ania_2483
05.03.08, 18:52
Witam!Mam pytanie.Jak radzić sobie w przypadku kiedy karmię małe
dziecko piersią,a dopadnie mnie grypa,bądź przeziębienie.Jak sobie z
tym radzić?Czy są jakieś bezpieczne leki,które w takich sytuacjach
można stosować? Proszę o pomoc.