broneknotgeld
14.09.05, 18:28
I Zabrzański Festiwal Łorkestrow Dyntych
17 wrzesiyń 2005
Piyrszy! Przeca niy łostatni!
W łorkestrantow łon dostatni
Siyła w trombach - niy gupoty
W gora kecki - w doł galoty
Jak pierony zacznom dmuchać
Pynknom gurty niży brzucha.