broneknotgeld 28.05.07, 22:29 W Rudzie "godula" forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=63237210 W Glywicach "krupa" Radochy z tego byłaby kupa?! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:30 Czamu "krupa"? Kto to wiy? Na niyj zupa? Kto jom zjy? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:31 Wiela "krup" trza do krupnioka? Pódzie z niom po piwo skokać? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:32 Z "krupom" lekci iść przez życie! Pewno ło tym dobrze wiycie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:33 Dlo glywiczan "krupy" złotym Wcale niy som to gupoty! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:33 Krupy sztela łobroniyły Jak te Szwedy pod niom były. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.05.07, 22:36 Glywicke "krupy" Wpiyrw prziwiydli je Tatary Jak przez Ślonzek ordom szli Potym broniom szteli stary Tako zocne - to sie wiy! Czy "piniondzym" Glywic bydom? Chciołbych coby se to stało Dyć do drobnych z tym niy przidom -Aż se krupy jeść zachciało! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 02.06.07, 08:06 Z krupy zowdy przeca siyła Oby wyży euro była! Odpowiedz Link
hanys_hans Fried. Krupp GLEIWITZ 28.05.07, 23:05 www.historisches-wertpapierhaus.de/auktionen/fa9/Los0352.jpg Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 28.06.07, 16:08 Mustrym Rybnika tako zrychtować? rybnik.naszemiasto.pl/wydarzenia/743925.html Wykoncypuje glywicko głowa? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 04.07.07, 23:06 Niychej krupa mo kurs mocny Notgeld przeca bydzie zocny. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Glywicko krupa?! 06.07.07, 23:42 Fraszka jako notgeld stoji Choć aż tela łon niy broji. Odpowiedz Link