Dodaj do ulubionych

Lokalizacja Jarmarku

17.05.07, 11:07
Czytam od pewnego czasu artykuły w sprawie nowej siedziby trgowiska ze stadionu. Pomysł aby przenieść go na Białołękę lub Targówek jest moim zdaniem nieporozumeniem. Przy wzji zamknięcia wiaduktów na most Grota pomysł przeniesienia handlu na Marywilską lub Radzymińską lub gdziekolwiek indziej w tych dzielnicach powstał w głowach... no właśnie brak słów określających. Chyba mamy za małe koreczki na ulicach, a autobusy to puste ulicami Targówka i Białołęki jeżdzą.
Obserwuj wątek
    • lukasz-78 Re: Lokalizacja Jarmarku 17.05.07, 12:33
      Na Targówku przy Radzymińskiej prawie na pewno nie powstanie. Po pierwsze kupcy
      musieliby dużo zainwestować a po drugie - cytuje co znalazłem w dzisiejszej
      Rzeczpospolitej - część artykułu i wypowiedz rzecznika wojewody:
      "Kupcy ze stowarzyszenia Stadion walczą o 27 ha przy ul. Radzymińskiej. Wczoraj
      byli w tej sprawie u wojewody Jacka Sasina. Obiecał, że przyjrzy się
      lokalizacji. Zaprosił kupców zobu ugrupowań na wtorek.

      Działka przy Radzymińskiej należy do Agencji Nieruchomości Rolnych. - Możemy
      kupcom działkę sprzedać w przetargu, ale chyba nie będą chętni - tłumaczy
      rzecznik Witold Śnieć. -Możemy wydzierżawić, ale nie leży to w naszym
      interesie. Ten grunt jest drogi, bardziej dla mieszkaniowego dewelopera. Chyba
      szkoda go na bazar."

      A tu link do całego artykułu
      www.rzeczpospolita.pl/dodatki/warszawa_070517/warszawa_a_1.html
      Z tego wynika, że urzędnikom też nie podoba się wizja kupcówsmile.
      Myślę, że będzie dobrze smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka