emi.76
22.07.08, 20:48
Moja córka ma pleśniawki. Dostała nestatynę i zalecenie pędzlowania
na noc gencjaną. Karmię ją oczywiście piersią i stąd moje pytanie-
czy powinnam często przecierać sutki tą nestatyną? czy zwykła
higiena wystarczy? Nie wyobrażam sobie pędzlowac sutków tym fioletem
jak poradził mi pediatra, bo boję sie ,że przestanie ssać.
A czy można stosowac Aphtin??Naczytałam sie o szkodliwym działaniu
tego leku.Proszę was o opinie.
A jak wy sobie radziłyście z pleśniawkami i karmieniem???
Dziekuję z góry.