ja1ja1
10.09.08, 15:47
Zakupiłam 1,5 roku temu drzwi wejściowe. Są to drzwi z blachy, antywłamaniowe.
W środku uszkodzone są zamki, które nie zamykają drzwi. Zauważyłam dopiero po
takim czasie, gdyż nie używaliśmy tego jednego zamka nigdy. Zadzowniłam do
sklepu, powiedziano mi ze gwarancja minęła po roku. że teraz to na własną rękę
mam sobie robić. Czy jest jeszcze jakieś wyjście?