mika_p
31.01.05, 17:14
Drodzy Użytkownicy !
Zasadą wypracowaną przez lata istnienia forum eDziecka (podobnie jak wielu
innych) jest umieszczanie postów na właściwych podforach. To wszystko, co
widać po wejściu w Forum -> Dziecko jest jednym organizmem. Stosunkowo nisko
znajduje się grupa forów regionalnych, własciwych tylko eDziecku, odrębnych
od ogólnogazetowych forów regionalnych. To jest miejsce dla rodziców chcących
zapytać o lekarza w X, plac zabaw w Y, szkołę w Z.
Wszystkie posty dotyczące konkretnych lokalizacji powinny trafić na forum
Warszawy lub właściwego województwa. Jeżeli zostaną napisane tu czy na innym
ogólnym forum edzieckowym, moderator musi je zgłosić administracji do
przeniesienia, dla Was, Użytkownicy, zrobić listę tych postów, a nasz admin
musi je przenieść. Jest to konieczne, żeby zachować porządek na forum
eDziecka jako całości; ów przydaje się wszystkim, którzy szukają konkretnej
informacji - łatwiej znaleźć coś w jednym miejscu niż przeszukiwać kilka
potencjalnych możliwych.
Podsumowując: z pytaniami typu "czy lepsza szkoła na Reja, czy na
Mickiewicza ?" zapraszam na właściwe forum Regionalne
Mika_P, moderator Starszego dziecka.