goko1 06.04.05, 10:59 W czwartek 07.04.2005r. ustawiamy znicze na długości wszystkich ulic Jana Pawla II w Polsce. Zaczynamy o 21.00 i trwamy razem do 21.37. Przekaż tę wiadomość dalej, do jak najwiekszej ilości dobrych osób. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj