Dodaj do ulubionych

oddam sweterki104 i 122 i ,,,

06.02.06, 15:02
sweterek i polarek na 104,5 par majteczek na 104, dwa sweterki na ok 116/122,
dwie koszulki nocne 122(ale skulkowane są), rzeczy takie raczej po domu.
mogę wysłać za pokrycie kosztów wysyłki.
jestem z Gdańska, mogę wysłać fotki jeśli ktoś jest zainteresowany
Obserwuj wątek
    • toxicloki Re: oddam sweterki104 i 122 i ,,, 07.02.06, 19:03
      witajsmile mam dla ciebie propozycjesmile wyslij to do pani Beaty:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=615&w=36214779&a=36214779
      jesli nie masz adresu, chetnie ci go podam i daj mi znac ile bedzie kosztowala
      przesylka - pokryje jej koszty. co ty na to?smile jesli sie zgodzisz, prosze
      przeslij mi na @ gazetowy swoje dane i numer konta oraz oczywiscie koszt
      przesylkiwink
      pozdrawiamsmile
      toxi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka