Dodaj do ulubionych

Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui

18.06.07, 03:40
Dla burakow polskich za daleko i za drogo, Ruscy w ogole pewnie jeszcze nie
wiedza, ze istnieja Hawaii. Nagminnie czegos odwiedzaja te wyspe Brytyjczycy.
Sa oczywiscie zoltki ale tych najlepiej ignorowac, bo i tak dogadac sie nie
mozna...zwlaszcza z Japonczykami.

Hawaii - ciagle jeszcze mozna spedzic tam wspaniale wakacje.
Obserwuj wątek
    • jp.hi Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 18.06.07, 03:49
      To fakt. Wczoraj zaczepily mnie dwie Angielki pytajac o sklep z hawajskimi
      pamiatkami.
      Jednak to kropla w morzu w porownaniu z turystami z Japonii. Tych tu przyjezdza
      miliony. To chyba ich najbardziej ulubione miejsce na wakacje. Skonczly sie juz
      czasy, ze Japonczyk nie znal angielskiego. Od momentu kiedy powstaly, ok 10 lat
      temu programy w ramach ktorych Amerykanie (nauczyciele i nie tylko) masowo
      zatrudniani byli w japonskich szkolach, kazdy mlody Japonczyk zna ten jezyk.
      • norma_baker Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 18.06.07, 05:03
        Przez przypadek wpadlem na stone moje hawaje. Jakis babsztyl stary ale za to
        przemalowany na blond wystepuje na kazdej niemal fotce.
        Na stronie nasi goscie rozpoznalem tylko Milosza, Walese(ciekawe czy zaplacil
        za wycieczke????) i Zorskiego a te pozostale geby, to kto?
        www.mojehawaje.pl/firma2.html
        Kto jest na tych fotkach?

        Jp.hi znasz te babe?
        • jp.hi Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 18.06.07, 08:14
          Kto by nie znal Honorowego Konsula RP na Hawajach, Bozeny Jarnot.
          No i przemilego jej meza Wojtka smile
          A ci ponizej to znani Polacy ktorzych nie stac na wczasy w znanych hawajskich
          resortach albo bedacy przelotnie z odczytem jak Prezydent Walesa smile
          • hi.moher Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 26.09.07, 01:44
            Tak tak
      • norma_baker Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 18.06.07, 09:07
        Wiesz, bylismy kiedys z zona swiadkami slubu Japonczykow na modle zachodnia.
        Oni przyjezdzaja na Hawaje, zeby sie tu pobrac, jak biali. Zalosna ceremonia,
        bo wiekszosc nie rozumie, co robi i dlaczego. Wygladaja w zachodnich ubraniach
        jak Eskimosi w bikinii. Szczegolnie te ich kobiety sa dosc odsztraszajace -
        pchly w sukniach slubnych. Oni sa zupelnie niekontaktowi, pomijam, ze wygladaja
        dosc paskudnie. Podczas przyjecia slubnego w restauracji bylo cicho jak makiem
        zasial.
    • gringo68 Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 18.06.07, 08:46
      Kwestia odległości i kosztów. Bo już np. Dominikana, Kuba czy Meksyk są w
      Polsce bardzo popularne.

      Z kolei w Egipcie, na Krecie czy też w Kenii praktycznie nie widuje się
      spaślaków/buraków z Lower Paw Paw W.V. czy Ocklick N.D.
      • norma_baker Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 18.06.07, 08:58
        Dominikana Meksyk czy Kuba to tzw. wakacje dla ubogich. Nedza z bieda. Mozna
        tez od miejscowych przywiezc roznego rodzaju choroby, ktorych pozniej trudno
        sie pozbyc. Szczegolnie syfiasta jest Dominikana, na Kubie nie bylem i nie
        spieszy mi sie, Meksyk to dzicz, poza kilkoma resortami kompletna dzicz.
      • norma_baker Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 18.06.07, 09:00
        A ty jestes z tej gornej polki?
        Arystokracja polska? Rodem skad? Z PZPR- u czy juz SDL-u?
      • piss.doff Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 19.06.07, 00:53
        jezeli chodzi o spasiakow to krolem spasiakow jest chyba jednak ten z wiencem
        wokol swojego czerwonego ryja w linku powyzej.
    • a_cali Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 19.06.07, 00:40
      Rosjanie nie wiedza ? heheee to mnie rozsmieszyles a zagladales do galerii?
      • chardonnay11 Re: Jakby na to nie patrzyl nie ma jak Maui 19.06.07, 02:04
        "Meksyk to dzicz, poza kilkoma resortami kompletna dzicz"
        Ty norma to niezby norma..lna jestes.Mexico piekny kraj i ma to czego nie maja
        Hawaje czy inee Dominikany...wspaniale zabytki ...dupe mozna oplac wszedzie tak
        samo..nawet w Lomzy na plazy.
    • piss.doff MYsle ze to najzdrowsze miejsce na ziemi 19.06.07, 04:27
      o, tu prosze jest troche szczegolow:
      honoluluweekly.com/cover/2007/06/airborne/
      • jp.hi Re: MYsle ze to najzdrowsze miejsce na ziemi 19.06.07, 04:59
        Taka gazetke sam mogl bys sobie zalozyc. Przynajmniej nie narzekal bys na brak
        pieniedzy.
        Najnizszy wskaznik zachorowan na raka w USA. Gdzie? Na Hawajach. Najszerszy i
        najlatwiejszy dostep do ochrony zdrowia w USA. Gdzie? Na hawajach. Najwyzszy
        sredni wiek umieralnosci w USA (powyzej 80lat). Gdzie? No pewnie, ze na
        Hawajach. Chciales jeszcze cos powiedziec?
        starbulletin.com/2007/06/13/news/story01.html
        BEST IN NATION
        A national survey ranked the states for best access to health care. Here are
        the top five:
        1. Hawaii
        2. Iowa
        3. New Hampshire
        4. Vermont
        5. Maine
        • piss.doff Re: MYsle ze to najzdrowsze miejsce na ziemi 19.06.07, 17:22
          takich gazetek do zalozenia to jest ich duzo wiecej. Tu jest ciut wiecej o
          zrodle ktore cytujesz: www.kevinmd.com/blog/2007/06/hawaii-with-best-
          access-to-health-care.html a takich jest mnostwo. Ty wierzysz w jedno a ja wiem
          drugie.

          W sumie Hawaje sa jakie sa i kazdy kto ciut o tym wie to swoje mysli. A obenosc
          opieki zdrowotnej nie powinna byc bodzcem zeby gdzies przebywac bo
          statystycznie juz udowodniono ze najbardziej choruja.... posiadacze ubezpieczen
          zdrowotnych. Im lepsze maja, tym bardziej wydumane chorobstwa im sie
          przytrafiaja. Cos tak jak with 'another bite of sandwitch'.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka