kasiak37 07.05.09, 23:58 fakt ze duzo sie tam dzieje,ale... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bacha1979 Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 08.05.09, 09:17 a ja mam mieszane uczucia odnośnie tego magla.Podczytuje, ale jest dużo osób, które mnie irytują. Odpowiedz Link Zgłoś
fajnyrobal Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 08.05.09, 09:49 Wciągnął. Ale nie magiel, tylko plac zabaw. Błeee... Odpowiedz Link Zgłoś
bubasio Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 08.05.09, 10:05 mnie wciągnął, albo raczej wyciąga ze mnie co najlepsze Tymcio, więc nawet nie mam jak pisać, bo 1 ręką zajmuje mi to mnóstwo czasu, a jak mam chwilę wolności, to sprzątam, gotuję, zajmuję się Kajkiem, no i ofkors spacery, spacery itd a co do magla- to w sumie to samo, tylko dziewczyny bardziej przeklinają i nie lecą wątki na oślą Odpowiedz Link Zgłoś
aurinko Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 08.05.09, 10:10 Mnie najbardziej wciągnęła dodatkowa robota plus sprzątanie po córce, która robi sajgon podczas gdy ja odwalam tę robotę, zaczęłam też normalnie chodzić do etatowej pracy i wyszło tak, że nie mam czasu iść do sklepu kupić sobie jakiegoś ciucha Niby mogłabym przez net ale jakoś nie umiem bez mierzenia. Do tego gonitwa po lekarzach, badania, wyniki, przeterminowane skierowania... Szkoda, że doba ma tylko 24h a ja muszę z tego poświęcić 6-7h na sen. Odpowiedz Link Zgłoś
meduza_79 Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 08.05.09, 14:27 wiosna... i spacery... a ostatnie 1,5 tygodnia wirusowe zapalenie gardła najpierw u starszego a potem u młodszego... i deficyt snu mnie powala na łopatki... Ale powoli wychodzimy na prostą, i chyba będę sprzątać i gotować w nocy, bo mi szkoda takiej pogody, żeby siedzieć w domu Odpowiedz Link Zgłoś
m0nalisa Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 11.05.09, 00:50 [i]ja czytam i pisze na maglu, ale tez w tym samym czasie zagladam tuta. Ostatnio bardzo zajeci bylismy- w tym tygodniu troche odpoczne od zajec poza rodzinnych Odpowiedz Link Zgłoś
shemsi1 a ja zajeta jestem 11.05.09, 14:41 rzadko na neta wchodze, z magla wypadłam całkiem, juz mało tam osób znam. Wiosna, piekna pogoda, wole dzieciaki w auto zapakowac i gdzie wyruszyc a poza tym praca i sprzatanie... Odpowiedz Link Zgłoś
anna_sla Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 11.05.09, 21:15 kasiak37 napisała: > fakt ze duzo sie tam dzieje,ale... no właśnie dlatego Odpowiedz Link Zgłoś
niuta_s Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 11.05.09, 23:01 e tam, ja się karieruje więc na pisanie w pracy na forach nie mam czasu, w domu też nie mam czasu bo jak wracam to Basina w drzwiach czeka z wiaderkiem i łopatką i nie ma bata, trzeba iść do piaskownicy ostatnio siedziałam tam w czarnej garsonce i szpilkach. ale co tam... a potem ugotuj obiad posprzątaj.... musiałabym mieć niańkę, sprzątaczkę i kucharkę na pełen etat zatrudnioną żeby siedzieć przed komputerem... Odpowiedz Link Zgłoś
mamka_klamka Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 15.05.09, 23:29 Tutaj prawie pusto, a że po długiej przerwie wróciłam, to szukam atrakcji Odpowiedz Link Zgłoś
fajnyrobal Re: widze ze magiel Was wciagnal do reszty:P 18.05.09, 10:44 Czyli wynika z tego, że jak dzieciory były w powijakach i radośnie wywijały kończynami w łóżeczku, to miałyśmy więcej czasu. Eh, życie... Odpowiedz Link Zgłoś
meduza_79 robalu, nic dodać nic ująć... 18.05.09, 19:57 choć mam niezbite wrażenie że przy jednym dziecku miałam mniej wolnego czasu niż teraz przy dwóch... Czy to normalne??? )) I czy ta tendencje się utrzymuje? przy trzecim będę miała cały dzień dla siebie ??? hehehehe a tak w ogóle to mi wcale nie jest do śmiechu. Dzis sie dowiedziałam że mnie nie przyjęli do przedszkola. TZn dziecka mojego. i mam lekkiego doła, bo nie wiem, czy moja mama sobie poradzi w obojgiem dzieciorów... Ech Odpowiedz Link Zgłoś
fajnyrobal a moje przyjęli 19.05.09, 10:18 i też mam lekkiego doła, bo jak ona sobie poradzi, kruszynka moja, z tymi harpagonami? I przecież ona jest jeszcze dzidzi Odpowiedz Link Zgłoś