Dodaj do ulubionych

Czekam na wynik!?! - Ewo pomóż

23.08.04, 14:00
Czy testy owu mogą pokazywać 2 gube krechy 2 razy (odstęp 24 godzinny)??
Kilkanascie godzin po pierwszym wyniku pozytywnym przytuliliśmy się, a
tymczasem rano znowu 2 kreski. Mąż conieco zdziwiony bo robił zamach na syna
a tu dopiero zwiastun owulacji...
Ewo czy to normalne że kreski pokazały sie dwukrotnie??
Dodam że za każdym razem były to grube kreski.

Redorek
Pozostaje mi tylko oczekiwac na wyniki tego "wydarzenia"...
Obserwuj wątek
    • lilka1 Re: Czekam na wynik!?! - Ewo pomóż 23.08.04, 15:26
      Miałam bardzo podobna sytuację, robiłam test wieczorem, koło 19, wyszły dwie
      kreski.
      Powtórzyłam następnego dnia koło południa i też wyszły dwie kreski.
    • ewa.analityk1 Re: Czekam na wynik!?! - Ewo pomóż 23.08.04, 20:31
      Mogą nawet 4 razy pod rząd pokazywać pozytyw smile liczy się pierwszy wynik, ja
      tak miałam, spójrzcie na wykres
      www.fertilityfriend.com/home/ez
      w linii OPK (-) to test owulacyjny ujemny, (+) dodatni
      w linii BD X to starania
      staraliście się bardzo dobrze. Jak pik LH jest wysoki to poziom może się
      utrzymywać jeszcze jakiś czas
    • redorek Re: Czekam na wynik!?! - Ewo pomóż 24.08.04, 07:30
      Dzieki za pocieszenie, mam wrażenie, że sie udało, ale to tylko póki co
      wrażenie. testu na razie nie robię, postanowiłam uzbroić sie w cierpliwość.
      Redorek
      • ewa.analityk1 Re: Czekam na wynik!?! - Ewo pomóż 24.08.04, 12:56
        moemnt był idealny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka