Dodaj do ulubionych

Prośba moderatora - dotyczy szkół w X, Y, Z

31.01.05, 17:14
Drodzy Użytkownicy !

Zasadą wypracowaną przez lata istnienia forum eDziecka (podobnie jak wielu
innych) jest umieszczanie postów na właściwych podforach. To wszystko, co
widać po wejściu w Forum -> Dziecko jest jednym organizmem. Stosunkowo nisko
znajduje się grupa forów regionalnych, własciwych tylko eDziecku, odrębnych
od ogólnogazetowych forów regionalnych. To jest miejsce dla rodziców chcących
zapytać o lekarza w X, plac zabaw w Y, szkołę w Z.
Wszystkie posty dotyczące konkretnych lokalizacji powinny trafić na forum
Warszawy lub właściwego województwa. Jeżeli zostaną napisane tu czy na innym
ogólnym forum edzieckowym, moderator musi je zgłosić administracji do
przeniesienia, dla Was, Użytkownicy, zrobić listę tych postów, a nasz admin
musi je przenieść. Jest to konieczne, żeby zachować porządek na forum
eDziecka jako całości; ów przydaje się wszystkim, którzy szukają konkretnej
informacji - łatwiej znaleźć coś w jednym miejscu niż przeszukiwać kilka
potencjalnych możliwych.
Podsumowując: z pytaniami typu "czy lepsza szkoła na Reja, czy na
Mickiewicza ?" zapraszam na właściwe forum Regionalne

Mika_P, moderator Starszego dziecka.
Obserwuj wątek
    • mika_p Nowy adres for Regionalnych 17.06.05, 18:39
      Obecnie Regionalne nazwane są Województwami i mieszkają nad emamą.
      • iska01 Re: Nowy adres for Regionalnych 20.06.05, 12:52
        Hej!Mieszkam w Poznaniu.Próbowałam wejść na Regionalne z edziecka,żeby zapytać
        o szkołę.Przez przypadek weszłam na Starsze Dziecko gdzie przeczytałam
        informację o nowych adresach,a potem przez post miki dostałam sie w końcu na te
        Województwa. Ale tak w ogóle gdy wchodzę na forum edziecka nie mam takiego
        tematu:Województwa.Ani nad emamą ani nigdzie. Jak to jest? Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka