piotrg4
01.08.07, 23:42
Witam,
jak w temacie ... to jakis koszmar jest ... od kilku dni chodze zeby paczke
odebrac a kolejka poza drzwi wejsciowe z zawijasami w srodku!! 3 okienka a
jedno czynne , nazapleczu krecacych sie pracownikow od groma ale zadna dupy
nie posadzi przy okienku!! widac ze mlode pracownice , ale stare co
poodchodzily zdazyly przekazac fach komunistycznej oblugi tym mlodym :):)
i teraz pytanie gdzie slac skargi na obsluge i rzadanie powiekszenia tego U.P .
Marki sie rozbudowaly niesamowicie a pod wzgledem obslugi petentow w urzedach
nic sie nie zmienilo !!!
pieprzona dziura marecka ...
ehhh
pozdr