Dodaj do ulubionych

Czy nosicie zawsze bieliznę ?

03.02.07, 08:49
Moje koleżanki w pracy pełne oburzenia komentowały zdjęcie aktorki na którym
widać było , że nie ma bielizny pod suknią .
Nie zabierałam głosu , ponieważ ja bardzo często - latem oczywiście - nie
noszę bielizny.
Zapytuje was , czy wam się też zdarza nie nosić bielizny , czy to ja jestem
inna ?
Obserwuj wątek
    • agatelek2 Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 03.02.07, 09:14
      Mnie się zdarza czasem pod spodnie nie zakładać.A i po domu jak w dresach chodzę
      to majtów nie zakładam.
      • lenchen Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 03.02.07, 09:45
        Latem, w upały zdarzało mi się nie nosić majtek pod sukienką/spódnicą.
        Szczególnie na urlopie zagranicą. W domu notorycznie nie noszę biustonosza,
        czasem również poza domem.
        • agatelek2 Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 03.02.07, 09:51
          Ło matko!W domu nigdy nie noszę cyckonosza.Muszę mieć pełny luzik.
    • mazur39 teraz wiem, skąd ten łupież na nogach! ;-) 03.02.07, 12:42
      ale muszę przyznać, że bułeczka owiana wiatrem ma lepszy smak! ;-)
      • agatelek2 Re: Mazur39 03.02.07, 13:29
        A pfe! A fuj!!!Okropny jesteś.
        • mazur39 dlatego warto się depilować, 03.02.07, 20:04
          wtedy łupieżu nie ma.
          A bułeczka swoją drogą mniam, mniam ;-))
    • caysee Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 03.02.07, 13:09
      Ja zawsze nosze bielizne i nie wyobrazam sobie nalozyc np. spodni bez majtek,
      glownie ze wzgledow higienicznych (no chyba ze bym miala codziennie zmieniac
      spodnie).
    • carmela_soprano Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 03.02.07, 21:29
      wietrzenie wafli jest dobre dla white trashów ;)
    • nec_quisquam Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 03.02.07, 23:13
      Czy twoje koleżanki nie mają przypadkiem z domu nazwiska Dulskie ?
    • izolda201 Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 04.02.07, 00:11
      hehe pewnie, ze sie zdarza. Latem nawet lepiej bez bielizny, a jak sie ma długą
      sukienke to nie widzę w tym nic złego. Owszem zimą łatwo o zapalenia przydatków
      itd, dlatego odrzadzam. Miło jest jednak czekac bez majtek na faceta:)
    • malgoszac Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 04.02.07, 14:12
      bez bielizny to jakos niehigienicznie, ale co kto lubi...
    • dziewczynka1979 Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 04.02.07, 14:41
      latem w domu i na podwórku nie noszę wcale
      zimą ponieważ mam cieplutko w domku często nie noszę
      czasem poza domem również mi się zdrarza pod warunkiem że sukienka jest
      odpowiedniej długości
      do pracy z wiadomych względów nigdy
      robię tak przede wszytskim ze względów zdrowotncych
    • kruszynka301 Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 04.02.07, 17:37
      katarzyynaa napisała:

      > Moje koleżanki w pracy pełne oburzenia komentowały zdjęcie aktorki na którym
      > widać było , że nie ma bielizny pod suknią .

      No cóż, dla mnie dziewczyna/kobieta bez biustonosza z olbrzymim biustem dyndającym na wszystkie strony - to obraza poczucia estetyki;).

      Natomiast włożenie sukni wieczorowej, odpowiednio skrojonej, bez biustonosza - wydaje mi się czymś naturalnym;).
      • nii Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 01.06.24, 19:37
        Ale inni ludzie nie są od tego by zaspokajać twoje poczucie estetyki
    • oxygen100 Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 04.02.07, 19:26
      nosze bo bez majtek czuje sie jak bez szminki
      • monika25lbn Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 04.02.07, 19:44
        stanika moge czasem nie zalozyc ale bez majtek to nie wiem,trzeba by sprobowac;)
    • katarzyynaa Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 08.02.07, 18:32
      Dziękuję wszystkim za odpowiedź .
    • kaczkabig Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 10.03.07, 14:46
      Nie nosze. No chyba że pod sukienkę. Zakładam też kiedy idę na zakupy, bo w
      przymierzalni tak bez majtów stać.....
    • brak.polskich.liter Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 10.03.07, 15:03
      Nosimy. Bialawe smugi na czarnej spodnicy jakos mnie nie kreca, ale co kto lubi :P
      • kiki-riki22 Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 10.03.07, 18:24
        ja sobie tak raz wyszlam w spodniczce bez majetek na dwor
        lalo mi sie po nogach i wogole oblecha
        nie dla wszystkich sa te eksperymenty
        za to zdarza mi sie wyjsc bez stanika na dwor. ostatnio nie zbyt czesto bo mam
        wieksza ochote podkreslac moj biust ladnymi i dobranymi stanikami. ale wczesniej
        prawie tylko bez chodzilam.
        • ilekobietamalat Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 14.03.07, 08:38
          ojj nie ma wiekszej przyjemnosci niz wolny dzien i chodzenie po domu bez
          majtow;>
          stanika nie nosze wcale,chyba ze jest jakas szalenie bardzo wazna okazja, albo
          jak musze zalozyc biala bluzke. co ciekawe mam cala szuflade stanikow, bo mimo
          ze nie nosze,to uwielbiam kupowac;P
    • mikams75 Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 14.03.07, 16:33
      to zalezy gdzie ide i co mam na sobie. Do pracy przezwaznie klade bielizne, ale
      po domu, na zakupy, na spacer zdarza mi sie chodzic bez, choc nie notorycznie.
    • ashton Re: Czy nosicie zawsze bieliznę ? 14.03.07, 16:36
      Stanik noszę od wielkiego dzwonu, pod prześwitujące bluzki albo gdy mi zależy
      żeby biust większy się wydał. Piersi (albo raczej zaliczka na piersi...) same
      mi sie trzymają.
      Co do majtek - w lecie mi się często zdarza o nich "zapomnieć" :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka