lilia49
17.05.07, 11:07
Czytam od pewnego czasu artykuły w sprawie nowej siedziby trgowiska ze stadionu. Pomysł aby przenieść go na Białołękę lub Targówek jest moim zdaniem nieporozumeniem. Przy wzji zamknięcia wiaduktów na most Grota pomysł przeniesienia handlu na Marywilską lub Radzymińską lub gdziekolwiek indziej w tych dzielnicach powstał w głowach... no właśnie brak słów określających. Chyba mamy za małe koreczki na ulicach, a autobusy to puste ulicami Targówka i Białołęki jeżdzą.