agnieszka_z-d
11.08.07, 20:46
Mam pytanko: jak wyglądają normy przyrostów w poszczególnych
miesiącach życia dziecka?? Bo na początku każde przybiera szybko, a
potem - wiadomo - zwalnia. Wiem, że nie trzymanie się norm, a raczej
stabilna "wędrówka" po siatce centylowej jest ważna, niemniej jednak
prosiłabym o podanie jak wyglądają te minimalne przyrosty według
wieku.
Pytam nie dlatego, że mamy z tym problem, ale... w sumie to tak z
ciekawości i informacyjnie.
Dziękuję