Dodaj do ulubionych

zielona kupka z bialymi grudkami--czy wszystko ok?

07.01.09, 00:13
moj synek ur 16 wrzesnia karmiony nan ha 1 robi ciemnozielone kupki
o konsystencji pasty z bialymi grudkami czy to jest ok
co to sa te biale grudki zielone sa podobno od zelaza ale czy to
oznacza ze jest jego za duzo czy nalezuy zmienic mleko?
Obserwuj wątek
    • aniniaw Re: zielona kupka z bialymi grudkami--czy wszystk 07.01.09, 15:22
      witaj moja corka 2,5 mies zaczeła teraz dostawac mleko modyfikowane i tez zaczeła robic takie kupki o jakich piszesz. Niby takie kupki sa ok ale do teraz nie wiem czy dwa tyg to nie za dlugo juz, nie wiem sama jutro ide do lekerza, pozdrawiam
    • aniniaw Re: zielona kupka z bialymi grudkami--czy wszystk 07.01.09, 15:23
      aha mała dostaje Bebilon Pepti
    • kalinazkalinowa Re: zielona kupka z bialymi grudkami--czy wszystk 11.01.09, 18:14
      u nas jest to samo noworodek 3,5 tyg kupka raz na dwa dni zielona z
      grudkami bardzo mnie to martwi podajemy Enfamil Premium
    • barbara.gierowska Re: zielona kupka z bialymi grudkami--czy wszystk 12.01.09, 22:28
      Witam,
      Trudno tylko na pdst stolca powiedziec czy wszystko OK. Wazne rowniez,czy maluch
      czuje sie dobrze i jak przybywa na wadze.
      Opisany wyglad stolca moze byc dopuszczalny
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka