Dodaj do ulubionych

nazwy klubow pilkarskich

28.04.04, 12:29
niektore sa urocze, inne tajemnicze, lub wrecz grozne... oto przyklady
autentycznych druzyn jakie wpadly mi w oko:

Tajfun Ostrów Lubelski
Huragan Waksmund
Cyklon Kończewice
Wicher Miedziana Góra
Orkan Ligota Piękna
Tornado Trzebaw
Halniak Miłków
Grom Firlej
Błyskawica Rozbórz
Burza Pawlikowice
Płomień Trzydnik Duży
Gigant Przytoczno
Smoki Podole Małe
Swornica Czarnowąsy
Gieret Giby
Wierna Małogoszcz
Urania Udorpie
Bazalt Sulików
Skałki Stolec
Amfibolit Leszczyniec
Frassati Fajsławice
Sportico Szastarka
Mabudo Suchoczasy
Jata Żdżary
Błękit Cyców
Unia Krzywda
Prawda Stara Prawda
Obserwuj wątek
    • Gość: kanuk Re: nazwy klubow pilkarskich IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 28.04.04, 12:35
      Konkordia Knurow
      Naprzod Lipiny
    • ignatz Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 12:35
      Sparta Wożuczyn :)
      • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 12:40
        te tajfuny, cyklony, tornada - chłopaki chcą się dowartościować ;)


        PS. Błękit Cyców bije na głowę pozostałe ;)
        • pejsaty Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 12:44
          aha blekit cycow to chcialbym zobaczyc w akcji hyhy.
          • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 12:45
            hyhy, załączyłam ten wątek na OSDS bo akurat podobna tematyka mię dziś
            nurtuje ;)
            • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 12:47
              coś się nam dziś na pogaduchy o sporcie zebrało - nawet na Rudzie ;)
              • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 13:08
                Błękit to która liga? bo nie wiem czy
                warto się nimi zainteresować ;)
                • pejsaty Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 14:56
                  klasa B grupa: Lublin III
                  www.90minut.pl/liga.php?id=1140

                  no coz potega pilkarska na razie nie sa ale ostatni mecz wygrali!
                  ps ciekawe jaki emblemat zdobi ich klubowe szaliki? ;)
                  • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 15:12
                    hyhy, szukaj, szukaj - nieźle Ci idzie ;)
    • pejsaty Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 15:00
      jeszcze znalazlem na jednej stronce troche fajnych nazw klubow:
      www.joemonster.org/article.php?sid=2528
      - Grom Kąkolewnica
      - Tur Turze Rogi
      - Tytan Wisznice
      - Pławanice Kamień
      - Ruch Ryki
      - Grom Różaniec
      - Wodnik Siemień
      - Niwa Łomazy
      - Absolwent Domaszewnica
      - Leszkopol Bezek
      - Prawda Prawda Stara
      - Frassati Fajsławice
      - Żyrzyniak Żyrzyn
      - Amator Rosoł
      - Powiślak Końskowola
      - Cosmos Józefów
      - Olimpiakos Tarnogród
      - Sparta Babunie
      - Drako Kowala
      - Victoria Kurozwęki
      - Sygnał Chodak
      - Gigant Przytoczno
      - Koziołek Lublin
      - Legion Komarów
      - Relax Radecznica
      - Meblarz Bondyrz
      - Zryw Skroniów
      - Cyklon Rogoźnik
      - Orzeł Koty
      - Fortuna Wyry
      - Grom Cykarzew
      - Kmicic Kruszyna
      - Pogoń Pludry
      - Jedność Rozpierka
      - LZS Mokre Łapy
      - LZS Zimna Wódka
      - Vineta Wolin
      - Gwiazda Żalęcino
      - Ogniwo Babinek
      - Czcibor Cedynia
      - Ewingi Zalewo
      - GKS Wisielec
      - Tęcz Siwiałka
      - Gieret Giby
      - Rospuda Filipów
      - Bobry Choroszcz
      - Husar Nurzec
      - Iskra Poryte Jabłoń
      - Victoria Łyski Klepacze
      - Huragan Skórcz
      - Resovia Cenowa Bomba
      - Strażak Kokotów (obecnie chyba A klasa, okręg wielicki)
      - Partyzant Dojazdów
      - Junak Słocina
      - Grom Mogielnica
      - Inter Gnojnica
      - Plantator Nienadówka
      - Trzcinka Trzciana
      - Huragan Buchcice
      - Orzeł Cików
      - Huragan Kostomloty
      - Plon Klęczany
      - Wicher Kobyłka
      - Wieczfnianka Wieczfnia
      - Orkan Bełżec
      - Huragan Łaszczówka
      - Cementarnica (ta, która ostatnio dokopała GKS-owi, teraz znaczy się
      Dospelowi)
      - (zwięzła) Zepter Idea Śląsk Wrocław
      - Proch Pionki
      - Spartakus Szarowola
      - Concordia Stypułów
      - Trash Attack Lipiny
      - Syrenka Babiś Roźwienica (IV liga podkarpacka)
      - Andaluzja Rude Rysie ( ktoraś B klasa tarnowska)
      - Rominta Gołdap
      - Żubr Białowieża
      - Milan Milanowek
      - Cukierki Brzeg Dolny
      - Huragan Waksmund
      - Izolator Boguchwała
      - Tramwaj Kraków (V liga, na stadionie znaleźć można krzesełka z tramwajów :)
      • kwiat_paproci Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 15:28
        Nie chcę się chwalić, ale ja to wsiadam w pekaes, pół godziny i mogę Błękit w
        akcji widzieć (możecie mi już zazdrościć ;-).
        A z lokalnych to jeszcze lubię Brat Cukrownik Siennica Nadolna ;-)
        • pejsaty Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 15:38
          w sumie to mi szkodA
          • pejsaty Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 15:42
            ech wyslalo mi sie za wczesnie. szkoda mi mieszkancow cycowa, bo jaka oni nazwe
            moga lepsza wymyslec? Pogoń Cyców? Cycowianka Cyców? Huragan Cyców? Naprzód
            Cyców? wszystko jakos niepilkarsko sie kojarzy. :)
            • pejsaty pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 15:46
              Zagłębie Cyców? Legia Cyców? a moze Ruch Cyców? hehe
              • fdj Re: pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 16:17
                FC Cyców ;-)
                • fdj Re: pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 16:18
                  Cyce Cyców ;-)))
                  • fdj Re: pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 16:19
                    Rekord Cyców ;-)))
                  • brezly Re: pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 16:21
                    Kowolik Przewierty i Przeciski Naprzod Cycow.
                    • fdj Re: pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 16:22
                      A patrząc na inne kluby, to pasują jeszcze:
                      - Jedność Cyców,
                      - Syrenka Cyców.
                      • pejsaty Re: pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 16:25
                        aha albo Strażak Cyców? lub Relax Cyców. hyhy
                        • fdj Re: pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 16:27
                          Żeńska sekcja piłkarska: Biusty Cyców ;-)))
                          (noco)
                          • fdj Re: pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 16:31
                            A może Triumf Cyców?
                            A jak znajdą odpowiedniego sponsora, to zmiana nazwy na Triumph Cyców ;-)))
                            • edzioszka Re: pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 16:42
                              hyhy, i głowny sponsor - woda mineralna Cycowianka ;)
                              • edzioszka Re: pomozcie cycowiakom wymyslec lepsza nazwe! 28.04.04, 16:44
                                producent: Cyców Zdrój ;)
      • fdj Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 16:16
        //muzyka

        Tuszynia Tuchów!
        To hańba wszystkich pastuchów ;-)))

        //muzyka
    • fdj Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 16:24
      Aha, a Swornica Czarnowąsy, to jest pierwszy LZS w Polsce.
      Koło Opola grają. III liga śląska.
      Ostatnio dostali 4:0 ze Śląskiem Wrocław (btw: co za wstyd, Śląsk w III lidze).
    • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 16:57
      nawet nie przypuszczałam iż marketing sportowy może nieść ze sobą tyle radości -
      widzę światełko w tunelu dla mej przyszłej działalności ;)
      • brezly Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:19
        Np. jak Cipurzynski Marmury Granity Konglomeraty Junak Kozieglowy bedzie
        wchodzil na gielde to ty mu doradzisz zmiane nazwy na Exegi_Mon@Goathead?
        • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:32
          idealnego sponsora tytularnego dla Cyców widzę w Ruchu i nie ma zmiłuj, nawet
          nazwy się pięknie komponują ;)
          • brezly Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:35
            Zdecydowanie tak :-)) Jeszce jakby to byl Naprzod Cycow, moze byloby lepiej.
            A jest taka sklepwo z butami w pl. CCC? Jakby to brzmialo CCC Cycow?
            • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:38
              hyhy, to wygląda jakby ktoś miał potrzebę i zaczął się jąkać ;)
              • brezly Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:41
                Eda, a slyszysz juz piesn bojowa skinheadowych kibicow Ruchu Cycow?
                • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:45
                  aha, wrzawa na żylecie - bardziej mnie emblematy ciekawią ;)
                  • brezly Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:47
                    Aha, 'My zawsze piersi'?
                    • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:51
                      i dla SKS-ów - "piersi w sporcie i nauce" ;)
                    • brezly Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:53
                      Te tytuly informacje w gazetach sportowych. 'Bez Styrczaly w bramce Ruch Cycow
                      topless'. 'Ruch Cycow zatrzymany przez Blachy (Pruszynski).' 'Ruch Cycow
                      bezradny przeciw Blotom Borowinowym'. 'Napad Ruchu Cycow za szybki dla
                      Przeciskow'. 'Dziura w pomocy Ruchu Cycow poglebiala sie po kontuzji Nogi'.
                      • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:57
                        oczekuję niecierpliwie meczu z Gromem Różaniec, to dopiero by była heca ;)
                        • brezly Grom Rozaniec - Ruch Cycow 29.04.04, 09:05
                          'Paciorek uratowal Rozaniec przed Ruchem Cycow'.

                          Grom Rozaniec - Ruch Cycow 3:3

                          Przed meczem wszyscy zadawali sobie tylko jedno pytanie: kto zatrzyma Ruch Cycow?
                          Nie udalo sie to ostatnio Recznikom Prudnik ani Stilonowi Gorzow. O Gromie nie
                          bylo ostatnio glosno.
                          Zywiolowosc Ruchu Cycow od pierwszywch momentow zdominowala obraz gry. Znow
                          zrezygnowal z wysuwania szpicow i krycia sie w glebi, wrecz przeciwnie
                          energicznie przeciskajc sie skrzydlami, sial spustoszenie w okolicach pola
                          karnego. Cycowianie atakowali na okraglo, falowo psousuwajc sie naprzod. Do
                          dwudziestej minuty wydawalo sie ze Rozaniec zamarl w milczeniu obserwujac Ruch.
                          I tylko swiezo pozyskanemu z Concordii Zyglin bramkarzowi Paciorkowi zawdziecza
                          Grom ze nie przegrywal 8:0. Paciorek bronil jak w natchnieniu, al i on trzy razy
                          byl bezradny wobec nieprawdopodobnej energii Ruchu Cycow i jego gry glowa. Po
                          pierwszej polowie Ruch wygrywal 3:0 a jego pressing uziemil linie Gromu. W
                          drugiej polowie wszysko sie zmienilo . Od 55 minuty jak za dotknieciem
                          czarodziejskiej rozdzki Ruch Cycow najpierw zwolnil, a potem ustal zupelnie.
                          Tymczasem Grom jakby przeszyty elektryczna iskra ruszyl do przodu i deus ex
                          machina zdobyl trzy wyrownujace bramki. Wtedy wrocilo zycie do Ruchu Cycow,
                          ktory postanowil nie sprzedac tanio swojej skory. Ale i tym razem niezawodny
                          Paciorek zbawczymi robinsonadami ocalil Rozaniec.
                          Systuacja w tabeli jest skomplikowana. Nie znamy jeszcze rezultatu Izolacji
                          Knurow w Boleslawcu, ale jedno jest pewne. Jesli Ruch Cycow chce sie przesunac w
                          gore, musi byc jak skala w przyszlym tygodniu, zdominowac srodek pola i nie
                          zostawic ani jednego wolnego centymetra boiska Bawelnie Pabianice.
                          • edzioszka Re: Grom Rozaniec - Ruch Cycow 29.04.04, 09:28
                            hyhy, Brezly marnujesz talenta komentatorskie - może założymy prywatną firemkę:
                            ja się będę zajmować marketingiem <wymyślałam nawet kiedyś hasła reklamowe i
                            logo Kanału Ostródzko-Elbląskiego, np.: raz po lądzie, raz po wodzie - ku
                            ostródzko-elbląskiej przygodzie albo granic dziś nie uznajemy - wodą i lądem
                            płyniemy, itd.>, a Ty pisać artykuły dla prasy? ;)
                            • edzioszka Re: Grom Rozaniec - Ruch Cycow 29.04.04, 09:41
                              no właśnie, a dla kogóż jeszcze artykuły pisywać można? szkolna gazetka to tyż
                              prasa, jakby nie było ;)
                              • brezly Re: Grom Rozaniec - Ruch Cycow 29.04.04, 09:49
                                Artykuly jeszce mozna do ustaw albo do kodeksow. Nie czujem sie na silach, yhyhy.
                                • edzioszka Re: Grom Rozaniec - Ruch Cycow 29.04.04, 10:26
                                  także encyklopedii i słowników - to już raczej robótka dla cierpliwców ;)
                                  • hepik1 ekstraklasa ping-pongowa mezczyzn 30.09.04, 06:01
                                    ZSMP ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY
                                    LKS ODRA RÖBEN CB GŁOSKA Księginice
                                    MCARTHUR MORLINY Ostróda
                                    ASTS GKS OLIMPIA UNIA Grudziądz
                                    GLKS TĘCZA POLTAREX Nowa Wieś Lęborska
                                    POCZTEX MRKS Gdańsk
                                    AZS KŚ POLITECHNIKA ŚLĄSKA Gliwice
                                    MGKTS TOP Bolesławiec
                                    LKS POGOŃ Lębork
                                    ISRS STIGA CULANI Warszawa
                                    • hepik1 Re: ekstraklasa ping-pongowa kobiet 30.09.04, 06:04
                                      KTS ELPE ELTEX Tarnobrzeg
                                      OŚRODEK PZTS Kraków
                                      POCZTEX MRKS GdańskZygmanowski Bronisław
                                      AJD Print Cycero Rolnik AZS Częstochowa
                                      AZS AE Wrocław
                                      KS BRONOWIANKA AKROPOL Kraków
                                      GLKS MAGO WANZL SCANIA Nadarzyn
                                      GÓRNIK09 mysłowice
                  • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:49
                    no i oczywiście logo ;)
              • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 17:43
                aż żal iż Mario Cipollini nie kopie piłki - mógłby z nimi zagrać gościnnie ;)
    • cover_wielki Re: nazwy klubow pilkarskich 28.04.04, 23:54
      "Cycki opadaja jak świeże wiśnie " - jedna moja koleżanka z pracy.
      • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 29.04.04, 08:30
        o! cześć Cover! skądś wiedziałam, iż wpadniesz zaciekawiony tematem ;)
    • baloo Re: nazwy klubow pilkarskich 29.04.04, 00:33
      Granat Skarżysko
      • pierans Re: nazwy klubow pilkarskich 30.09.04, 11:45
        8-O !!
    • j_karolak Re: nazwy klubow pilkarskich 13.10.04, 08:57
      Video Ciepielów!
      • aniela Re: nazwy klubow pilkarskich 13.10.04, 10:15
        o! kto naklonil Karolaka by ubral bikini?!
        :)
        • misiania Re: nazwy klubow pilkarskich 13.10.04, 10:18
          w co je ubrał?
        • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 13.10.04, 15:06
          przez linka mu się weszło, ciekawska bestyja ;)
          • aniela Re: nazwy klubow pilkarskich 13.10.04, 18:18
            yhyyh wlasnie zauwazylam co go zainteresowalo '-)
            • edzioszka Re: nazwy klubow pilkarskich 13.10.04, 18:54
              to samo, co i liczne grono produkujących się w tym wątku ;)
              • fdj Re: nazwy klubow pilkarskich 15.10.04, 08:20
                Czyli "Cyce" Cyców ;-)
    • Gość: Ryża Re: nazwy klubow pilkarskich IP: *.rybnet.pl 29.10.04, 22:21
      W U mnie są 3 kluby (wiem od siostrzenicy) (twórcy - podwórkowa dzieciarna):
      RKS Heyah
      KS szwedy

      A ostatnie powalają:

      FC Rzeźniki
      :]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka