country.bumpkin 01.01.09, 19:39 jest postępkiem rasistowskim? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mad Woman Re: czy nazwanie psa "Murzyn" IP: *.chello.pl 01.01.09, 20:43 Babcia miala malego, czarnego psa i wabil sie Murzynek :] Odpowiedz Link Zgłoś
fifakk Re: czy nazwanie psa "Murzyn" 02.01.09, 12:19 Bezpieczniej nazwać go będzie Afroamerykanin. Ale musisz mu wymyślij jakiś fajny skrót. Odpowiedz Link Zgłoś
eastern-strix w cywilizowanych krajach tak 03.01.09, 02:09 a jakbys sie czul, gdyby swinie powszechnie nazywano Polak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inek Re: w cywilizowanych krajach tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.09, 17:08 Chyba coś pomyliłaś: ona nie chce nazwać psa "Nigeryjczyk", "Wybrzeżokościosłoniowiec" czy "Południowoafrykanin", ale Murzyn. Wydaje mi się że chcemy być w porządku z wymyśloną w USA polityczną poprawnością, ale pewnych spraw nie zmienimy. Czy niedługo kobiety będziemy nazywać: Mężczyźni inaczej lub mężczyzn: kobiety inaczej? Absurd! Nie dajmy się zwariować! Czy ktoś zwraca uwagę Murzynom, że nazywają naszą rasę: Białasy? A jeśli chcesz być tak poprawna, to nazwijmy białych: lekkoniebieskimi, żółtych: średnioniebieskimi, czerwonych: niebieskimi, czarnych: ciemnoniebieskimi. I jest OK, nie? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yogi Re: czy nazwanie psa "Murzyn" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.09, 11:55 Dziadek Jacek z radiowej rodziny Poszepszyńskich ma psa Murzyna i nikt nie zarzuca PR3 rasizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
naprawdetrzezwy Tak. 03.01.09, 12:51 O ile nazwa Murzyn pochodzi do Murzyna. Bo jeśli tylko do ogromnego ciasta pn. murzynek, to nie. Poza tym problemy sprawiać to może tylko nocą w USA... (rasa negroidalna, nazwa odmaurowska, historycznie umocowana) Odpowiedz Link Zgłoś
green_land Re: czy nazwanie psa "Murzyn" 03.01.09, 20:08 Spróbuj nazwać psa Ruski:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brudny harry Re: czy nazwanie psa "Murzyn" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.09, 15:30 a czy ty bys chcial zeby matka nazwala ciebie gó...? Odpowiedz Link Zgłoś
country.bumpkin Re: czy nazwanie psa "Murzyn" 10.01.09, 17:40 Gość portalu: brudny harry napisał(a): > a czy ty bys chcial zeby matka nazwala ciebie gó...? ja w przeciwieństwie do ciebie mam normalną matkę, która nie wpadłaby na taki pomysł Odpowiedz Link Zgłoś
crazymadam Re: czy nazwanie psa "Murzyn" 09.01.09, 18:06 Czytajac Wasze posty dochodze do wniosku, że czas powaznie porozmawiac z kolega o jego psie Filipku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: czy nazwanie psa "Murzyn" IP: *.aster.pl 05.02.09, 20:26 jeżeli jest czarny to nie widzę w tym nic złego Odpowiedz Link Zgłoś