Dodaj do ulubionych

czy nazwanie psa "Murzyn"

01.01.09, 19:39
jest postępkiem rasistowskim?
Obserwuj wątek
    • Gość: Mad Woman Re: czy nazwanie psa "Murzyn" IP: *.chello.pl 01.01.09, 20:43
      Babcia miala malego, czarnego psa i wabil sie Murzynek :]
    • fifakk Re: czy nazwanie psa "Murzyn" 02.01.09, 12:19
      Bezpieczniej nazwać go będzie Afroamerykanin. Ale musisz mu wymyślij jakiś fajny
      skrót.
    • eastern-strix w cywilizowanych krajach tak 03.01.09, 02:09
      a jakbys sie czul, gdyby swinie powszechnie nazywano Polak?
      • Gość: Inek Re: w cywilizowanych krajach tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.09, 17:08
        Chyba coś pomyliłaś: ona nie chce nazwać
        psa "Nigeryjczyk", "Wybrzeżokościosłoniowiec"
        czy "Południowoafrykanin", ale Murzyn. Wydaje mi się że chcemy być w
        porządku z wymyśloną w USA polityczną poprawnością, ale pewnych
        spraw nie zmienimy. Czy niedługo kobiety będziemy nazywać: Mężczyźni
        inaczej lub mężczyzn: kobiety inaczej? Absurd! Nie dajmy się
        zwariować! Czy ktoś zwraca uwagę Murzynom, że nazywają naszą rasę:
        Białasy? A jeśli chcesz być tak poprawna, to nazwijmy białych:
        lekkoniebieskimi, żółtych: średnioniebieskimi, czerwonych:
        niebieskimi, czarnych: ciemnoniebieskimi. I jest OK, nie? :)
    • Gość: yogi Re: czy nazwanie psa "Murzyn" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.09, 11:55
      Dziadek Jacek z radiowej rodziny Poszepszyńskich ma psa Murzyna i nikt nie
      zarzuca PR3 rasizmu.
    • naprawdetrzezwy Tak. 03.01.09, 12:51
      O ile nazwa Murzyn pochodzi do Murzyna.
      Bo jeśli tylko do ogromnego ciasta pn. murzynek, to nie.


      Poza tym problemy sprawiać to może tylko nocą w USA...

      (rasa negroidalna, nazwa odmaurowska, historycznie umocowana)
    • green_land Re: czy nazwanie psa "Murzyn" 03.01.09, 20:08
      Spróbuj nazwać psa Ruski:)
      • Gość: brudny harry Re: czy nazwanie psa "Murzyn" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.09, 15:30
        a czy ty bys chcial zeby matka nazwala ciebie gó...?
        • ghostdogg Re: czy nazwanie psa "Murzyn" 09.01.09, 15:32
          może nazwij go małpa?
        • country.bumpkin Re: czy nazwanie psa "Murzyn" 10.01.09, 17:40
          Gość portalu: brudny harry napisał(a):

          > a czy ty bys chcial zeby matka nazwala ciebie gó...?

          ja w przeciwieństwie do ciebie mam normalną matkę, która nie wpadłaby na taki pomysł
    • crazymadam Re: czy nazwanie psa "Murzyn" 09.01.09, 18:06
      Czytajac Wasze posty dochodze do wniosku, że czas powaznie
      porozmawiac z kolega o jego psie Filipku.
    • Gość: kolo Re: czy nazwanie psa "Murzyn" IP: *.aster.pl 05.02.09, 20:26
      jeżeli jest czarny to nie widzę w tym nic złego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka