1folio
28.12.08, 15:06
jest taka mała uliczka wybrukowana kamieniami z dołami przed DK
Świt. Nie można tam łatwo wjechac samochodem a tym bardziej
zaparkować samochód na poboczu. Pod koniec tygodnia jest to koszmar,
gdy jest tłok na parkingu. Aż się prosi o wylanie 100 mb asfaltu.
Prośba do Burmistrza Targówka , taki drobiazg mozna zrobić prawie od
reki. Tylko,żeby bylo ciepło.