Gość: suka 600 IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.09, 10:17 1 maja 2009 www.moto-swiat.pl/motocykle/?md=aktualnosci&kat=656 Wybiera się ktoś? Może pojedziemy większą grupą... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: olo Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 19:52 warto by było jechać z grupą ale u nas w Swieciu to niemożliwe poniważ każdy jeżdzi jak i gdzie chce brak kordynacji tylko pozazdroscić grupom zorganizowanym jak to pokazali goldwingowcy uczmy się takiego spędzania czasu ,a nie tylko na kiełobaskę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motocyklistka Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.09, 12:59 pieprzysz, po prostu nie każdy chce się POKAZYWAĆ i kajać się w kościele. Niektórzy wolą pojeździć, żeby poczuć się lepiej a nie żeby ich podziwiano, bo potrafią na motorze jeździć. A wszelkiego rodzaju zrzeszenia tak naprawdę są nastawione na zbijanie kasy. Taki klub na początku ma kilku członków, potem, żeby ktoś mógł się przyłączyć to zaczynają się składki i inne takie. W końcu dochodzi do takiej paranoi, że nie dość, że musisz płacić (bo przecież biedak nie ma co szukać w klubie) to jeszcze musisz spełnić określone wymagania: a to taki a nie taki motor, a to takie a nie inne dochody, a że masz być na zawołanie panów przewodniczących itd. Chcesz to twórz kluby itd., ale to już nie to co wolność. Jeździłam na zloty już 17 lat temu i wtedy właśnie o to chodziło. Jak chcemy sobie gdzieś z mężem pojechać to zawsze znajdziemy kilku znajomych. W Bydgoszczy też byliśmy, ale jednak tego czarnego cholerstwa (czyt.księża) nie toleruję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 07:08 witam motocyklistkę jezeli jeżdzi od 17 lat to się chwali i dalej to rozpowszechniaj nie mam nic do zgrupowań klubów lecz wyłącznie iz zorganizować bezpieczne przejazdy spokojne i dobrze się bawić jesteśmy wszyscy na równych prawach lecz nie mamy tu w Świeciu zorganizowanej grupy nie chodzi o jakikolwiek klub składki itp lecz o zgraną paczkę co do standardów motocykli na jakiego kogo stać jakiej on jest marki to również jest inwidualna sprawa wszyscy jesteśmy użytkownikami dróg i każdy jeżdzi takim motocyklem a co do klerów terz nie jestem za nimi od momentu kidy zaczeli się wp...ć do polityki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suka 600 Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 07:44 Ok Ok. Ładnie i pięknie rozmawiacie, ale nie o tym mowa. Jest okazja jechac do bydgoszczy dużą paczką, bo chcą do nas dołączyc motocykliści z Pelplina, którzy będą przejeżdzac przez Świecie. Więc proszę o wpisywanie się osób,które chcą jechac. Wyjazd prawdopodobnie godz 9.30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 12:39 to piszcie skąd dokładnie wyjazd, bo sama godzina to nic nie mówi. Jak moi znajomi chcą pojeździć to piszemy smsy: "9:30 stacja BP Świecie" i wszystko jest jasne. Należy dokładnie ustalić mijesce i czas spotkania, odczekać te 20 minut, żeby każdy miał szansę dojechać, no i smsy. Poczta pantoflowa działa cuda. Często się wtedy poznaje nowych ludzi itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suka 600 Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 13:04 Miejsce było ustalone wczesniej niz godzina. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=327&w=94567289&a=94622095 zatem wyjazd ze stacji BP o 9.30. Oczywiscie do kogo mam nr kom to informuje wlasnie tą drogą, ale tutaj chce poinformowac nowe osoby. Poza tym prawdopodobnie dołączą do nas ekipy z pelplina i chełmna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarna Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 11:05 ja pojade Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suka 600 Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 28.04.09, 13:32 Wstępnie możemy ustalic miejsce wyjazdu - stacja BP. Jeśli chodzi o godzine to kwestia ustalenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SE Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.xdsl.centertel.pl 29.04.09, 08:22 Ale jakimi maszynami się wybieracie?? Motorowerki?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suka 600 Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 08:25 Nie nie. Motocyklami. Motorowerki też mogą z nami jechac, jeśli utrzymają tempo na trasie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mars Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszczy IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 13:04 Też mogę jechać . Byliśmy w Pelplinie , to możemy i do Bydzi . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thedottore Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 02.05.09, 00:56 Foto - relacja: Cz. 1 Bazylika - moto-swiat.pl/motocykle/index.php?md=galerie&sub=galeria&id=268 Cz. 2 Parada - moto-swiat.pl/motocykle/index.php?md=galerie&sub=galeria&id=270 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thedottore Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 02.05.09, 10:09 Cz. 3 - Tarkowo moto-swiat.pl/motocykle/index.php?md=galerie&sub=galeria&id=271 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motocyklist Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.09, 14:35 A Ogarem jesli przyjade, to tez mnie przyjmiecie? bo chwilowo nie mam innego sprzetu...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suka 600 Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.adsl.inetia.pl 02.05.09, 18:26 juz trochę za późno. Rozpoczecie było wczoraj kolego. Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motocyklist Re: XII otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.09, 15:14 Ale pytam ogólnie, ewentualnie na przyszłość - cały sezon przecież jeszcze przed nami! Odpowiedz Link Zgłoś