Mam zaszczyt poinformaowac, iz nasza vikiko vel kamusia_a vel...
przegrala sprawe sadowa za doprowadzenie do niekorzystnego rozporzadzenia
mieniem w kwocie 57zl (!!), dzialajac na szkode XX.
Sprawa sprzed roku, zgloszona przez jedna z forumek.
Przytocze orzeczenie:
I. na podstawie art 66 par 1 i 2 kk, arty. 67 par 1 kk postepowanie karne
przeciwko Beacie K

, uznajac ze czyn zarzucany oskarzonej stanowi wypadek
mniejszej wagi kwalifikowany z art. 286 par 1 i 3 kk, warunkowo umarza na
okres 2 lat proby
II na podstawie.... orzeka wobec Beaty K. swiadczenie pieniezne w kwocie 200
zlotych na rzecz Spolecznego Komitetu Wspierania Pomnika - Szpitala "Centrum
Zdrowia Dziecka" ...
III na podstawie... zasadza od oskarzonej na rzecz Skarby Panstwa kwote 150
zl tytulem kosztow sadowych
Dziewczyny - teraz rzecz toczy sie o znacznie wieksze pieniadze ale takze z
tego samego paragrafu, co oznacza odwieszenie postepowania karnego
Vikiko - nie pisz juz wiecej o niskiej szkodliwosci spolecznej czynu.
Wnioskuje o zablokowanie jej nicku skoro sad uznal jej wine (a chodzi o
sprzedaz a naszym forumowym sklepiku).
Dla jasnosci - orzeczenie mam przed oczyma. Zawsze warto walczyc o
sprawiedliwosc.
Pozdrawiam serdecznie
~ foretka ~
mama Paulinki (13.09.2004r.)
zapraszam na forum
Zakątek Szczecińskich MaM