tusia.ms 31.05.05, 22:14 całkiem sympatyczne www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=82403&PhotoID=773784schemat www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=82403&PhotoID=773785 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
apsik1 Re: komplecik na upalne dni 01.06.05, 09:29 prześliczny czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć jak zrobić te oczka takie na"zakrętach" co są linią z "półkolem -jejku nie wiem jak to wytłumaczyć 2. na jakim szydeku i jaką nicią to zrobic 3. jaki rozmiar to może być po zrobieniu tego wzoru 4. a może gdzieś jest polskie tłumaczenie Odpowiedz Link
ka_thy Re: komplecik na upalne dni 01.06.05, 13:47 ad 1. - nie wiem o jakie oczka Ci chodzi ad 2. - opis jest na szydełko nr 2 i trzeba robić nitką nadająca się na to szydełko - np. Monika, Snehurka ad 3. opis jest na nasz rozmiar 38 czyli 88 w biuście Odpowiedz Link
apsik1 Re: komplecik na upalne dni 01.06.05, 14:03 dzięki za odpowiedź te oczka skumałam Czy jak zrobię szydełkiem np 4 będzie z tego 40 rozmiar??? aha u góry na wykroju jest napisane wg słownika rozmiar44 czyli jaki to naprawdę rozmi8ar tak bym chciała coś takiego mieć Odpowiedz Link
ka_thy Re: komplecik na upalne dni 01.06.05, 14:14 Jest to rosyjski rozmiar 44 czyli 88-70-94. Trudno powiedzieć jaki rozmiar uzyskasz robiąc na grubszym szydełku, najlepiej zacząć od próbki, rózne nitki w różnym rękach dają zupełnie inny efekt końcowy. Odpowiedz Link
apsik1 Re: komplecik na upalne dni 01.06.05, 14:42 dziękuję po raz wtóry nie wiedziałam że oni mają inną rozmiarówkę Odpowiedz Link