Dodaj do ulubionych

Glywicko krupa?!

28.05.07, 22:29
W Rudzie "godula"
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=63237210
W Glywicach "krupa"
Radochy z tego byłaby kupa?!
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:30
      Czamu "krupa"?
      Kto to wiy?
      Na niyj zupa?
      Kto jom zjy?
      • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:31
        Wiela "krup" trza do krupnioka?
        Pódzie z niom po piwo skokać?
        • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:32
          Z "krupom" lekci iść przez życie!
          Pewno ło tym dobrze wiycie.
          • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:33
            Dlo glywiczan "krupy" złotym
            Wcale niy som to gupoty!
            • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:33
              Krupy sztela łobroniyły
              Jak te Szwedy pod niom były.
              • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:36
                Glywicke "krupy"

                Wpiyrw prziwiydli je Tatary
                Jak przez Ślonzek ordom szli
                Potym broniom szteli stary
                Tako zocne - to sie wiy!

                Czy "piniondzym" Glywic bydom?
                Chciołbych coby se to stało
                Dyć do drobnych z tym niy przidom
                -Aż se krupy jeść zachciało!
                • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 31.05.07, 18:17
                  Inkszych bogaci
                  Kto krupom płaci!
                  • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 02.06.07, 08:06
                    Z krupy zowdy przeca siyła
                    Oby wyży euro była!
    • hanys_hans Fried. Krupp GLEIWITZ 28.05.07, 23:05
      www.historisches-wertpapierhaus.de/auktionen/fa9/Los0352.jpg
      • hanys_hans Re: Fried. Krupp GLEIWITZ 31.05.07, 18:36
        www.achtungpanzer.com/1stpzs.htm
    • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.06.07, 16:08
      Mustrym Rybnika tako zrychtować?
      rybnik.naszemiasto.pl/wydarzenia/743925.html
      Wykoncypuje glywicko głowa?
      • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 04.07.07, 23:06
        Niychej krupa mo kurs mocny
        Notgeld przeca bydzie zocny.
        • broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 06.07.07, 23:42
          Fraszka jako notgeld stoji
          Choć aż tela łon niy broji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka