Dodaj do ulubionych

widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P

07.05.09, 23:58
fakt ze duzo sie tam dzieje,ale...
Obserwuj wątek
    • bacha1979 Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 08.05.09, 09:17
      a ja mam mieszane uczucia odnośnie tego magla.Podczytuje, ale jest dużo osób,
      które mnie irytują.
    • fajnyrobal Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 08.05.09, 09:49
      Wciągnął. Ale nie magiel, tylko plac zabaw. Błeee...
    • bubasio Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 08.05.09, 10:05
      mnie wciągnął, albo raczej wyciąga ze mnie co najlepsze Tymcio, więc nawet nie
      mam jak pisać, bo 1 ręką zajmuje mi to mnóstwo czasu, a jak mam chwilę wolności,
      to sprzątam, gotuję, zajmuję się Kajkiem, no i ofkors spacery, spacery itd
      a co do magla- to w sumie to samo, tylko dziewczyny bardziej przeklinają i nie
      lecą wątki na oślą smile
    • aurinko Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 08.05.09, 10:10
      Mnie najbardziej wciągnęła dodatkowa robota plus sprzątanie po córce, która robi sajgon podczas gdy ja odwalam tę robotę, zaczęłam też normalnie chodzić do etatowej pracy i wyszło tak, że nie mam czasu iść do sklepu kupić sobie jakiegoś ciucha sad Niby mogłabym przez net ale jakoś nie umiem bez mierzenia. Do tego gonitwa po lekarzach, badania, wyniki, przeterminowane skierowania... Szkoda, że doba ma tylko 24h a ja muszę z tego poświęcić 6-7h na sen.
    • meduza_79 Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 08.05.09, 14:27
      wiosna... i spacery...
      a ostatnie 1,5 tygodnia wirusowe zapalenie gardła najpierw u
      starszego a potem u młodszego... i deficyt snu mnie powala na
      łopatki...
      Ale powoli wychodzimy na prostą, i chyba będę sprzątać i gotować w
      nocy, bo mi szkoda takiej pogody, żeby siedzieć w domu smilesmile
      • m0nalisa Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 11.05.09, 00:50
        [i]ja czytam i pisze na maglu, ale tez w tym samym czasie zagladam tuta.
        Ostatnio bardzo zajeci bylismy- w tym tygodniu troche odpoczne od zajec poza
        rodzinnych
        • shemsi1 a ja zajeta jestem 11.05.09, 14:41
          rzadko na neta wchodze, z magla wypadłam całkiem, juz mało tam osób znam.
          Wiosna, piekna pogoda, wole dzieciaki w auto zapakowac i gdzie wyruszyc smile
          a poza tym praca i sprzatanie...
    • anna_sla Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 11.05.09, 21:15
      kasiak37 napisała:

      > fakt ze duzo sie tam dzieje,ale...

      no właśnie dlatego smile
    • niuta_s Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 11.05.09, 23:01
      e tam, ja się karieruje więc na pisanie w pracy na forach nie mam czasu, w domu
      też nie mam czasu bo jak wracam to Basina w drzwiach czeka z wiaderkiem i
      łopatką i nie ma bata, trzeba iść do piaskownicy ostatnio siedziałam tam w
      czarnej garsonce i szpilkach. ale co tam... a potem ugotuj obiad posprzątaj....
      musiałabym mieć niańkę, sprzątaczkę i kucharkę na pełen etat zatrudnioną żeby
      siedzieć przed komputerem...
      • mamka_klamka Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 15.05.09, 23:29
        Tutaj prawie pusto, a że po długiej przerwie wróciłam, to szukam
        atrakcji wink
    • fajnyrobal Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 18.05.09, 10:44
      Czyli wynika z tego, że jak dzieciory były w powijakach i radośnie
      wywijały kończynami w łóżeczku, to miałyśmy więcej czasu. Eh,
      życie...
      • meduza_79 robalu, nic dodać nic ująć... 18.05.09, 19:57
        choć mam niezbite wrażenie że przy jednym dziecku miałam mniej
        wolnego czasu niż teraz przy dwóch... Czy to normalne??? smile))
        I czy ta tendencje się utrzymuje? przy trzecim będę miała cały dzień
        dla siebie ??? hehehehe
        a tak w ogóle to mi wcale nie jest do śmiechu. Dzis sie dowiedziałam
        że mnie nie przyjęli do przedszkola. TZn dziecka mojego. i mam
        lekkiego doła, bo nie wiem, czy moja mama sobie poradzi w obojgiem
        dzieciorów... Ech
        • fajnyrobal a moje przyjęli 19.05.09, 10:18
          i też mam lekkiego doła, bo jak ona sobie poradzi, kruszynka moja, z
          tymi harpagonami? I przecież ona jest jeszcze dzidzi wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka