Dodaj do ulubionych

7.04.2005 zapalmy znicze na ulicach Jana Pawła II

06.04.05, 10:59
W czwartek 07.04.2005r. ustawiamy znicze na długości wszystkich ulic Jana
Pawla II w Polsce.
Zaczynamy o 21.00 i trwamy razem do 21.37.
Przekaż tę wiadomość dalej, do jak najwiekszej ilości dobrych osób.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka