joanna_poz
25.06.08, 14:06
Spędziliśmy tydzień w I polowie czerwca 2008 z 4 letnim dzieckiem.
Położenie: od Bodrum ok. 25 km, 3 km od Turgutreis (większe
miasteczko w okolicy). W wiosce w której jest połozony - wielkie
nic, widzielismy jakiś sklepik przejazdem.
Już sam wjazd do hotelu piekny - po 2 stronach kolumny, a górą łuki
z kwiatów:)
Hotel ma bardzo ładne położenie nad samym morzem, na zboczu wzgórza,
więc ma położenie tzw. kaskadowe. Pewna uciązliwościa może być tu
duża ilość stromych schodów i brak np. podjazdów dla wózków
dziecięcych.
Dużo drzew, zieleni, kwiatów.
Zakwaterowanie w kilkunastu budynkach 1- lub 2-piętrowych na dość
odległym terenie.
Dostaliśmy pokój w nowszej częsci z widokiem na morze (i na Kos).
Dość duży - także pomimo rozstawionej dostawki dla dziecka dało się
w nim dość swobodnie poruszać.
Ładny; w pokoju lodówka, TV; klimatyzacja indywidualna. Duże szafy
na ubrania w przedpokoju.
Na terenie hotelowym są 2 duże baseny (jeden z jaccuzi), 2 brodziki.
2 duże zjeżdzalnie wodne, 1 malutka dla dzieci.
Leżaków koło basenów sporo, ale tradycyjnie, jak wszędzie chyba,
trzeba zająć wczesnym rankiem - sporo bez żadnego zadaszenia.
Z leżakami na plaży problemów nie było.
Plaża na tzw. platformie (częsciowo wysypanej piaskiem; część
drewniana z poduchami do leżenia) - zejście do wody po drabinkach;
króciutki odcinek piaszczysty (ale tam nie ma leżaków, jest
wypozyczalnia sprzetu wodnego- notabene sporo bezpłatnie). Dno
kamieniste.
Czysta, przezroczysta woda (plaża z BLUE FLAG).
Restauracja dość duża, od linii brzegowej ok. 20 metrów także można
podziwiać piękne widoki w czasie jedzenia. Wydzielona część dla
dzieci.
Jedzenie przepyszne! duzy wybór!
Dobre napoje alkoholowe i bez- w AI.
Mały plac zabaw - ale dość zdezelowany:( Mini zoo - z kaczkami,
kurami, królikami - ale paskudne.
Działał mini club dla dzieci; wieczorem dla dzieci mini- disco -
fajnie prowadzone, dzieci to uwielbiały.
Animacji, gier i zabaw dla dorosłych dużo - podobno w okolicy jest
to hotel z najfajniejkszymi animacjami i rzeczywiscie animatorzy są
sympatyczni. Sa boiska, korty itp.
Ręczniki plażowe są.
Hotelowi fotografowie codziennie robią urlopowiczom zdjęcia, które
wieczorem można obejrzeć w komputerze i zamówić wywołanie.
Jest kilka sklepików - drogie.
Ogólnie hotel wart polecenia (wg mojej opinii nie 5* ale dobre 4*).
Spędziliśmy udane wakacje.