Dodaj do ulubionych

Kadikale (*****) - Kadikalesi k. Bodrum

25.06.08, 14:06
Spędziliśmy tydzień w I polowie czerwca 2008 z 4 letnim dzieckiem.
Położenie: od Bodrum ok. 25 km, 3 km od Turgutreis (większe
miasteczko w okolicy). W wiosce w której jest połozony - wielkie
nic, widzielismy jakiś sklepik przejazdem.
Już sam wjazd do hotelu piekny - po 2 stronach kolumny, a górą łuki
z kwiatów:)
Hotel ma bardzo ładne położenie nad samym morzem, na zboczu wzgórza,
więc ma położenie tzw. kaskadowe. Pewna uciązliwościa może być tu
duża ilość stromych schodów i brak np. podjazdów dla wózków
dziecięcych.
Dużo drzew, zieleni, kwiatów.
Zakwaterowanie w kilkunastu budynkach 1- lub 2-piętrowych na dość
odległym terenie.
Dostaliśmy pokój w nowszej częsci z widokiem na morze (i na Kos).
Dość duży - także pomimo rozstawionej dostawki dla dziecka dało się
w nim dość swobodnie poruszać.
Ładny; w pokoju lodówka, TV; klimatyzacja indywidualna. Duże szafy
na ubrania w przedpokoju.
Na terenie hotelowym są 2 duże baseny (jeden z jaccuzi), 2 brodziki.
2 duże zjeżdzalnie wodne, 1 malutka dla dzieci.
Leżaków koło basenów sporo, ale tradycyjnie, jak wszędzie chyba,
trzeba zająć wczesnym rankiem - sporo bez żadnego zadaszenia.
Z leżakami na plaży problemów nie było.
Plaża na tzw. platformie (częsciowo wysypanej piaskiem; część
drewniana z poduchami do leżenia) - zejście do wody po drabinkach;
króciutki odcinek piaszczysty (ale tam nie ma leżaków, jest
wypozyczalnia sprzetu wodnego- notabene sporo bezpłatnie). Dno
kamieniste.
Czysta, przezroczysta woda (plaża z BLUE FLAG).
Restauracja dość duża, od linii brzegowej ok. 20 metrów także można
podziwiać piękne widoki w czasie jedzenia. Wydzielona część dla
dzieci.
Jedzenie przepyszne! duzy wybór!
Dobre napoje alkoholowe i bez- w AI.
Mały plac zabaw - ale dość zdezelowany:( Mini zoo - z kaczkami,
kurami, królikami - ale paskudne.
Działał mini club dla dzieci; wieczorem dla dzieci mini- disco -
fajnie prowadzone, dzieci to uwielbiały.
Animacji, gier i zabaw dla dorosłych dużo - podobno w okolicy jest
to hotel z najfajniejkszymi animacjami i rzeczywiscie animatorzy są
sympatyczni. Sa boiska, korty itp.
Ręczniki plażowe są.
Hotelowi fotografowie codziennie robią urlopowiczom zdjęcia, które
wieczorem można obejrzeć w komputerze i zamówić wywołanie.
Jest kilka sklepików - drogie.
Ogólnie hotel wart polecenia (wg mojej opinii nie 5* ale dobre 4*).
Spędziliśmy udane wakacje.
Obserwuj wątek
    • turhotel Re: Kadikale (*****) - Kadikalesi k. Bodrum 12.06.09, 15:36
      Bardzo ładnie położony hotel, z wieloma atrakcjami. Bardzo bogata
      oferta ALL. Duże, czyste i ładne pokoje. Wiele atrakcji dla dzieci.
      W hotelu jest czysto i elegancko.
      Marcin
    • turhotel Re: Kadikale (*****) - Kadikalesi k. Bodrum 12.06.09, 15:37
      Jedyny minus jaki mi przychodzi to odległości jakie trzeba pokonać
      żeby zobaczyć np.Pamukkale,rzekę Dalaman czy wybrać się na rafting
      co niezmiernie polecam.Do którychkolwiek z tych miejsc trzeba jechać
      4 a nawet 4.5 godziny w jedną stronę,przynajmnie tak było w moim
      (rodzinnym)przypadku!termin pobytu 20-27.05.2009
      Robert
    • turhotel Re: Kadikale (*****) - Kadikalesi k. Bodrum 12.06.09, 15:37
      Byłem z żoną (podróż poślubna) 20.05-27.05.2009 Nie zapłaciłbym
      takich pieniędzy (2900 - oferta na 09.06), zostałem przeniesiony w
      ramach reklamacji z innego hotelu (LITERA - nie polecam!!!) ale
      jeżeli kogoś stać to polecam gorąco, szczególnie jeżeli ktoś chce
      spędzić czas na odpoczynku w hotelu. Jest co robić. Jak ktoś chce
      dużo zwiedzać, lepiej wybrać tańszy hotel.
      Darek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka