zapijaczony.ryj
30.12.08, 17:42
Ci Z PiS_dogłowiem tak straszyli. Jeden to nawet wyszydzał na tym właśnie forum.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=72635219&a=72635219
A ja dziś zatankowałem po 2,29 za litr.
Z miłym kwa kwa kwa dedykuję ten wątek kecawowi kaczyście.
zapijaczony_ryj