Dodaj do ulubionych

Czy pamiętacie wypowiedź dr Edelmana

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.05, 13:04
na temat protestu lekarzy który odbył sie kilka lat temu w Polsce. Miał dwa
rozwiązania:
- zamykanie w obozach pracy
- nakazy pracy ( militaryzację szpitali)
Tak mi się dzisiaj przypomniało po przeczytaniu watku o strajku w Niemczech.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka