Dodaj do ulubionych

Nr 1: Wąwóz Vikos w Zagorii...

IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 24.03.05, 19:53
To jeden z 17 Największych Cudów Natury Grecji, a jeszcze nikt na Forum o nim
nie wspomniał...

# Czyżby nikomu się tam nie podobało?...

tiny.pl/hrxz

# Skalne ściany sięgające 600 m?...

community.webshots.com/photo/51758378Uhdhax

# Klasztor z 1414 r. nad 250 m urwiskiem?...

community.webshots.com/photo/144523362JmafIF

# Schody Vradeto...

www.monodendri.com/photo/pict24l.jpg

# Kamienne mostki...

www.trekearth.com/gallery/Europe/Greece/photo41158.htm

# Woda...

poros.vlsi.ee.upatras.gr/~3oan/kinith2001/images/kolibithres1.jpg

# No i, przede wszystkim, wspaniała droga do kamiennych domów w Megalo
Papingo "with many sharp curves"...

jannisgousgounis.net/zagorohoria.htm

bah7
Obserwuj wątek
    • Gość: grek Re: Nr 1: Wąwóz Vikos w Zagorii... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 19:58
      wiem, bylem, widzialen na wlasne oczy, jest wspaniale.
      • bebiak Re: Nr 1: Wąwóz Vikos w Zagorii... 24.03.05, 22:21
        Ja spoglądałam tylko z góry, z wioski Vikos, i jeszcze z terenu klasztoru Agia
        Paraskevi za wioską Monodhendri. Nie odważyłam się wejść do wąwozu bo był
        początek wiosny i trochę obawiałam się warunków (typu: schodzące śniegi) a ja
        łazikuję sobie tylko amatorsko.
        Pozdrowienia. B.
        • bebiak Re: Nr 1: Wąwóz Vikos w Zagorii... 24.03.05, 22:33
          Aaa, i jeszcze: takich ładnych zdjęć nie umiem robić ale trochę Zagorohorii
          pokazałam w jednej z galerii na mojej stronce.
          O, tutaj:
          www.betaki.friko.pl/www_g27.htm
          • Gość: bah7 Re: Nr 1: Wąwóz Vikos w Zagorii... IP: *.port.gdansk.pl 25.03.05, 09:26
            Bebiaczku, oczywiście wiem, że Ty tam byłaś!

            Staram się ułożyć _najciekawszą_ trasę na Peloponez, a na tym Forum chyba
            nikogo nie interesują takie informacje, nawet o takich malowniczych
            miejscach "po drodze", jak Vikos...

            > takich ładnych zdjęć nie umiem robić...

            Żartujesz sobie, a np. ta piękna fotka?!

            www.betaki.friko.pl/www_p8.htm

            Oczywiście, wodospady w Edessa...

            community.webshots.com/photo/54241800jCknAn

            i Przełęcz Katara...

            community.webshots.com/photo/84826067ORySDx
            zapisałem, jako punkty obowiązkowe.

            Może cóś jeszcze napiszesz mi o greckich, pięknych, najbardziej "przeklętych"
            drogach - np. tu, gdzie czasem zaglądasz:

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=184&w=2843088&a=21971080

            Pozdrawiam serdecznie

            bah7
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka