katarzyynaa
03.02.07, 08:49
Moje koleżanki w pracy pełne oburzenia komentowały zdjęcie aktorki na którym
widać było , że nie ma bielizny pod suknią .
Nie zabierałam głosu , ponieważ ja bardzo często - latem oczywiście - nie
noszę bielizny.
Zapytuje was , czy wam się też zdarza nie nosić bielizny , czy to ja jestem
inna ?