Dodaj do ulubionych

XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszczy

IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.09, 10:17
1 maja 2009
www.moto-swiat.pl/motocykle/?md=aktualnosci&kat=656
Wybiera się ktoś? Może pojedziemy większą grupą...
Obserwuj wątek
    • Gość: olo Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 19:52
      warto by było jechać z grupą ale u nas w Swieciu to niemożliwe
      poniważ każdy jeżdzi jak i gdzie chce brak kordynacji tylko
      pozazdroscić grupom zorganizowanym jak to pokazali goldwingowcy
      uczmy się takiego spędzania czasu ,a nie tylko na kiełobaskę
      • Gość: motocyklistka Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.09, 12:59
        pieprzysz, po prostu nie każdy chce się POKAZYWAĆ i kajać się w
        kościele. Niektórzy wolą pojeździć, żeby poczuć się lepiej a nie
        żeby ich podziwiano, bo potrafią na motorze jeździć. A wszelkiego
        rodzaju zrzeszenia tak naprawdę są nastawione na zbijanie kasy. Taki
        klub na początku ma kilku członków, potem, żeby ktoś mógł się
        przyłączyć to zaczynają się składki i inne takie. W końcu dochodzi
        do takiej paranoi, że nie dość, że musisz płacić (bo przecież biedak
        nie ma co szukać w klubie) to jeszcze musisz spełnić określone
        wymagania: a to taki a nie taki motor, a to takie a nie inne
        dochody, a że masz być na zawołanie panów przewodniczących itd.
        Chcesz to twórz kluby itd., ale to już nie to co wolność.
        Jeździłam na zloty już 17 lat temu i wtedy właśnie o to chodziło.
        Jak chcemy sobie gdzieś z mężem pojechać to zawsze znajdziemy kilku
        znajomych. W Bydgoszczy też byliśmy, ale jednak tego czarnego
        cholerstwa (czyt.księża) nie toleruję.
        • Gość: olo Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 07:08
          witam motocyklistkę jezeli jeżdzi od 17 lat to się chwali i dalej
          to rozpowszechniaj nie mam nic do zgrupowań klubów lecz wyłącznie iz
          zorganizować bezpieczne przejazdy spokojne i dobrze się bawić
          jesteśmy wszyscy na równych prawach lecz nie mamy tu w Świeciu
          zorganizowanej grupy nie chodzi o jakikolwiek klub składki itp lecz
          o zgraną paczkę co do standardów motocykli na jakiego kogo stać
          jakiej on jest marki to również jest inwidualna sprawa wszyscy
          jesteśmy użytkownikami dróg i każdy jeżdzi takim motocyklem a co do
          klerów terz nie jestem za nimi od momentu kidy zaczeli się wp...ć do
          polityki
          • Gość: suka 600 Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 07:44
            Ok Ok. Ładnie i pięknie rozmawiacie, ale nie o tym mowa. Jest okazja jechac do
            bydgoszczy dużą paczką, bo chcą do nas dołączyc motocykliści z Pelplina, którzy
            będą przejeżdzac przez Świecie. Więc proszę o wpisywanie się osób,które chcą
            jechac. Wyjazd prawdopodobnie godz 9.30
            • Gość: ja Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 12:39
              to piszcie skąd dokładnie wyjazd, bo sama godzina to nic nie mówi.
              Jak moi znajomi chcą pojeździć to piszemy smsy: "9:30 stacja BP
              Świecie" i wszystko jest jasne. Należy dokładnie ustalić mijesce i
              czas spotkania, odczekać te 20 minut, żeby każdy miał szansę
              dojechać, no i smsy. Poczta pantoflowa działa cuda. Często się wtedy
              poznaje nowych ludzi itd.
              • Gość: suka 600 Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 13:04
                Miejsce było ustalone wczesniej niz godzina.
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=327&w=94567289&a=94622095
                zatem wyjazd ze stacji BP o 9.30. Oczywiscie do kogo mam nr kom to informuje
                wlasnie tą drogą, ale tutaj chce poinformowac nowe osoby. Poza tym
                prawdopodobnie dołączą do nas ekipy z pelplina i chełmna.
    • Gość: czarna Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 11:05
      ja pojade
      • Gość: suka 600 Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 28.04.09, 13:32
        Wstępnie możemy ustalic miejsce wyjazdu - stacja BP.
        Jeśli chodzi o godzine to kwestia ustalenia.
        • Gość: SE Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.xdsl.centertel.pl 29.04.09, 08:22
          Ale jakimi maszynami się wybieracie?? Motorowerki??
          • Gość: suka 600 Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 08:25
            Nie nie. Motocyklami. Motorowerki też mogą z nami jechac, jeśli utrzymają tempo
            na trasie...
            • Gość: Mars Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszczy IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 13:04
              Też mogę jechać . Byliśmy w Pelplinie , to możemy i do Bydzi .
    • Gość: thedottore Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 02.05.09, 00:56
      Foto - relacja:
      Cz. 1 Bazylika -
      moto-swiat.pl/motocykle/index.php?md=galerie&sub=galeria&id=268
      Cz. 2 Parada -
      moto-swiat.pl/motocykle/index.php?md=galerie&sub=galeria&id=270
      • Gość: thedottore Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 02.05.09, 10:09
        Cz. 3 - Tarkowo
        moto-swiat.pl/motocykle/index.php?md=galerie&sub=galeria&id=271
        • Gość: motocyklist Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.09, 14:35
          A Ogarem jesli przyjade, to tez mnie przyjmiecie? bo chwilowo nie mam innego sprzetu......
          • Gość: suka 600 Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 02.05.09, 18:26
            juz trochę za późno. Rozpoczecie było wczoraj kolego. Pozdrowienia
            • Gość: motocyklist Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.09, 15:14
              Ale pytam ogólnie, ewentualnie na przyszłość - cały sezon przecież jeszcze przed nami!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka