Dodaj do ulubionych

Urząd Pocztowy na ul.Sportowej.. to jakas kpina :)

01.08.07, 23:42
Witam,
jak w temacie ... to jakis koszmar jest ... od kilku dni chodze zeby paczke
odebrac a kolejka poza drzwi wejsciowe z zawijasami w srodku!! 3 okienka a
jedno czynne , nazapleczu krecacych sie pracownikow od groma ale zadna dupy
nie posadzi przy okienku!! widac ze mlode pracownice , ale stare co
poodchodzily zdazyly przekazac fach komunistycznej oblugi tym mlodym :):)
i teraz pytanie gdzie slac skargi na obsluge i rzadanie powiekszenia tego U.P .
Marki sie rozbudowaly niesamowicie a pod wzgledem obslugi petentow w urzedach
nic sie nie zmienilo !!!
pieprzona dziura marecka ...
ehhh
pozdr
Obserwuj wątek
    • dotkas5 Re: Urząd Pocztowy na ul.Sportowej.. to jakas kpi 02.08.07, 09:12
      zgadzam sie na tej poczcie jest koszmarnie
    • hunke Re: Urząd Pocztowy na ul.Sportowej.. to jakas kpi 02.08.07, 09:28
      Niestety też czasami jestem zmuszona do odwiedzenia tej poczty. Zawsze jest
      tłum ludzi, niezależnie od pory dnia, niemiła obsługa.
      • piotrg4 Re: Urząd Pocztowy na ul.Sportowej.. to kpina 02.08.07, 11:37
        pod tym nr mozna skladac skarge na poczte w markach na ul. Sportowej
        22-590-03-01 ; 22-590-03-21 wlasnie dzwonilem, mysle ze trzeba wiecej tel
        wykonac w tej sprawie
        pozdr
        • piotrg4 Re: Urząd Pocztowy na ul.Sportowej.. to kpina 02.08.07, 13:36
          zadzwonilem poszedlem i trzy okienka czynne az sie ludzie dziwili , ale po
          chwili i tak bylo juz sporo osob i kolejka do drzwi z zawijasem w srodku ;)
          chyba wypadalo by powiekszyc ten urzad pocztowy
          • ilonadw Re: Urząd Pocztowy na ul.Sportowej.. to kpina 09.08.07, 14:36
            Ja też kiedyś musiałam korzystać z usług tej poczty... Kolejki to
            jedno, a nagminnie gubione paczki i listy polecone - to drugie! I
            oczywiście standardem było zostawianie awizo w skrzynce, bez
            sprawdzania czy jest ktoś w domu! Współczuję Wam... na szczęście już
            nie muszę tam bywać.
            • e-wluczek Re: Urząd Pocztowy na ul.Sportowej.. to kpina 10.08.07, 10:47
              marki się rozrastają a UP jest jeden. całe szczęście, że do 18.30
              jest czynne. W niektórych miasteczkach UP zamykają o godz. 16.30
              albo i wcześniej. Szkoda, iż UP na Pustelniku nie obsługuje
              przesyłek awizowanych
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka