia co innego mi a co innego innym? 15.01.07, 20:33 może jaśniej bo jakoś nie bardzo wiadomo o co Ci chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
siena8 Re: karty mowia co innego mi a co innego innym? 15.01.07, 20:43 Faktycznie chyba troche zamieszalam..Chodzi mi o to czy uwazacie by mozliwe bylo ze osoba ktorej sa stawiane karty,pytajac o kogos innego moze jakos "wplynac podswiadomie"na to co karty pokaza?np jesli uwaza ze dany zwiazek jej kolezanki jest dla niej niekorzystny to czy pytajac wrozke o losy tego zwiazku moze jakos odzdzialowywac na karty tak ze w efekcie pokaza to co ona uwaza na ten teamt(jej nastawienie do tej sprawy).No bo jak mam inaczej interpretowac to ze kiedy ja stawialam sobie karty u tej samej wrozki,a potem jescze poszla do niej moja mama to i mi i mojej mamie karty pokzalay co innego niz mojej kolezance kiedy zapytala o mnie wrozke..? Odpowiedz Link Zgłoś
wrozby Re: karty mowia co innego mi a co innego innym? 15.01.07, 23:15 Seans u wróżbity to podobnie jak wizyta u lekarza- zawsze powinna to być/słyszeć/widzieć/czuć osobiście osoba zainteresowana! Jeśli ktoś nie może pójść osobiście do wróżki, to niech zaczeka i pójdzie wtedy, kiedy będzie mógł. Jeśli ktoś boi się (zastanawiające-czego?!) pójść do wróżki, to niech nie idzie w ogóle, ale niedopuszczalne jest "zastępstwo", "przekazywanie przepowiedni". W seansie u wróżbity ważne jest SUBIEKTYWNE-OSOBISTE ODCZUCIE OSOBY- wszystko jest ważne; gest, mimika, tembr głosu wróżki/wróża. Osoba "w zastępstwie", nawet super najlepsza przyjaciółka czy siostra/brat blizniak tego nie przekaże! Odpowiedz Link Zgłoś
agrentowy4321 Re: karty mowia co innego mi a co innego innym? 06.03.23, 13:40 Obłędne Odpowiedz Link Zgłoś
irona.sonata Re: karty mowia co innego mi a co innego innym? 27.04.23, 04:01 Jestem w szoku Odpowiedz Link Zgłoś